Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

27 minutes ago, asha said:

Чингу,:icon_sunny: шЪ нЪ бият, май

Ми пиши по темата, бе душа! Или слагай в спойлер. Аз така правя, защото съм перфектна :lol2: Шефчето откак се влюби вече не е перфектен, значи останахме само двама на тоя свят - Кориш и аз :na2:

Тая песен много яка, не я знаех, ама перфектно подхожда! :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е, добър е дубльорът, като каже "аишшшш, грозница!!!" и ме попилява :lol2:

 

Някое behind the scenes изпод душа с аниони, витамини и система за дезинфекция нема ли да изкарат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Айшшшш" ли? :swoon: Че това е на корейски! :yes:

Ето ти още зад кадър, не видях душ, ама има креватната сцена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, само на мен ли ми се струва или 7 епизод ми беше малко неестествен и странен, някак по-различна ми се струва играта на персонажите или си въобразявам, защото разбрах за смяната на сценаристката :rolleyes:

Интересен 8ми (гледан без каквито и да е субтитри), но най-важното го разбрах, поне това знам на корейски :28558: 

Off Topic

"Харесвам те" и заветната Целувка, най-накрая, добре че беше момичето да го открехне, че не е страшно. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се струва само на тебе така. Седми беше слаба ракия, осми малко по се ядва без субтитри заради Влюбеното Ленче. Нейсе, стигнаха до заветната целувка, а в десети епизод си чакаме сцената в леглото, както му е реда. 

На мен ли ми се стори, или в превюто за следващия епизод се мерна българския готвач и казаха нещо за специално ядене?

За който не е видял целувката, заповядайте от 1:25 нататък

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги бойкотирам, зарад мача :bee::lol2:

Гледам само там, дето съм стигнала работно, демек сравнението за кучето и птицата. Остава да му наденат и дългата перука и шса застрелям :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам, да дигам вече бойкота. @excape, като фърля зъркел дотам, шти кажа :896767:

 

Тоз сериал, освен че ме учи на търпение (добродетел, която аз не притежавам), ще земе да ме откаже и от свръх-консуматорството. Тр.Кр. и малкия никви дрешки си немат, ще се окаже - переш и обличаш. Никви ходения у мола повече, съвестно ми е :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен братото много зе да ме кефи. Проверих аз и оп, той от бандата на Блонди. @jira, ела се нареди и ти тука на клона :896767:

Малко e смешно обаче, 7 години по-малък от уж малкия си брат.

 

Г-н Янг ще излезе голема лимонка, Лена не знае ко изпуща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама кви бузи има, да му ги щипеш, щипеш :lol2:

Аз така ги виждам нещата - Лена с Янги, а малката да ходи да проверява у гардероба на надувкото колко костюма има :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, seal_reinforce написа:

 а малката да ходи да проверява у гардероба на надувкото колко костюма има :D

Аааа, то се видя кой, чий гардероб проверява:lol2:.

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cucyta написа:

Аааа, то се видя кой-чий гардероб проверява:lol2:.

 

Ей на това му се вика иновативно направо за корейски сериал.Помляха клишето с тоя гардероб, нищо ,че имаха на разположение цял апартамент:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Их, как ме карате да си нарушавам принципите и да одим да ровим у бъдещето :P

Добре, добре, гледам Минка му показва на шефчето какво е научила от Уки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се, какъв Уки! На Кимчето това й е първото гадже в живота и втората целувка. Тя е природно интелигентна и бързо схваща, няма нужда да я учи някой. Тъй става, като събереш двама перфекционисти в един гардероб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Ама моля ти се, какъв Уки! На Кимчето това й е първото гадже в живота и втората целувка.  Тя е природно интелигентна и бързо схваща, няма нужда да я учи някой. Тъй става, като събереш двама перфекционисти в един гардероб.

 

По-точно двама ученолюбиви, но той по-учЕн.

Докато   тя бързо  схваща,  той направо  хваща.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...