Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

3 minutes ago, cucyta said:

Що, бе в "Kill Me, Heal Me"беше много симпатичен:D

Да, там се пулеше добре, особено когато онзи шемет му викаше: "Оппа". Но в "Hwarang" беше кошмарен, поне според мен. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, cucyta said:

Що така с лошо, бе в "Kill Me, Heal Me"беше много симпатичен:D

Абе ти изгледай тук първи епизод, пък тогава кажи дали ти е симпатичен. Таквоз говедо, рядка порода! Аз за този епизод една положителна черта не видях в него, чаровна нечаровна усмивката, всичко бледнее пред държанието му. Големи лафове пуска обаче - Ама ти си имаш живот! Осем часа на работа, това не е ли част от живота ти? 

Завиждам на Кимчето за железните нерви - как го е изтърпяла десет години не знам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убавец, според прическата. Супер тяло има, ама с дълга коса е пълен олигофрен.

Аз в Hwarang им бях правила класификация, на кой му ходи прическата и кой мяза на дебил. Seo Joon с дълга коса е big no-no :896767:    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Чингулинка said:

... Аз за този епизод една положителна черта не видях в него, чаровна нечаровна усмивката, всичко бледнее пред държанието му. Големи лафове пуска обаче - Ама ти си имаш живот! Осем часа на работа, това не е ли част от живота ти? 

............

Точно обратното, поне според мен! Тя Е негова съпруга, станала е такава за  тези девет години. Сама, по собствено желание, за да работи на това добре платено място. Той и купува скъпи дрехи и аксесоари, влиза на приемите под ръка с нея, не дава  друга да го докосне. А тя знае почти всичко за него, сутрин пристига в дома му, за да му избере най-подходящите дрехи и аксесоари, да го изчака да се събуди сладко-сладко, отпочинал и бодър като краставичка. Само гърба под душа не му триеше! Е, и други неща не правеха, ама за всичко си има време. И сега започват да откриват какво не са правили! :lol2: Доста е изобретателен за човек, който не е ходил на срещи и не е имал приятелка. Що му е друга - тази е винаги до него, шепне му в ушето каквото не знае, купува подаръците, които трябва да изпрати или подари, обядва с родителите му, дори пръстен си е сложила, за да не разберат другите, че нещо тя не знае. Съпруга. 

Засега, след втора серия, 1:1, с лек превес за него. По-бързо се окопитва! 

А бретонът му плаче да бъде  разрошен, лакиран, постриган и раздърпан. Очаквам в някой епизод това да се случи! :es: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си платен слуга на някой изобщо не е същото като да си съпруга. Съпругата има права, има чувства, а служителят има заплата и чувствата си и мислите трябва да ги преглъща. Много ясно показаха колко пъти тя си мислеше съвсем друго докато ръсеше комплименти! Едни пет часа сън да има, ама да са на спокойствие извън неговото присъствие и да може да говори зад гърба му и да го плюе със сестричките си и приятелките. Представяш ли си 24 часа да е на стандбай като благоверната съпруга! :no: За един месец ще се свърши горката! Невъзможно! Тя не изглежда да е мазохистка, а здравомислещ човек.

Шефчето страда от маниакална заблуда да си мисли, че тя го харесва и мре за него! :rofl: А дори да се съгласи да му стане жена, да няма да продължи да работи като секретарка я! Бааааш!

А пък родителите му как се опитваха да й го пробутат! Вземи го бе, Кимче, нашто момче! :28558: 

Като е толкова внимателен, как може за девет години да не знае, че е алергична към цветя? Не е нужно да си Айнщайн, за да разбереш, че на някой като му тече носът и очите и киха, или е грип или е алергия. :slap:Само самовлюбено говедо като този може да си помисли, че светът се върти около него и тя плаче я от щастие, че е благоволил да я погледне, я от несподелена любов!

Лафовете на най-перфектния на света: Пъпка! Как можа да се пръкне на моето невероятно чело?! :xaxa:

Аз съм прекалено перфектен, и затова не може да ме задоволи никоя жена. Аз съм прекалено добър, за да принадлежа на някаква си жена. :swoon:

 

Ха дано все така да си седи сам, а Кимчето да го подлудява и тъпкано да му го връща! :ilovethis: Така ще има повече моменти за размисъл под душа за радост на феновете :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но те сериозно ли мислят да отделят 16 дълги епизода време, за да показват чупки, стойки, пози, капризи и дупки в комуникацията? Това можеше в 1-2 серии цялото да се побере! Установих, че корейците от всяко нещо могат да направят сериал, при това достатъчно дълъг, за да си изгуби смисъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ще замесят мистерии от миналото, за които намекнаха.

Spoiler

Неговият по-голям брат, нейният, на когото е посветила онази тетрадка и за когото ще поиска от журналиста да направи разследване. А и коя ли е жената, която сънуваше в кошмара си нашичкият?

Само се моля да не тръшнат някого от тях  в някаква гадна болест, че ще си изскубя косата. :blush: Или да изпратят някого от тях за три години някъде на ладовина... И дано махнат някоя от екстеншъните от косата на мацката, че ще й завидя! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Чингулинка написа:

Абе ти изгледай тук първи епизод, пък тогава кажи дали ти е симпатичен. Таквоз говедо, рядка порода! Аз за този епизод една положителна черта не видях в него, чаровна нечаровна усмивката, всичко бледнее пред държанието му. Големи лафове пуска обаче - Ама ти си имаш живот! Осем часа на работа, това не е ли част от живота ти? 

Завиждам на Кимчето за железните нерви - как го е изтърпяла десет години не знам!

Ми пък, все още ми е симпатичен след две изгледани серии, явно съм мазохистка :D:D:D. И много се забавлявах с неразбирането му на действителната ситуация:D.

Май сте се попреситили с "чупки и стойки", както казаха по горе.За мен всичко тук е все още ново и интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз у калабалъка...:D Изгледани и двете серийки. С тази сладка муцунка и блеснали очета, Минчето  ми прилича  на симпатична  лисанка / особено с тази рижавееща опашка :P дето я размятва/. 

Колкото до г-н Съвършенство :blink: ... Успява да ме убеди , че си е самодостатъчен. 

Според мен им се получават нещата за сега. 

За "късмет" преди време имах "удоволствието" са установя , че мой стар познат е подобен тип говедо. Странно е общуването с такъв вид същество , ако може да се каже, че изобщо има  комуникация.

Off Topic

Поведението на Минчето е единствената опция - слушаш, усмихваш се  и кимаш - да...така е, наистина ли, браво ...и т.н.И го псуваш на ум , ама каруцарската. А може и само да кимаш в знак на съгласие, щото няма и да те чуят, заслушани единствено своя си глас. 

За около час се наслушах на дълъг самоизтъкващ се монолог - колко е умен, знаещ , можещ. ..Какво направил, какви планове имал , колко бил тъп ортака му , жена му  и т.н.

И един въпрос нямаше - "Как си?" ,"Какво става при теб/ вас?" ...Щото се знаем от деца,  а не се бяхме виждали няколко десетилетия... Вече не ща и да го видя в оставащите ни.

Идея си нямам, как ще успеят да очовечат такъв чукундур. Това в реални условия ще е мисия невъзможна. Имам пред вид  характера на главния герой -нали съм ясна? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, cucyta said:

Ми пък, все още ми е симпатичен след две изгледани серии, явно съм мазохистка :D:D:D. И много се забавлявах с неразбирането му на действителната ситуация:D.

Хахаха! И аз много се забавлявам, то за това и гледам :D Мистър Перфект толкова да си живее в неговия свят, с неговите уникални логически разсъждения, че няма как да не ми е смешен! Добре само, че не ми е шеф...:rolleyes: Изкефи ме Кимчето във втора серия как взе да го кара през просото и да го реже като краставичка, всичко каквото си мисли за него му казва! :yes: Не че нещо достига до мозъка му, ама все пак, за удовлетворение на зрителите.

За бъдещото развитие на нещата

Spoiler

Хьонга определено ще изскочи от нафталина, а съм повече от сигурна, че накрая оппата от детството на Кимчето ще се окаже нашия хубостник!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният не го помня от други сериали, но тук много ми харесва как си играе ролята, забавляваме с уникалните си разсъждения :D, според мен е изстрадала душа, която е трябвало да понесе тежки отговорности и затова е станал такъв :rolleyes: Ако ме питате мен, лапнал е въдицата още преди 9 години, когато го нареждаше мацката,  а после и с вратовръзката. Образът на актрисата също много радва, дано все така да продължава, че и и по-хубаво да става.

Само как мразя да гледам текущи сериали! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и аз съм мазохистка, но и на мен ми е симпатичен, въпреки че наживо, такова егоистично мрънкало никога не може да ме впечатли. С дълга коса наистина не му отива, а бретонът тук има, както каза Йончето, нужда от разрошване, че ме дразни така килнат на една страна, как ще му отива една почти нула номер прическа, мммммммммммм.

 

Минчето вярно прилича на лисичка, ама тия опашки винаги сами стояли адски изкуствено и като видя жена с толкова дълга опашка, повече пъти екстеншън, ми иде да я дръпна, със спусната коса много повече ми харесва, ама аде, нали е секретарка, косата трябва да е вдигната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, rose написа:

Само как мразя да гледам текущи сериали! 

Абе и аз не съм по текущите, но този ме заинтригува и ще се мъча с по две серии на седмица. Пак добре,че го превеждат и текущо, не само на английски, но и на руски, който е по разбираем за мен.

Щото до момента се забавлявам на макс.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че човеко не следва лайтмотива на българската корпоративна политика: "Незаменими хора няма' и си счупи краката да си я връща, че иначе немаше да има кой да храним и на кой да обсъждаме пресата под душа (за последното щеше да бъде нужно Хабека да се яви наново, у некоя друга разновидност и по възможност да не се кисне само у коритото) :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука нема да е еротично сваляне на ръкавица, явно ще е само еротично връзване на вратовръзка.

И не знаех, че има такива тържествени пози и стойки за чат, начи :( Аз моите съобщения си ги пускам съвсем лежерно от кревата, кухнята и да не казвам още къде :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да няма скрити скелети - очевидно е, че тя се е превърнала в човека, който е, покрай отношенията им и ще ни разказват как и защо е била с него толкова време и какво я е накарало сега да реши да си тръгне. 

Най-вероятното за мен предположение е заради дълговете на семейството й.

Той очевидно също има някакви свои травми, иначе не би бил така саможив и егоцентричен, но явно й има някакво доверие, правил е и прави някакви усилия от време на време (които в неговия свят са огромни) и за това му е трудно да се раздели с нея. Изглежда ми реалистично изграден образ - и самият актьор ми се струва, че си се чувства добре в ролята (аз го харесвам във всичките му сериали, които съм гледала; разнообразни образи играе и ми е интересен:)). Не ми изглежда чак такъв нарцис (може би защото показват различни моменти от живота му и така е лесно да си обясниш поведението на някого, в реалния живот наистина е по-трудно да приемеш, че такъв човек си има своите мотиви и причини да се държи по определени начини).

Ще ми е интересно каква история ще разкажат.

 

п.п. много се забавлявах на цялото му тълкувание на историята с цветята. И двамата много си вярват и се получават отношенията им:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, какво го плюете човека... Прекрасен е :D  Толкова е самовлюбен, че адски радва :D

Но аз се сещам за още един толкова самовлюбен идиот, така че съм им свикнала вече :D

 

Не знам дали се сещате за самовлюбеният кретен от Twenty Again, но той и по-дразнещ :D И пак много радваше :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прехвърлих епизода без английски субтитри и е супер сладък, не знам за Кимчето, но аз ще се влюбя :P. А и подозренията ми май ще се сбъднат (още предния еп. исках да пиша, но не знам как да скрия текста, нещо не ми излиза или аз не гледам като хората).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...