Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

преди 27 минути, Aretka написа:

25 страници за едното нищо , аз смятам тепърва да го гледам, Дончо и Минка, с предварителни неочаквания за филм, дето ще запомня, но филм, който няма да зарежа , нещо като коледна лигня(демек филмите по Коледа)

То въпроса е какво ще търсиш в драмата? Ако искаш нещо дълбокомислено няма да го намериш. Просто клишета и страхотни сладури в лицето на актьорския състав. Пак ще кажа, че забавата в темата беше много по-голяма отколкото в сериала :D

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, mayarivanova said:

Omo omo omo omg по-голямо нищо не бях гледала, то дори не е боза, то нямаше нищо. Потресена съм и в шок, как е възможно изобщо да е инвестирал някой в това нищо????

Как нищо, бе, душа? То не бе АУРА, то не бяха плочки... Вратовръзка връзваха, панделка развързваха...

А за Май Хироу и Левото Ленче да не говорим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро обяснявах на една приятелка, колко си падам по плочници......тя си помисли, че буквално ПАДАМ ПО ПЛОЧНИЦИ...усетих, че има някаква грешка в предаването и приемането на информацията по странния и недоумяващ поглед!:D:rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се в кой съм влюбена. В приятеля на нашето момче а.к.а очилатия директор или в шофера. Двамата са такива скици, само заради тях си заслужава гледането :)

Засега очилаткото ме грабва на 100%. Такива муцунки прави, че не спирам да се хиля, реакция, игра, перфектен е.

Главната девойка е толкова чаровна, че е радост, дори и за женското око. Председателят, ако спре да се зализва...

Морфей ме дразни яко, независимо от трапчинките. Но все пак съм едва на 7-ми епизод, времето ще покаже.

 

Да не пропусна секретарките, толкова отчайващо зле са, че ме убиват. Синият костюмар, милинкия, да го ожали човек :rofl:

 

П.С. Благодаря за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/28/2018 at 11:40 PM, NyXe said:

Чудя се в кой съм влюбена. В приятеля на нашето момче а.к.а очилатия директор или в шофера. Двамата са такива скици, само заради тях си заслужава гледането

За шофера ще трябва да се биеш с Левото Ленче, пък тя не е лесен противник, както ще видиш :28558:

Добре дошла във фен-клуба му. Аз съм председателя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като го изгледах останах доволна, въпреки че последните епизода ми дойдоха в повече.

След финала, смея да твърдя, че романтиката в мен е в превишена количества.

Сега ще се наложи да гледам някакви тупаници, че ми е още сладко в устата :rofl:

Радвам се, че доравизвиха историите на всички второстепенни двойки :D Накараха ме да се усмихна. И все пак, не разбрах кой обичам повече...

Героят или очилаткото! Любимци са ми!

 

Благодаря за превода, беше удоволствие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек, разпускащ и усмихващ сериал. Такъв, дето ти вдига настроението, заблестява ти погледа и изпълва света с топлина и светлина. Колкото и за кратко да е, пак съм благодарна. 

Главните - абсолютно прекрасни и убедителни. Мин Йонг, как е възможно толкова да е красиво това момиче, направо нереално. И изобщо не е важно, че имала корекции по лицето, допълнително коса или е като "жив скелет" /ама само на такива им стоят добре дрехите/. Важното е, че е много, много хубава, наслада за очите, не можеш да спреш да я гледаш! И Со Джун не ѝ отстъпва, макар да не го смятам за красавец, но тука беше с перфектна визия, не ме подразни даже загладената му прическа, дето всеки косъм беше подреден и строен, напротив - придаваше му тежкарско лустро и шик. А как играха двамата - страхотно, пък за химията да не говорим - направо прелива от екрана.

Сериалът нямаше да е този добър продукт без многобройните второстепенни и поддържащи актьори, които са много сполучливо подбрани и придадоха допълнителен колорит. Много смях с тях, много усмивки.

Естествена интимност и истински целувки, много романтика. 

Струваше си да чакам българските субтитри, без които преживяването нямаше да е същото. Затова искрени благодарности на преводаческия екип за труда и добронамереността, бъдете здрави и продължавайте да ни радвате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна ми се гледаше нещо, където главният е " Умен, красив, неприлично богат и компетентен" :) Страхотен  сериал, забавен, романтичен, с много красиви актьори. Всички двойки бяха прекрасни. Не ми беше досаден нито за миг. Препоръчвам го с две ръце.  И толкова много целувки … :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За преводи се обръщай към лицензираната преводачка Тьоленката :na2: Който е првеждал сериала, той да превежда и въпросите за него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, немам си друга работа. Имам друго да превеждам, Цуци има каталог да прави, не ни занимавай с глупости :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде му времето и на този сериал да бъде изгледан.

Хареса ми и ви го препоръчам ако сте настроени за романтика и очаквани обрати.

Хумор и персонажите бяха добре комбинирани.  Химията между всички двойки беше завладяваща.

Радвам се, че обръщаха внимание на второстепенните персонажи.

 

Не е за на всеки  вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощ го почнах и опуках първите 5 епизода. Не можах да се спра-много забавен и сладък сериал. Главния е голям чук, играе си ролята разкошно. Връщам по няколко пъти лафовете му и се смея сама с телефона и слушалките за ужас на мъжа ми :) И девойката е хубавичка, като от картичка. Нямам търпение да го изгледам целия, да видя какви са тези кошмари и травми от миналото. Дано да не го оплескат с някакви тежки драми и раздели,че нямам настройка за такива в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък, мил сериал. Не е за любителите на мелодрами. С нищо не блести, но пък и не натоварва. Мин Йонг и Со Джун са чудна двойка, макар че бях скептична. Доволна съм, хареса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, особено за романтичните душички!! Предсказуем сценарий на моменти, чудесен каст, отлични главни актьори, музика, красота- какво би искал повече човек от романтичен сериал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, някой забеляза ли готината препратка към една от класиките на корейското кино в седми епизод?? Когато двамата бягат под дъжда в планината, и той я покрива със скъпото си сако за 9000 долара?

131231314141.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...