Jump to content

Китайско име -тест


Recommended Posts

Katshi много точно ме нацели! Благодарности! Аз наистина вървя с бързи крачки към залеза! Права си, много си права! Вижте сега кръстницата и всички покръстени, сте поканени на моето специално място, до река, на високо. Филми и книги колкото искате, само панди няма, но виж лисици се намират. Вие избирате дата, аз осигурявам местата за спане и прехраната. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, cucyta написа:

Вижте сега, аз съм родом близо до центъра на България, пък и една роднинска хижа има там. Така, че както кажете, то и сняг няма да ринем по Коледа щото си имат снегорин.:D А лятото на морето не е никак лоша идея, @asha. Само да се отвори възможност, пък и за @sonihrisi е близо. 

Аз съм бедна студентка и второ уви, тъкмо ми е последна година и трябва цяло лято да уча, поне до юли вкл. не ми мърда, хаха  хД Но кръстницата може поне за лек път да ви напише някое пожелание на червена хартия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учи, учи, в ученето му е майката! За всичко, обаче има време, да знаеш! Учих през целия си живот и ако трябва да се опиша с песен "Така внезапно, контрол изгубих и през сесия се влюбих! Това е нещо невероятно, няма връщане обратно!" Имаше една такава песен и на всяка сесия си я припомнях. И що така все през сесия се случваха разни неща, едни странно-интересни.  Пожеланията на червена хартия се приемат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз корейско имам, дадоха ми учителите, да видим китайското какво ще е.

0.нощта

1.грижовен

2.гледане на филми/сериали

3.местни хора, които да ме запознаят по-отблизо с традициите на мястото и характерната му кухня

4.в задния ти двор, където никоя мечка не може да ти докопа храната /тук имам претенции за мечката коя да е, ако ще идва. ако не дойде, аз ще ходя при нея/.

5.благоденствие

6.панда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, значи, където кажете. Аз по родните места няма да ви каня, щото съм от Видин :D

 

Лисици, панди и делфини, се разбрахме, ще си носим. И от кумова срама и ядене :896767:

Пиенето задължително, щото нема да ни насмогнете иначе :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кво му лошото на Видин, кеф ти запазена Баба Вида, кеф ти синагога в руини. Пък и вода си има, цяла "море-река" Дунав, както и виках като малка. То и майка ми е от видинско, ама аз нямам против. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, подозирам аз, че ти е слабост караваната с бира, цаца и картофки до Баба Вида, дето бичат яко рок на нея, ама ще я отворят чак юни, потрай :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, helyg написа:

Аз корейско имам, дадоха ми учителите, да видим китайското какво ще е.

0.нощта

1.грижовен

2.гледане на филми/сериали

3.местни хора, които да ме запознаят по-отблизо с традициите на мястото и характерната му кухня

4.в задния ти двор, където никоя мечка не може да ти докопа храната /тук имам претенции за мечката коя да е, ако ще идва. ако не дойде, аз ще ходя при нея/.

5.благоденствие

6.панда

莞梅花/Wan Mei Hua - Уан Мей Хуа (нежната усмивка на прасковения цвят)

974efb713c0b8500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,  аз миналата година  на понтона във Видин и уклейка ядох / дето я водите местната цаца, нали?:P;)/ и тя влиза чудесно с биричка.

А на въпросната каравана бяхме на сутрешно кафе. За протокола - имам рода в този град.Че и близка дружка. Много си е готин, също като хората му, само дето е в другия край на БГ-то. Но пък, зависи от гледната точка - и морето за вас е в края на географията...

Нейсе, ще фиксираме мястото на купонЯ, стига да се стиковаме. 

@helyg :yes: честито!  Ключовият момент, май, е в усмивката ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Видин си ходех само за Коледа, ама заради пустата каравана, от няколко години Коледа се провежда през август :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0. нощта

1. общителен

2. гледане на филми и четене по равно

3. красиви всеобхватни гледки на мястото от високо

4. до водопад или море

5. романтика

6. делфин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Katshi, страхотна тема, но се чудя как ти се занимава с толкова много нахалници :28558:. Все си мисля, че балканската ми душа няма как да се вмести в толкова нежни и ефирни имена, но ми е любопитно......

 

0 - Определено дете на нощта, нищо, че напоследък си лягам с кокошките :) 

1 - Срамежлив ( при липсата на социопат и срамежлив става)

2- Книгите и филмите са под един знаменател - едно и също е за мен, но няма как да си остана само с тях , затова и пътуването трябва да се вземе предвид

3 - Планини, планини и пак планини, е нямам против и някое друго чудо на природата, но високо в планината се чувствам най-добре

4 -Високо в планината сред гората разбира се

5 - Тука става малко сложно. Няма как да отделя адреналина от хармонията, но ми е криво, че въображението трябва да се изключи

6 - делфин

 

П.П. Хора, на море през лятото всеки може да ходи ?- Какво му е на Своге като пресечна точка ?

Любимото ми дефиле е зашеметяващо красиво, а освен всичко добре познато на поне двама от нас. Знам толкова места спиращи дъха, че е грехота да си отидеш от живота без да си ги видял !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, tucipaneva написа:

0. нощта

1. общителен

2. гледане на филми и четене по равно

3. красиви всеобхватни гледки на мястото от високо

4. до водопад или море

5. романтика

6. делфин

流丝缕 Liu Si Lü - Лиу Съ Лю (носеща се по водата копринена нишка)

61503fdf58b26f9b.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Кева написа:

Katshi, страхотна тема, но се чудя как ти се занимава с толкова много нахалници :28558:. Все си мисля, че балканската ми душа няма как да се вмести в толкова нежни и ефирни имена, но ми е любопитно......

 

0 - Определено дете на нощта, нищо, че напоследък си лягам с кокошките :) 

1 - Срамежлив ( при липсата на социопат и срамежлив става)

2- Книгите и филмите са под един знаменател - едно и също е за мен, но няма как да си остана само с тях , затова и пътуването трябва да се вземе предвид

3 - Планини, планини и пак планини, е нямам против и някое друго чудо на природата, но високо в планината се чувствам най-добре

4 -Високо в планината сред гората разбира се

5 - Тука става малко сложно. Няма как да отделя адреналина от хармонията, но ми е криво, че въображението трябва да се изключи

6 - делфин

 

П.П. Хора, на море през лятото всеки може да ходи ?- Какво му е на Своге като пресечна точка ?

Любимото ми дефиле е зашеметяващо красиво, а освен всичко добре познато на поне двама от нас. Знам толкова места спиращи дъха, че е грехота да си отидеш от живота без да си ги видял !

永山灵/Yong Shan Ling - Юн Шан Лин (вечният/абсолютният дух на планината)

6622f4b3a0b4319f.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шан Лин - планинският дух, приятно ми е :) .Определено ми харесва, не само като значение, но и как звучи :panda-145:

 

П.П.Сони, за да не спамя излишно - ти отговарям тук, надявам се да го видиш :). Дефилето е едно прекрасно, вълшебно, великолепно.......нямам достатъчно епитети за да го опиша, но това което се вижда по пътя и от влака е едва половината му красота. Знам , прекалено баиресто е, няма пътища и е почти непроходимо с джип, а за пешеходство е геноцид, но си заслужава всеки пропълзян милиметър. Стигането до една Редина може да се окаже екстремно приключение, но гарантирано гледката от там ще ти вземе дъха, а може би и сърцето. Любимото ми Церово и по-точно местностите: Орничето, Миваница и Стълбица, както и връхГрохотен е с един от най-ужасяващите пътища, но пък служат за живо доказателство, че Бог ни е дал парче от рая.

Това е снимка на добрата час от пътя 

 

Редактирано от Кева
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Кева написа:

П.П. Хора, на море през лятото всеки може да ходи ?- Какво му е на Своге като пресечна точка ?

Любимото ми дефиле е зашеметяващо красиво, а освен всичко добре познато на поне двама от нас. Знам толкова места спиращи дъха, че е грехота да си отидеш от живота без да си ги видял !

 

Обожавам да пътувам с влак през дефилето. Гледката на различните скали, които започват с разкрития от късния Палеозой, минават през целия Мезозой и ако слезеш в Лютиброд и отидеш до селото на баба Илийца, можеш да видиш и такива от ранния Неозой. Направо рай за студента-геолог.:D И красота за всички останали, мисля. А Ритлите са уникални. Както и Черепишкия манастир също част от произведението на Вазов. Не се и съмнявам, че има още много, което да се види в околностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цаката е да слезеш от влака и да хванеш гората и тогава гледай ти красота :)

Off Topic

Червената скала от кой ли период е https://cerovo09.alle.bg/червената-скала/. Обичам я и то много. Най вече погледната от Викалото и Грохотен.

Всъщност и Джуглата май ще е интересна за геолозите, но на мен винаги ми е била безразлична. Реално сърце имам за гледките и местностите на Церово, който са на поне 3 километра от селото :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Кева написа:

 

П.П. Хора, на море през лятото всеки може да ходи ?- Какво му е на Своге като пресечна точка ?

Любимото ми дефиле е зашеметяващо красиво, а освен всичко добре познато на поне двама от нас. Знам толкова места спиращи дъха, че е грехота да си отидеш от живота без да си ги видял !

Не бях минавала от там до това лято, обаче, дойдох, видях и не мога да го забравя! Лятото ще пообиколим там с дечурлигата. Наистина е зашеметяващо, и реката и влакът и манастирите.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...