Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

На Янгито му преседна бургера. Ей, ще умори човека, за едната среща :D

 

@Yoyo_ko, затегай колана, фльонгата иде :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига, че стигнах, ми я и сътворих :D

Според мен има. Ся, солен ли е, сладък ли - не знам, ама моя не изглежда така в легнало положение при никви обстоятелства :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот нямаш фльонга. Сигурно от това ще да е...Помага срещу гравитацията, всички космонавти имат фльонги, не си ли забелязала? Затуй се реят така като пияни електрони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече почвам да обмислям дали па не е по - удачно да се инвестира в силикон и фльонги вместо в сутиени. Ходиш си по силикон и фльонга и не ти пука прозира ли ти суиена или не?!?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Yoyo_ko написа:

Вече почвам да обмислям дали па не е по - удачно да се инвестира в силикон и фльонги вместо в сутиени. Ходиш си по силикон и фльонга и не ти пука прозира ли ти суиена или не?!?!

 

Има опасност обаче да се озовеш само по силикон на обществено място, както се е случвало на червения килим...аууу скандал, скандал ти казвам:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,ми не го понасям този актьор,главния де....! Никъде до сега не съм го харесвала! Просто,ако беше някой друг в тази роля...Виж Минчето си е друга работа ,сладурана голяма..визия,стил,игра,всичко на място! Иначе сериалчето,нищо особено...забавно да,но от тези,които гледаш и след време нищо не помниш. Като цяло ...става за развлечение. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, nig написа:

Ох,ми не го понасям този актьор,главния де....! Никъде до сега не съм го харесвала! Просто,ако беше някой друг в тази роля...Виж Минчето си е друга работа ,сладурана голяма..визия,стил,игра,всичко на място! Иначе сериалчето,нищо особено...забавно да,но от тези,които гледаш и след време нищо не помниш. Като цяло ...става за развлечение.  

Ей, значи, ще ми обиждаш "Плочника".:cry:Ма такова добро момче. Може пък тук да ти хареса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, nig написа:

Ох,ми не го понасям този актьор,главния де....! Никъде до сега не съм го харесвала! Просто,ако беше някой друг в тази роля...Виж Минчето си е друга работа ,сладурана голяма..визия,стил,игра,всичко на място! Иначе сериалчето,нищо особено...забавно да,но от тези,които гледаш и след време нищо не помниш. Като цяло ...става за развлечение. :) 

Отдавна не бях ъпвоутвал мнение. Добре е да прочетеш нещо различно в тази суша от еднаквост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, cucyta написа:

Ей, значи, ще ми обиждаш "Плочника".:cry:Ма такова добро момче. Може пък тук да ти хареса...

 

Ха-ха,нищо лично,cucyta! Така е ..едни харесваме едно,други друго.. :) Благодаря за предложението,макар че имам много азиатско запланувано,ще погледна "твоя плочник" и там...е кой знае може пък да си променя мнението...!Хубава вечер от мен! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 minutes ago, CToTaKa said:

Отдавна не бях ъпвоутвал мнение. Добре е да прочетеш нещо различно в тази суша от еднаквост.

:rofl: :lol2: :slap:Точно пък в тая тема къде видя еднаквост? Тя е за всичко друго, само не и за "Плочника" с любов, него го зачислихме на Цуцита и виж как си го защитава като разярен пинчер, все едно Радка гледам, сега ще извади едни боксови ръкавици и ще почне да нокаутира, че й го обиждате. :nunchako:

3 minutes ago, seal_reinforce said:

@helyg, шти донеса ключодържател и магнит... ако се върна :896767:

А на мен какво ще ми донесеш? :es:

Как така ще дропиш Янгито, бе!!! :swoon: Ти Тю-Ленче ли си или не?! Ленчето да дропи Май Хироу? :slap: Никогаш! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Чингулинка написа:

:rofl:  :slap:Точно пък в тая тема къде видя еднаквост? Тя е за всичко друго, само не и за "Плочника" с любов, него го зачислихме на Цуцита и виж как си го защитава като разярен пинчер, все едно Радка гледам, сега ще извади едни боксови ръкавици и ще почне да нокаутира, че й го обиждате. :nunchako:

А на мен какво ще ми донесеш? :es:

Как така ще дропиш Янгито, бе!!! :swoon: Ти Тю-Ленче ли си или не?! Ленчето да дропи Май Хироу? :slap: Никогаш! :no:

Не съм уточнил, че говоря специално за тази тема. Дори не съм чел и мненията тук, защото са 20 страници и няма как да се навия да ги чета, но имам представа какво се пише във форума и много малко хора изразяват различно мнение от "общоприетото". Аз обида не видях. Човекът е станал актъор, участвайки в продукции моментално се причислява към изкуството, а изкуството подлежи на критика и оценка. Всеки е в правото си да каже, че даден сериал или актъор не им харесва, не могат да играят, стига да е свързано с образа на актъора или сериала, а да не е лична обида нямаща общо със сферата от изкуството, в която съвсем доброволно участва, което е недопустимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, seal_reinforce написа:

@CToTaKa, е точно щот не си чел не знаеш, че тоз сериал най не го харесвам аз :lol2:

Ти да не го превеждаш? Аз съм се наканил да го гледам, точно ще има субтитри :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...