Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

Мне, след Хабека нищо не може да ме накара да дебна и да се вълнувам. А в случая си чакам и субтитри, демек собствените ми, така че съм има-нема 5 епизода след вас :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, seal_reinforce написа:

Мне, след Хабека нищо не може да ме накара да дебна и да се вълнувам. А в случая си чакам и субтитри, демек собствените ми, така че съм има-нема 5 епизода след вас :896767:

Ама изпускаш, що страсти, що  либов:lol2: Много бля , бля за да ни подготвят:lol2:. А другите двойки са си седнали на възможностите, само ни загатват ще го има ли или няма да е скоро:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, те си ме чакат, бря. Па и тръпката като ги изгледаш само по 3 пъти е една идея по-голяма, отколкото ако ги гледаш по 4. Иначе става като 20-годишен брак - "тиха ненавист и скучен секс" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф беееее, хораааа, ама изключвайте ги тези телефони аййййййшшшш! :mad2:

На оня "приятел", дето се пише за големия капацитет, ако ми падне, не торта, ами горещ чай ще му люсна на ризата! :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на сцената с дрона, ама като гледам и гиф-а на rose, не е на добре работата. Шефчето вкарва поглед и физиономия, все едно е на три ривотрила и ще изпадне в кататоничен ступор :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, cucyta написа:

Мъка, мъкаа, тази скорост го убива на чепика :D. Ма да си догледам, че току виж нещо се случило:D....Ей случи се беее:D

 

Не викай още Гооооол, че това като нищо е само във фантазиите му пред къщата и следващата серия пак - греда.:P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

 

Не викай още Гооооол, че това като нищо е само във фантазиите му пред къщата и следващата серия пак - греда.:P:D

Как да няма ГОЛ, бе Лав?! Аз лично го видях да си маха ризата, и отдолу НЯМАШЕ ПОТНИК (т.е. беше гол) :P Е, нали ще трябва да запълнят с нещо оставащите серии все пак, след като явно няма да има драма B) Йессссс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингута, нали това викам и аз. Че хубаво, хубаво- ГОЛ, че и с  теракота видяхме, но голът може да е само  мираж  на ГОЛаджията и да си остане пак само с  мерака в главата .Чакам да видя аз,  съдийката;) да даде  център.:28558::na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, съдийката отдавна развя бялото знаме тя, сега си чакаме двете продължения в следващите два епизода и края на мача в последния - с бяла рокля и смокинг, както си му е реда, за да е всичко пИрфектно!

Добре че беше Ленчето да даде акъл на Кимчето, че иначе и тая вечер голаджията щеше да седи на резервната скамейка и да пуфти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах началото и края без превод

Spoiler

Не е било сън ;) Само как така си легна гол, а се събуди по сатенена пижама не разбрах :dunno:

Първо продължение се играе в полето на Кимчето! Голаджията се намърда там с извинението, че му се ядял рамьон - хм-хм! Обаче вратарят се оказа на своя пост и на Шефчето от уплах може да му се наложи да ходи в клиниката на сестрата на Кимчето :swoon:

Тая серия Ленчето и Янги обраха точките! Попиках се от смях като ги изловиха на стълбите :rofl: Ох, горкият Янги, какво му се наложи да изтърпи, нъл е джентълмен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, търпение за две стотинки нямаш, Чингу. Не моем те изпревари начи :D. Аз още си чакам поне автоматичен превод при рускините.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти търпение, тя Лав ме подстрекава с коментари, че пак ни били изтролили, как да търпя! :dunno: Бетер съм от Шефчето - ама и той търпя, търпя, пък накрая се превърна в секши булдозер :ilovethis: никой не може да го зАпре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, еее,  разгеле, че инак можеше някоя контузия да получи вече!:28558:

Голаджията викаш с пижама- нормално,   в готовност за ново нападение.;) А съдийката в к'во се събуди,  не казваш.Има да я мисля до утре, да не е настинала.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кво се е събудила не знам, щото тя вече беше будна и шеташе, шефчето като се излюпи, ама ще ти кажа с кво се беше облякла като се появи в спалнята сутринта. Помисли си за най-клишираното клише - е тва беше!

Spoiler

Не бееее! Не с палто и ушанка! Мисли по-разкрепостено!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, тия у сека серия ли ще плющят рамьон :rolleyes: Преди секс, след секс... Хората навремето цигара палеха... ще зема и аз така да ги свалям, ама около мене не ги разбират азиатските манджи и най- много да ме сиктирдосат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...