Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

Е как може! Трябваше 13-та да е у петъка, че да е съвсем черен! Кара джума - алъш вериш - Кориш!

(Кой кво прави аз все до Кориш стигам, еееей! Май Хироу!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йор хироу със шкембето :D Барем в Йомер да се беше огледала :D

Аз съм на диета като малкия, ядене -  от рожден ден до рожден ден. За съжаление, не моем като Янги: 'едричък съм, ама често ми казват, че съм сладък' :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не моеш като Янги! Уникалееееен! :yes:

Къф Йомер бе? Борсуците, тапирите и всички останали говеда ги оставям на тебе. Както си на диета, не смеем да ти се пречкам, че сигурно налиташ на месо и гледаш на кръв :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата, дето още не си ми я донесла? С автографа на Кориш? Е тука вече не позна - аз съм миролюбив човек, ама а си ми бутнала колата, а съм те дала на Левото Ленче да те възпита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип имам проблем със спането през нощта, обаче почна ли ги тия - веднагически се приспивам :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, seal_reinforce написа:

Аз по принцип имам проблем със спането през нощта, обаче почна ли ги тия - веднагически се приспивам :896767:

айде, не остана, идва БлекФрайдея, или за св.Валентин беше :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, аз не мога да се сбия с никоя, щот си нямам чекмедже. @Чингулинка, бъди приятелка, обзаведи ми един медицински пункт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Yoyo_ko написа:

Ама назад съм....... Не знаех, че са преспали май ми е време да го догледам, поне заради Плочника. 

Ама как ша видиш плочки, ако не си гледала серията с преспиването.:D

 

преди 46 минути, seal_reinforce написа:

Чекай малко, неска с последни напъни ще се мъча да свърша 14ти.

Еййй, колкото по към края толкова по-трудно, а? Файтинг, Гамбаре...на китайски не го знам:D. Не, че съм сигурна  японското с "н" или с "м" се пише на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

seal_reinforce, аз съм на 10-та,
Off Topic

 

 прасковите при теб вече презряха, 
и вече се пията на компот или се ядат на сладко, неизползваните... ферментираха и съсухриха:28558:,.

 

. Дерзай, че 
Off Topic

 

идва новата реколта, от нови "Сладки-земни и Не-бе-бе-сни:inlove: изкушения"
Ама ти все още си Пазител, не си кът мен Небесен пратеник,  една година за теб, при мен е ден... така че споко.
Но ако искаш да мернеш Дон Хуа, щот ний тук с него си се се разхождаме на воля по облаците и мечтаем
за Земни сладости и хубости, напъни се още малко, Лисичката скоро ще порасне, хайде, с нетърпение ви

 

чакам.
  •  
  •  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, нищо не разбрах, освен, че ме изкара презряла праскова :(:lol2:

 

@cucyta, не е трудно, ама е досадно, през седмицата немам време. Ти твойта докъде я докара? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, seal_reinforce написа:

 

@cucyta, не е трудно, ама е досадно, през седмицата немам време. Ти твойта докъде я докара? 

Off Topic

На мен времето не ми е проблем, ама нежеланието, абе мързела, направо, да си призная

:blush::blush::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, пак го прочети. С твоя изкълчен ум, съмнявам се да не си схванала, накъде го подкарах пак, към прасковите, :dunno:щот там ти е слабото и... силното място... 

Off Topic

 

Отдавна съм на 10 - ти чакам българския превод, но не бързам, щот съм Небесен пратеник по ранг,

за мен 1 ден, е за теб-година, щото ти все още си Пазител по ранг, нито на Земята, нито на Небето- пред вратата. Гледам още малко ти остава да заформиш новия ранг.

другото мисля ще схванеш.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...