Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

Споко, Секретарката ще съм я свършила доста преди да се озова пред портата с паролата за Tai Chen Palace :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/7/2018 at 12:52 PM, cucyta said:

Ама как ша видиш плочки, ако не си гледала серията с преспиването.

.

Цуци, ти пак си спала! Или те е хванала сериалната амнезия. Я да си преговориш първите епизоди. Колко пъти се къпа и преоблича Шефчето, не е кат да не са показвали нищо.

 

On 9/28/2018 at 9:40 AM, seal_reinforce said:

За Валентина - финала :D

Това за който се е надявал за Коледа, да цитирам точното обещание на Тю-Ленчето.

On 10/7/2018 at 11:25 AM, seal_reinforce said:

Тц, тц, аз не мога да се сбия с никоя, щот си нямам чекмедже. @Чингулинка, бъди приятелка, обзаведи ми един медицински пункт :D

Готово, чингу-я! Веднага след като ми дадеш да изпия кОлата с автографа на Кориш, дето ми я обеща :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, тук ще седиш, няма да изневеряваш на Дъ Ориджинал Хироу :D

Ей, последни напъни, последни 10%. Ако трееше аз да я организирам тая сватба, шефчето неоженен щеше да си остане :28558:

 

Off Topic

Аз пак съм болногледачка. Април месец у Хирургията - Кориш. Ся у Неврологията по тиви-то познай - пак Кориш :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Свърши ли го? Най после! :es:

Spoiler

Корииииш! Като лекарство го ползват значи. Болните като го видят и скачат от смях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Omo omo omo omg по-голямо нищо не бях гледала, то дори не е боза, то нямаше нищо. Потресена съм и в шок, как е възможно изобщо да е инвестирал някой в това нищо????:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бозичка. Гледа се с превъртане, но нека съм честна и по-големи шербети съм гледала. На 120-тото връзване на вратовръзката в 3та серия ми стана ясно, че ще е така, но каста ми е много на сърце. Имаше и свежи моменти с второстепенните сюжетни линии. Благодаря за превода :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 страници за едното нищо :D:D:D, аз смятам тепърва да го гледам:asian:, Дончо и Минка, с предварителни неочаквания за филм, дето ще запомня, но филм, който няма да зарежа :D, нещо като коледна лигня:D(демек филмите по Коледа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...