Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

преди 9 минути, Чингулинка написа:

Цуци, кажи да ти го пратят по Еконт направо, къде ще я чакаш Тюленка да ти го носи, каквато е разсеяна ще вземе да го изгуби някъде по пътя я в Ирак я в Иран, ще трябва после чичо Тръмп да се намесва да ти го изкарва от там...

Ма той нема да оцелее,бе! Ти пък нали е пИрфектен как да се придвижва освен в 1-ва класа и вип посрещане:ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, cucyta said:

Ма той нема да оцелее,бе! Ти пък нали е пИрфектен как да се придвижва освен в 1-ва класа и вип посрещане:ilovethis:

Викаш вече има опит с отвличания и свински опашки, няма да се повреди. Ми добре, на твоя отговорност, аз Янгито не бих й го поверила, нямам й вяра, ще ми го отмъкне и ще трябва да пращам Левото Ленче да я вкара у правия път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, Чингулинка написа:

Викаш вече има опит с отвличания и свински опашки, няма да се повреди. Ми добре, на твоя отговорност, аз Янгито не бих й го поверила, нямам й вяра, ще ми го отмъкне и ще трябва да пращам Левото Ленче да я вкара у правия път

Бе не знам с нейните леви Ленчета коя ще да победи в съревнованието....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не, в стената на коридора го тресна тя. И то няколко пъти, горкия, сигурно му счупи няколко ребра.

Ама разбира се, че останалото е ирелевантно, зарежи главните, само сцените с Май Хироу превеждай :yes:

Аз сега гледам един друг такъв сериал, дето главните са в девета глуха, второстепенните отдавна ги засенчиха, само зарад тях гледам, щото са много харизматични, тотално крадат вниманието във всяка сцена. Като преведеш тоя, може да почнеш другия :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Чингулинка написа:

За всички фенки на Янги! Ще участва в мюзикъл, ще играе убиец.

 

Янгито не ме вълнува особено, но другите двама от началото на новината- :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толко е загубена тая Ми Со, че тука пия вино и пак се нервирам, докато й тракам глупавите въпроси по клавиатурата. Който иде пръв тая вечер, отсега да ми поръча две бири :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, ма то 'Май хироу' не било твоя реплика, бееее :D

Честно, единственото яко нещо у 13ти е Лена и Янги как се гледат като котараци у офиса :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ох, ни моъ! Шъ съ пукнъ ут смех!

Ти откриваш топлата вода! :lol2: 

Май хироу е май хироу, как да не е ! :na2:

За Лена и Янги си тоооолкова права! Стигна ли до дето го лепна като ваденка на стълбището? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрънни едно кафе да се събудиш! Че да не дойде Левото Ленче да ти лепне едно лево шамарче за събуждане!

Аз, понеже ми липсва Май Хироу и започнах некъф сериал, който се казва Май Принс - викам си Май Хироу - Май Принс, направо ъпгрейд!

Оказа се забавно сериалчето, вземи да го погледнеш за разнообразие. За най-старата мома в Чосон. Ама той тоя принц едно говедо, тапир некъф! Та не моеше да не се сетя за тебе - нъл си падаш по тапири...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз китайското не моем си догледам, на корейско ще се наредя, ама друг път. Когат Кориш стане любезен :na2:

Темерути и борсуци, бе, тапира е друго :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, кат Йомер инат беее! :dunno: Ни ще, та ни ще!

Ами ако щеш! Превеждай си там 13 серия и не шавай! :bee:

Темерут, борсук и тапир - все е говедо! :na2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...