Jump to content

What’s Wrong With Secretary Kim (2018)


Recommended Posts

w6muIYgrx1XZFombs3N8owfgLwf.jpg

 

What’s Wrong With Secretary Kim  (김비서가 왜 그럴까)

Страна: Южна Корея

По новелата на Jung Kyung Yoon "Kimbiseoga Wae Geureolgga"

Период на излъчване: 6 юни 2018 - 26 юли 2018 г.

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:30

Жанр: Офис, Романс

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Park Joon Hwa (Because This is My First Life)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Park Seo Joon като Lee Young Joon

Park Min Young като Kim Mi So

Kang Ki Young като Park Yoo Sik

Lee Tae Hwan (5urprise) като Lee Sung Yeon

Chansung (2PM) като Go Gwi Nam

Pyo Ye Jin като Kim Ji Ah

Kim Hye Ok като Mrs. Choi

Kim Byung Ok като Chairman Lee

Kang Hong Suk като Yang Chul

Kim Ye Won (ex Jewelry) като Sul Ma Eum

Lee Yoo Joon като Jung Chi In

Hwang Bo Ra като Bong Se Ra

Kim Jung Woon като Park Joon Hwan

Lee Jung Min като Lee Young Ok

Bae Hyun Sung като Bae Yun Sung (гост)

 

Резюме: Сериалът разказва за отношенията между И Йонг Джун (Park Seo Joon), вицепрезидент на "Юил Груп", и неговата секретарка от десет години Ким Ми Со (Park Min Young). И Йонг Джун е богат, красив и интелигентен, но нарцистичен, поради което работата с него става непоносима. Какво ще се случи, когато перфектният асистент в лицето на Ким Ми Со решава да напусне?

 

 :essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

       Свали с руски субтитри + OST :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз главния съм го гледала само в таекуондото и за там беше добре, ама много се чудя дали ще може да бъде различен образ.., еле пък някакъв нарцистичен.., за мен тоj не е чак толкова хубав, че чак толкова да си се харесва :lol::lol::lol::beer:. Минчето си ми е слабост.., и чак в реален филм мога да кажа дали ми харесва или не харесва визията/играта и т.н..., тука на някакви снимки... и 20сек трейлъри, дето нея я има на 2сек от тях.. нищо не мога да кажа, освен добро :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аретка, много си е хубав даже, той е типа мъже, които най-много харесвам, в първия момент не ти се струва кой знае какво, ама колкото повече го гледаш, толкова повече ти се иска да го схрускаш :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не е лош :na2:, аз даже си го харесах(като образ, де) в таекуондото, но понеже не съм го гледала на други места само в този му образ го виждам.., ама 100% ще го гледам сериала, де.., аз Минчето не пропускам(само най-ранните й не съм гледала)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в She was pretty прави подобна роля. така че му отива ролята на дърво, макар че там имах непоносимост към актрисата, а го гледай в Миднайт рънър, ако искаш да се насладиш на екшън комедия, там се показват повече мускули ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на Joon и на Минчето съм изгледал почти всичко. И двамата ми харесват много, но съм на мнение, че по скоро Минка е дръвцето. Единствения сериал в който не беше вдървена беше Лечителя... Може би заради Ji Chang Wook който е явно достатъчно харизматичен. Тази продукция ми се струва ясна... Триъгълник със предизвестен край.... Дано да греша... Но както и да е Минка не я изтървам така че ще се гледа задължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо приключих първи епизод. Голяма забава! Не мисля, че ще е триъгълник, то май и двуъгълник няма да е с тоя нарцис. Минка ме кефи! Ще му разкатае фамилията на шефчето! И двамата добре са си влезли в ролите. Ха дано да продължи така до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съжалявам, че първото, в което го гледах, беше Hwarang. Там беше нема такъв дразнител, барабар с оназ ревящата.

Ай дано тука ми оправи вкуса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надежда всяка забрави - тук е дразнител на ента степен! :mad2: Но Кимчето ще го направи да си хапе ушите, макар че според мен шанс да стане мил и грижовен няма никакъв. Така че ако може без хепиенд ще съм по-хепи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама мол'тиса! :28558: Такваз аура кат онази от миналото лято, когато вместо да си вземе душ се напръска с освежител за стая, колкото и да се кипри сега не може да я докара :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първи епизод, без да съм му фен на Убавецо, че да пърхам от фенщина, сериалът направо си е фреш, точно като за лято. Дано не го превърнат в плодово смути, или не дай Боже в боза.

Рейтинг  6- 6,5 , супер за кабеларка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще се превежда ли на български? Питам понеже гледам, че е оформен на български постера, и мисля, че това е знак, че някой го е взел за превод. Греша ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, aria написа:

Това ще се превежда ли на български? Питам понеже гледам, че е оформен на български постера, и мисля, че това е знак, че някой го е взел за превод. Греша ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на клона, дразнител, дразнител, ама  като се усмихне, забравям всичко, а Минчето много добре се справя и много ми харесва как изглежда, макар че една идея ми е в повече тая конска опашка и като се усмихне е прекрасна, ще го кара да си яде чепиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото е като онзи страхотен филм със Сандра Бълок и Хю Грант - "Двуседмично предизвестие (Two Weeks Notice).:es:
Засега съм на клончето, въпреки че този артист хич не го харесвам. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонче, точно щото не го харесваш артиста, това е твоят сериал! :28558: Тука ще го пекат на бавен огън и ще го измъчват да се доказва до посиняване, а ти ще се радваш, радваш! :xaxa: Нека му е зле! :ilovethis:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...