Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

Аретке,

главната е Кимчето, а Левото Ленче е лудата колежка дето се натряска и иска все левия профил да й снимат. То верно, че и на двете им препречваха пътя, та може да се обърка човек, ама крещящата зверски е само една и уникална :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.06.2018 г. at 9:44, Aretka написа:
  Покажи скритото съдържание

ей, хора обърквате ме..., сега Ленчето ли да й викам или Минка

 

предложение за емотиконка 499592.gif

 

 От всички улики :896767:, споменати по-горе, предполагам , че лудото Ленче е  кодовото наименование на онази офисна убавица с големите цървени джуки, дето се пънеше да сяда на мястото на Кимчето, ама не я огря.

 

Чингулинка ,:up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много за мислене и гадаене  няма.Работата е ясна. Наливат от пусто в празно, с всичките клишета ,купон да става, как два робота правят опит да станат хора, но поне е  ненатоварващо  и симпатично. И на такова взех да се радвам в тая суша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да му се нагледам на г-н Перфектен :D! Няколко пъти изгледах 4те епизода и ми е адски чаровен и забавен. И аз вече имам подозрения за миналото им,  

Off Topic

"баткото" на нашата Кимче, 100% е шефът й, остава да ни светнат как са се запознали като малки, най-вероятно са били заедно, когато са го отвлекли, та и фобиите им оттам, а от шока са забравили всичко. :)

Нямам нищо против клишетата, само да ни ги поднесат без мнооооого драма, по възможност :28558: Всичко бих гледала с тези двамата. Единствено засега неговият брат,  писателят, не ми допада като персонаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забелязахте ли, че самата тя също отбягва докосванията от чужд човек, единствено от Боса не се дърпа. Когато дойде "гаджето" на шефа й у тях и я пипна два пъти, тя и двата пъти и отблъсна леко ръката, имаше и още един случай, в който ми направи впечатление, ама не помня къде тояно. Оттам си  мисля, че страхът и от паяци не е току-така, а нещо е станало в миналото й. Та да не е имало общо отвличане.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен малко като презрение към конкуренцията ми се видя, естествено Трудолюбивата крава не си дава сметка, че има чувства :rolleyes:

 

Ай, да почват да се пипат и да се гледат влюбено и по-малко да ломотят, че се озъбвам. У 4ти еп. има напредък, де, 15% по-малко реплики :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

seal_reinforce, хайде да е "кравичка" поне - с едно умалително да посмекчим обидата?  :kissx: Моля!

rose, май си абсолютно права! Имало такава манга и който я е чел каза каква е историята. Познала си, За успокоение на всички, любов ЩЕ има, и целувки и цуни-гуни, ама то това е ясно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай

Spoiler

https://toonkor.life/김-비서가-왜-그럴까  на корейски, казват, че е безплатен и има всички части, излезли до момента.

https://www.tappytoon.com/series/whysecretarykim/1 на английски, но не всички части и е платен сайт.

Мангата не е завършила още, текуща е, така че няма как да видите края. Но историята с отвличането като деца е там.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме просветли какво точно се случи в края на 5 еп. :28558: 

Off Topic

той ли я бутна, тя ли избяга или столът им изигра лоша шега, или може би от искрите, които прехвърчаха :D

Който няма търпение за субтитри така е, сега ще имам повод за размисъл до утре :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление,  пипалата на скуката хванаха и това.Никакъв пети епизод.И с превъртане няма какво да видиш, освен  празни откъм съдържание  сцени, направо тъпи на Минчето и Джунчо.Даже и хигиената занемариха - направо нула!:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

За съжаление,  пипалата на скуката хванаха и това.Никакъв пети епизод.И с превъртане няма какво да видиш, освен  празни откъм съдържание  сцени, направо тъпи на Минчето и Джунчо.Даже и хигиената занемариха - направо нула!:896767:

Е ти какво очакваше? Креватен екшън ли като се озоваха в леглото? Ами ако си беше сложила парфюм Кимчето, можеше и да стане нещо и да не й запокитят стола в стената :lol2: Пък така хем рамьон ядоха, хем те разочароваха. :rolleyes:

 Ама на Шефчето му хванаха цаката - да го ударят на чест, че не е перфектен в нещо и гледай как се нахъсва да надмине всички :28558:

Като си превъртала, сигурно си пропуснала един мноооого лош батко :inlove: Много хубав и много внимателен, викам Кимчето да вземе него и хич да не чака оня тапир да се превъзпитава.

За хигиената си права, ама то от любов не му остана време да се изкъпе, горкият :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да коментирам за липсващото копче на готиния колега. Той хубаво показа всички копчета на сакото, ама на панталона нищо не показа :na2: Аз съм за баса, че има само един костюм!

А дрехите на Кимчето, дето я критикуват, че носела само една блуза, кой беше казал, че шефът й купувал дрехи? Нещо се е изложил по тая част значи. Сега да вземе да навакса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Чингулинка написа:

Е ти какво очакваше? Креватен екшън ли като се озоваха в леглото? Ами ако си беше сложила парфюм Кимчето, можеше и да стане нещо и да не й запокитят стола в стената :lol2: Пък така хем рамьон ядоха, хем те разочароваха. :rolleyes:

 Ама на Шефчето му хванаха цаката - да го ударят на чест, че не е перфектен в нещо и гледай как се нахъсва да надмине всички :28558:

Като си превъртала, сигурно си пропуснала един мноооого лош батко :inlove: Много хубав и много внимателен, викам Кимчето да вземе него и хич да не чака оня тапир да се превъзпитава.

За хигиената си права, ама то от любов не му остана време да се изкъпе, горкият :xaxa:

 

Очаквах малко по-читави сцени и реплики. Тия двамата, като  мумии бяха препарирани .Язък за рамьона- натъпкаха се с химия без файда.:896767:

Баткото вярно внимателен, но с тия нощни кошмари-не важи, ще трябва да го успокоява и няма им остане време за друго.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...