Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

@Чингулинка, Чингоууу, и да не кажеш ти, че има българско участие у тоз сериал!! Само Йор Хироу тий у главата. И Кориш :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш тя, за едно привю. И ние да не обърнем внимание и да го разнищим подобаващо... тц, тц. Сега трее да я водим у въпросния ресторант :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заведи мене. :inlove: Тъй и тъй те следвам неотлъчно тия дни. Ще си доведа едно макне насам после, преди да са го натирили и него към казармата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче каква реклама на тиганя направиха - ония там не спряха да готвят скариди и свинско в сладко -кисел сос, тоя тука точно това иска да му се поръча. Само дето не си поръча точно от "Гладния уок" да му ги купува мацката, че щеше да е още по-очебийна рекламата. Големи терци с новобранката секретарка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, трайте там, че пак ми се дояде. @helyg, не си въобразявам, че втората осмица е по-добра, а? :D

Ще ви заведа, бе, някой ден, като спечеля джакпота (баш паричния) и отделно се яви жених, ще си направя моминското парти у ресторанта на Мишо :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ще се черпим с пълнени чушки по стара българска рецепта и ще седим наоколо с разни кпоп момчета, които той рядко разпознава кои са. хахаха

Да, по-добра е. Колегите, колегите, те са уникумите тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 5-ти епизод съм и засега ми е много интересен. Точно нещо такова ми се гледаше, свежо и романтично. Напоследък си мислех много за ‘Secret Garden’ и дали не е време за шесто (или седмо?) гледане. Затова като видях къщата в този сериал щях да падна...хаха. Няма ли отнякъде да се покаже Хьон Бин?? :P:wub: Чудя се дали я ползват много и в други сериали. 

Между другото, знаете ли ще има ли скоро нови епизоди в мастърс? Само там намерих с добро качество, всичко друго или не се отваря при мен, или е ужасно, с много ниска резолюция ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

Ми по-бърже да работят де, аааа! :D

Стига сее е -ее прехласва- ха по Дилраба и Венго,де!


 

Off Topic

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за ÐилÑаба и Ðенго.

СвÑÑзано изобÑажение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия снимки ги имам и аз. Едновременно се прехласвам и бутам 11 на Секретарката, ако видите некъде лисица, да знаете що съм се омотала :lol2:

 

Off Topic

Виках деня да мине без спам, ама... :D

 

21761957_10211262816221096_1819135689172

 

21764940_10211262816661107_2909830515970

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/5/2018 at 1:21 AM, seal_reinforce said:

Оф, трайте там, че пак ми се дояде. @helyg, не си въобразявам, че втората осмица е по-добра, а? :D

Ще ви заведа, бе, някой ден, като спечеля джакпота (баш паричния) и отделно се яви жених, ще си направя моминското парти у ресторанта на Мишо :rofl:

Дебел трябва да е тоя джакпот, че у ресторанта на Мишо една шопска салата с бира е 45 лв. Но пък като те усетят, че си българин порциите от гурме кто количество, стават тип кварталната кръчма.

мале как бих се израдвала на есно продължение на Дончо и Радка! Размечтах се......Иначе аз цикля на 12 серия. 

Бе не може Плочника да те тръшнена на дивана и ти да гледаш и да се държиш като препарирана все едно те колят! Тия плочки не са само за гледане бе Минке!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го целия и вече мога да напиша общото си впечатление: беше хубава и свежа комедия като дори аз, която не се смeя на комедии успях да се засмея десетина пъти /, а това е постижение, повярвайте ми - не съм фен на комедиите, винаги ги подминавам/, хареса ми различния поглед върху чеболите, защото досега сме гледали милион и един пъти как семейството на чебола е против пепеляшката и й спретва номера и трудности на килограм, а тук нямахме това, даже наобратното беше, също така ми допадна бързото развитие на интимните им отношения, нещо което в други сериали се точи с векове, и обикновено стига до кулминация с една целувка точно на финала. Забелязала съм, че има актьори и актриси, които по някаква причина снимат креватни сцени и такива, за които това е невъзможно по някакви причини /ограничение в договора предполагам/ - тук имахме първия вариант, липсваше стерилност и преструвка. Хареса ми и преходът в отношенията, нямаше скокове и неравномерност в действието, всичко стана плавно и нормално бързо, също така действието беше логически навързано и обослувено, нямаше празни дупки в историята, не се почувствах да съм останала без отговори на въпросите си. Разгърнаха не само главната сюжетна линия, но и останалите, тоест показаха завършеност в историите и на останалите персонажи, като по този начин уважиха всяка от историите. Нямаше нещо недовършено, както при други сериали. Всички персонажи имаха ярко сценично присъствие - всеки се открояваше и запомняше, всеки имаше ярък характер и особености, никой не беше просто второстепеннен или безличен, достатъчно ярки бяха всички. Сега за стайлинга - за мен беше много еднотипен, а и също така тази секретарка много луксозни  аксесоари, бижута и дрехи имаше, за човек плащаш кредит и изплащащт длгове. Все пак, нека приемем, че е имала висока секретарска заплата /ценен кадър е/ или че цените в ЮКорея са ниски. Костюмите на главния бяха един път просто - тоя човек има хубава фигура, но и добре го обличат. Все пак всички герои имаха някакви крайности с цел усмиването им - примерно: един костюм и скъперничество, нарцисизъм и егоизъм, лакомия и завист, некадърност и несръчност, лоялност и дискретност, груба сила и добро сърце /сещате се за кои герои говоря, те си бяха типични/ ...т.е. макар като цяло да имахме нормално действие на сюжета и интересна тема, имахме и изградени характери с определени крайости с цел да се осмеят и разкритикуват определени човешки черти и качества. По това комедията ми заприлича на лека пародия. Много ми допадна и това, че конфликтите се решиха без излишни драми и скандали, братята се помириха с няколко изречения, колегите се подкрепяха в трудностите, влюбените се помиряваха бързо след скарванията, никой не надцакваше другите, липсваха типичните сериални интрижки и клишета. Като цяло останах с приятни чувства, а и не съм превъртала много /един или два пъти само/, което е постижение, защото тази година повечето корейски сериали не струват. Задържаха ми интереса през цялото време. Само явните реклами на продукти не ми допаднаха - то не бяха дрехи, обувки, сладкиши, бижута, напитки, пици, чаши и тенджери, завивки, храни, места и търговски обекти, тоест имаше реклами и породуктово позициониране малко в повече от колкото ми е поносимо за сериал, но тъй като целия сериал беше луксозно заснет и с модерна визия, някак си изтърпях рекламирането. /Но в последните няколко серии прекалиха с рекламата, на косъм бяха да почна да превъртам./ :)

Много харесах черната вратовръзка с малките бели точки, ОБАЧЕ, за бога, как можаха да я сложат първо на врата на главния герой, и то във важен екранен момент /събитието/, а същевременно в друга сцена да я пакажат и на врата на шофьора му? Нали главния беше с уникален стайлинг и скъпи дизайнерски дрехи, що за грешка на стилистите е да облекат със същите неща и персонала? Щофьорът и шефът с еднакви вратовръзки - абсурдно беше. Мисля, че просто е станала неволна грешка /от страна на стилистите/, освен ако не е реклама на вратовръзките, но тази точкова вратовръзка ми се наби в очите.

Наскоро видях клип някъде /не помня къде/, че главните са станали реална двойка в живота и живеят в общ апартамент, доколкото помня имаха снимки на обувките им в антрето. Предполагам затова и химията им се получи - особено главният герой/актьор/ към края изглеждаше наистина хлътнал до уши /гледала съм го и в други сериали, но тук беше изключитло убедителен в пресъздадените чувства/.

Харесаха ми и малките деца-актьори /и тримата/ - перфектни бяха в ролите си, изключително убедителни, а и много сладки и чаровни. Особено момченцето, което играеше малкия главен герой, ми грабна сърцето и имаше много сладък глас. То и на порастналия персонаж на ГГ, гласа беше със същия тембър, така че ми допадна това, че са се постарали да намерят сходни гласове и физическа прилика. Родителите също ми допаднаха - симпатяги бяха.

Коментара стана доста дълъг без да съм го планирала, така че сериала ме е впечатлил наистина, щом изписах толкова. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо отличава тази актриса /Мин Йонг/, и смятам, че това не са таланта или физическата й красота /те са присъщи и на други актьори/, а фактът, че тя много добре си избира ролите и сериалите. Заради този сериал и впечатленията ми от него, се върнах назад и отново изгледах за стотен път Хилър-а. Стигам до извода, че Мин Йонг избира все динамични сериали, с добра режисура и запомнящ се сценарий. А и партньорите й са все красавци. Макар двата сериала да са напълно различни като стил, сюжет и послание, оставят еднакво чувство за добре свършена работа от страна на екипа, и са интригуващи и запомнящи се. Макар да е комедия, Какво се случи със секретар Ким, има същото динамично действие и цялостна завършеност и изпипаност на детайлите и сюжетните линии, както и Хилър-а. Да не би да имат общ снимачен и творчески екип?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, мисля, че си много права. За съжаление, аз не я харесвам и тука нещо не ми се получава - той ли не е за тая роля, тя ли мята прекалено много белтъци, двамата ли не си подхождат, ама кеф от гледането - близък до нулата. Виж, другите от колектива са ми яко забавни :D

Изпипана е продукцията, просто Минчето много ме дразни, уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/14/2018 at 6:28 PM, aria said:

Едно нещо отличава тази актриса /Мин Йонг/, и смятам, че това не са таланта или физическата й красота /те са присъщи и на други актьори/, а фактът, че тя много добре си избира ролите и сериалите. Заради този сериал и впечатленията ми от него, се върнах назад и отново изгледах за стотен път Хилър-а. Стигам до извода, че Мин Йонг избира все динамични сериали, с добра режисура и запомнящ се сценарий. А и партньорите й са все красавци. Макар двата сериала да са напълно различни като стил, сюжет и послание, оставят еднакво чувство за добре свършена работа от страна на екипа, и са интригуващи и запомнящи се. Макар да е комедия, Какво се случи със секретар Ким, има същото динамично действие и цялостна завършеност и изпипаност на детайлите и сюжетните линии, както и Хилър-а. Да не би да имат общ снимачен и творчески екип?

Актрисата е така пипана (оперативно), че не знам вече дали има нещо по нея, което и е останало по рождение. Поне е случила на мнооого добри "д-р Енчев-ци", за да я направят толкова естествена. п.п. Беше гадже на "голям Минчо"- И Мин О след сериала "City Hunter".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Гош кУ написа:

......п.п. Беше гадже на "голям Минчо"- И Мин О след сериала "City Hunter".

Тя май има навик да става гадже на всеки, който й партнира в достатъчно добър и популярен сериал. И след Хилъра така се говореше, и сега след секретар Ким пак така било.... Казваш и за Ловеца било така. Последователно е момичето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на това му се викат клюки - ЕЖК... :ph34r:

 

единствено за Сити Хънтъра е потвърдено, другото са спекулации на воля.., ама е тъпо, дето се подхваща клюката и се слага етикет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...