Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

10 hours ago, cucyta said:

Ехее, отново видяхме едни голи мъжествени гърди:D. И почнаха да разкриват миналото...

Тоя път не беше под душа, обаче пак в дълбоки философски размишления :28558: Не може да мисли тоз човек, ако е облечен, дрехите му пречат на мозъка :rolleyes:

Дано има повод за още по-дълбоки размисли и в следващите епизоди :D

"Проклятието на блокбастъра" цепи мрака! :rofl:

Обаче за обяснението съм абсолютно съгласна със сестрата психиатърка! Миналата година къде беше Босът, че не я ревнува на състезанието? Чудя се ако тя не си беше подала оставката, ами си беше негова секретарка, ама се омъжеше за някой, дали щеше да му пука, или щом не му нарушава комфорта щеше да е ок?

Ама е много смешен с тези ревниви физиономии на разярен пинчер! :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ся кви сте! Просто по сценарий ни го показват, че е пИрфектен във всичко.Хигиена му викат на това!Чистофайник!:28558:

Off Topic

чистофа̀йник

Значение на думата чистофайник

мн. чистофайници, м. Разг. Човек, който проявява пресилен стремеж към чистота; чистник.

 

Умират си корейците любовта да почва още от най-ранно детство и да има семейна трагедия, но к'во да ги прайш, кат' сите  Убавци и умници  в Корея, са все чеболи.Ей за това, няма как главен герой да е метач, никой няма да тръгне да го отвлича, тормози и т.н.

Поне айляшко и веселяшко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o След горещата сцена Кимчето отиде да се охлажда с лед, а нашият юнак взе че заспа! :swoon:  Е бива ли така! А твърдеше, че бил перфектен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах новия епизод 4 по диагонал без субтитри, ама разбрах, накрая ЕгоБосът казва:

Spoiler

- Нека да останем малко така...От този момент ще започна да те обичам!

Прекалено рано започнаха с романса, куца ми връзката между нещата - девет години се гледат като предмети, а после изведнъж... :huh:

Имаше ли сцена под душа в тоя епизод, че да не би да съм я пропуснала :dunno:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Чингулинка написа:

Прекалено рано започнаха с романса, куца ми връзката между нещата - девет години се гледат като предмети, а после изведнъж... :huh:

 

 

Натискаме червеното копче(напускането на секретарката) и нещата тръгват в друга посока. Да си изяснят какво всъщност означават един за друг. Гг има задачата да си подреди приоритетите, кое точно му е важно. А Гг-я да разбере защо е стояла 9  години до него. Така го виждам аз.:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че те са си влюбени отдавна, просто малко по-непърхащо влюбени, но ще ни въвличат в отношенията им бавно явно.

Мисля, че напоследък е популярно (забелязах и в един друг корейски сериал) мъжете да бъдат леко асексуални - на мен ми харесва, защото разкрива по-голяма част от персонажа като личност отколкото да има силна концентрация върху романтиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, къф готин колега? Баш шефчето, дето онова, Лудото Ленче с красивия ляв профил, като се нафирка с 55-годишното уиски и му се метна :D

 

Off Topic

Е той нали девет години, според нея, седял на сухо, пък като малък бил гений-зубър-иквотоощетам, та кога да се е вихрил и да се е натискал с гаджета по задните седалки на колите (гледах скоро пак Footloose и ме държи :D). Баш девствен си е, по моите критерии :896767:

 

@myheartisnothere, и аз така си мисля, не е е станала отведнъж работата; сега, предвид къде се намират географски и че той е малко отхапан у мозъка по отношение на жените, ясно, че трудно ще стоплят кое-как, ама пък 9 години...И тя в хибернация ли е била, те секретарките бърже-бърже се ориентират, искат или не искат, еле па ако е готин шефа. Ама тя, като е Трудолюбивата Крава, толко й е акъла и на нея :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, cucyta said:

Натискаме червеното копче(напускането на секретарката) и нещата тръгват в друга посока. Да си изяснят какво всъщност означават един за друг. Гг има задачата да си подреди приоритетите, кое точно му е важно. А Гг-я да разбере защо е стояла 9  години до него. Така го виждам аз.:) 

Ами де да знам, някакси не мога да си представя влюбен мъж да седи така девет години без никакви признаци :dunno: Ама кореец, какво да го правиш...

20 minutes ago, myheartisnothere said:

Аз мисля, че те са си влюбени отдавна, просто малко по-непърхащо влюбени, но ще ни въвличат в отношенията им бавно явно.

На мен ми е бързо, на други им е бавно... :rolleyes:

Ама естествено - още от детската градина са влюбени! :P Ха на бас, че тоя е мистериозният оппа, дето Кимчето се гласи да го търси като напусне работа...

 

Ама и лошото братче си го бива!  :inlove: Дали и той е наследил семейната черта да мисли под душа? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, seal_reinforce said:

@Чингулинка, къф готин колега? Баш шефчето, дето онова, Лудото Ленче с красивия ляв профил, като се нафирка с 55-годишното уиски и му се метна :D

 

  Hide contents

Е той нали девет години, според нея, седял на сухо, пък като малък бил гений-зубър-иквотоощетам, та кога да се е вихрил и да се е натискал с гаджета по задните седалки на колите (гледах скоро пак Footloose и ме държи :D)

 Ама тя, като е Трудолюбивата Крава, толко й е акъла и на нея :896767:

Хахаха! Значи за един и същи мислим, а аз си викам да не би да се е вихрила пак оная КрЪсавицЪ.

Как кой готин колега? Оня от състезанието с трите крака, дето всички колежки били луди по него, пък той ц. 

С тая крава бая зор ще видят преводачите - некак на БГ ич не ми е романтично някой да каже, че си крава... :nunchako:Работливата пчеличка повече ще върви, ама пък пчела с рога не съм виждала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм стигнала още дотам, някъде преди средата на 3 еп. съм., състезание още не съм видяла.

 

Преводачката баш крава ще си я кръсти и нема да й мигне окото. Ни той е романтичен, ни тя е заслужила, 9 години спала и ся тука им береме гайлето :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, cucyta said:

Ма той хал хабер си няма, че е влюбен, нали е самовлюбен:D

Мдааааа, тя всеки ден му оправя вратовръзката по няколко пъти и той хабер си нямал, айде де! Те тия неща мъжете ги разбират доста бързо. Ма нали бил  гений прехвърлен от втори в пети клас, явно се е чалнал нещо и тая част на мозъка му е заспала зимен сън докато му падна в скута Левото Ленче и го събуди :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, cucyta said:

Те гениите по други релси си  се движат, това хорските страсти са им много извън пътя. Поне клишето е такова:D.

Той е гений по егоизъм, така че не е без страсти - има една голяма страст - себе си. Сега е решил, че ще става перфектният любовник - а да видим до къде ще я докара в свалките.

Като гледам в тоя офис няма един нормален. И Ленчето си мисли, че е Хубавата Елена и всички са луди по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Чингулинка написа:

:o След горещата сцена Кимчето отиде да се охлажда с лед, а нашият юнак взе че заспа! :swoon:  Е бива ли така! А твърдеше, че бил перфектен...

Ма перумори се човека, бе. Толкоз страсти.. Пък тя нека си го погледа:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омо! :swoon: Ленчето май си има обожател! В четвърти епизод един тапир й препречи пътя, ама тя така му изкрещя зверски, че го изплаши! 

А главните прекалено бързо напредват за мен! Едва на четвърти епизод сме, а вече втори път

Spoiler

се въргалят в леглото, ядат рамьон, че и разни сутиени се размятаха! 

Тоя път има напредък - не заспа :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...