Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

On 6/22/2018 at 10:12 PM, Lawandula said:

 

Хаха ,гледай,

  Hide contents

там вместо кълнове, ще чистят боб и леща и вместо рамьон,  баклави  и бюреци  ще въртят.На кимчито еквивалента е ясен.Реките от сълзи същите, че и почти толкова невинни, ако не и повече.Такива ми са спомените от пионерските години на турските сериали.Сега при Ердо може да е друго.

 

 

 

Между другото да вметна, че Любов под наем е римейк на южнокорейския Can Love Become Money 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, ivaiva said:

 

Между другото да вметна, че Любов под наем е римейк на южнокорейския Can Love Become Money 

Чинча? А корейски Корай има ли? И Нерош? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави се, надникнах в темата му тук и какво да видя! Първи коментар от Дидо “Много свежо сериалче”. :swoon: Ресмен шок! Е това ще трябва да се види значи. Само че не знам къде…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Чингулинка said:

Чинча? А корейски Корай има ли? И Нерош? 

 

Сериалът е стар и не съм го гледала, мисля, че не е точно същия. Но идеята е взета от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, Чингулинка said:

Остави се, надникнах в темата му тук и какво да видя! Първи коментар от Дидо “Много свежо сериалче”. :swoon: Ресмен шок! Е това ще трябва да се види значи. Само че не знам къде…

Във Vbox7 - по името излиза. Линка в представянето на сериала е неактивен

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, seal_reinforce said:

Глуха ли ме нарече?! :D

 

И глуха и сляпа, че и не разбира от дума… С Дедо сте си лика прилика :bee:

Тоя пост у фейса ти ли го пусна?

 

54906c6106e7a946.jpeg

 

@Talasuncho много благодаря за разяснението, мислех, че е изтрит, защото линкът не действаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак Со Джун е от актьорите, които може да изиграе всичко. При него липсва оная сдържаност,  като при другите актьори. Всичко се изписва на лицето му и разбираш от мимиките на лицето му само, какво чуства.

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Стихия написа:

Пак Со Джун

 

Ако бях в мъжки форум, щях да заявя, че този е обикновено педеруго. Някакъв, лъскав, изкуствен и не особено умен пичага.

 

Но пък ще си изкривяване душата, ако кажа, че съм гледал нещо негово, дето да е слабо, дори нещата, които не догледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...