Jump to content

Recommended Posts

MV5BNmRlMjM2MzEtZjJhYS00ZWM5LThlMzAtMjRmY2FlMWYyY2IyXkEyXkFqcGdeQXVyNjgwNTk4Mg@@._V1_SY1000_CR0,0,708,1000_AL_.jpg

 

Mixed Doubles (ミックス。)

Страна: Япония

Също така известен като: Mikkusu

Премиера: 21 Октомври 2017

Времетраене: 119 мин.

Жанр: Комедия, Спорт

Режисьор: Junichi Ishikawa

Субтитри: Английски

:imdb:

           

Участват:

Aragaki Yui като Tamako Tomita

Eita като Hisashi Hagiwara

Ryoko Hirosue като Yayoi Yoshioka

Endo Kenichi като Motonobu Ochiai

Misako Tanaka като Mika Ochiai

Hayato Sano като Yuma Sasaki

Seto Koji като Akihiko Ejima

Mei Nagano като Airi Ogasawara

Yu Aoi като Yo

Hiroyuki Morisaki като Cho

Yoshida Kotaro като Seiichiro Yamashita

Katsuhisa Namase като Jane Esmeralda

Sayaka Yamaguchi като Saiko Sano

Tsukasa Saito като Ishihara

Rinka Kumada като Shiori Sano

Fuku Suzuki като Takeru Gotoda

Kanon Tani като Nanami Hidaka

Yoko Maki като Hanako Tomita

Fumiyo Kohinata като Tatsuro Tomita

Kokoro Hirasawa като young Tamako Tomita

 

Резюме: Смятаната за чудо на тенис на маса, малката Tamako Tomita (Aragaki Yui) е получила стриктни уроци по време на детството си до смъртта на майка си. Живеейки обикновен живот, сега тя е 28-годишна офис дама. Докато нейният приятел Akihiko Ejima (Seto Koji) и член на клуба за тенис на маса в същата компания, изхвърля Tamako заради новата служителка Airi Ogasawara (Mei Nagano). Опустошена тя решава да се върне в родният си град, само за да намери клуба за тенис на маса, управляван от покойната и майка, напълно замрял, там среща Hisashi Hagiwara (Eita), нов член на клуба. Така за да отмъсти на бившият си приятел и да съживи клуба Tamako решава да се събере с Hisashi и да участват в турнир по смесени двойки за тенис на маса…

 

 

Свали с английски субтитри :click:  :click:  :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаем филм. Повече от чудесен каст. Приятна игра , малко пот, достатъчно хумор и никнещи един след друг доста познати "муцуни" на японския фронт. Някои ми бяха интересни в амплоа в което не съм ги гледала често и ми бяха направо забавни. Въобще приятен пинг-понг. Туй последното ме :D по 2 причини. На места в нета може да се види че филма е жанр- пинг-понг. От друга страна докато гледах се сетих за един много добър китайски филм Mongolian Ping Pong (2005) .

Въобще приятен филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан е. Филмът е прекрасен! Наистина си заслужава да получи български буквички. Не толкова заради спортната тема , колкото заради разказаните човешки истории.  Просто спортът /мисля , че какъвто и вид да бяха подбрали за фон/ беше хем спойката , хем маята на сюжета. Поводът, причината и "оръжието"  за изпълнението на целите на героите. Както и стимулът, да продължат живота си наново. 

Допадна ми актьорският състав. Нямам много поглед върху японските продукции и съответно наблюдения върху каста и съпоставка на  предни роли със справянето му в настоящото амплоа, но всички бяха убедителни в изпълненията си, без муцунки, фасони и преиграване. Чудех се от къде ми позната визуално линията на лицето и нацупената устичка на приятелката на главната, докато не прочетох при рускините , че актрисата е играла щерката на Жан Рено в един много любим ми филм - "Уасаби".   Ейто определено ми привлече вниманието - силно присъствие и мъжко излъчване. 

@DreamCatcher,  ще има превод, но наистина няма да смогна веднага. Няма да е коректно да го "резервирам", защото не може да го почнем сега, но ако никой не го е "ошетал" до някой друг месец, ще го подхвана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом го има с руско аудио - мен не ме мислете :blush: Ей сега залягвам и ще енджойвам на макс :es:

Когато излезе на български ще го изгледам обезателно пак.  Хубавите филми по няколко пъти се гледат!

 

Благодарско и на ШошиСан - и Монголският ПингПонг ще се гледа!

 

АХАХАХХАХ! :rofl:

Spoiler

1:41:10  крученая подача надменной стервой & техника самовлюбленного мерзавца  :lol2:

 

Редактирано от DreamCatcher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го гледам отново когато смогнете с превод, че с английски субки не хванах много, но ми хареса и мисля, че ще е по пълноценно изживяване да разбирам за какво си говорят:D. Благодаря за ентусиазма @asha. И с руския се оправям , но на български ще е още по-добре. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отмъщение и тенис на маса ми звучи невинно забавна комбинация, ще му хвърля едно оче като се поосвободя и задължително ще дам мнение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е филмето. Не е пренаситено с тенис, така че да писне на тея които не се интересуват от играта. :) 

На мен току що ми попадна някакво ново сериалче

Ще го лапаме на руски то е ясно :blush: Но ако има мераклии да преведат ще го препоръчам и на аверчетата занимаващи се с тенис на маса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това смятам да го почна, защото цялото това поколение от кастта ужасно много ми липсва :blush:. Въпроса ми е, все още ли е в бъдещите ти творчески планове Аша или да се мъча на английски :D?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Кева написа:

Това смятам да го почна, защото цялото това поколение от кастта ужасно много ми липсва :blush:. Въпроса ми е, все още ли е в бъдещите ти творчески планове Аша или да се мъча на английски :D?

Още е в плановете @Кева, даже вече го виждам , как му идва реда.

Просто не считам, че е коректно да го "резервирам" толкова отдалече, при положение, че някой по-свободен и навит от мен може да го пожелае и завърши по-рано. Както стана с "Кучета без имена" и прекрасния превод на @Снежана :kissx:.

Пред вид, че всичко още предстои и ако нямаш какво да гледаш, може да го метнеш с английски / или руски (качествен)дублаж/  а после,  може да затвърдиш и с българските буквички. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може да се намери нещо за гледане, а аз съм търпелив човек  :) . От сега знам какво ще се случи. Чинно ще си чакам превода, после ще изчакам да се насаберат преведени серии, ще го започна и понеже съм идиот ще го догледам на английски, а после ще затвърждавам на български  :) .

Историята повни твърде много такива случки :D.

Ping-Pong е японски филм, който е преведен на български и доколкото помня превода е наш. Имаше малко термини, а самият филм беше доста приятен. Не знам дали би ти бил в помощ при евентуален превод, но може и да се окаже полезно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Кева написа:

... после ще изчакам да се насаберат преведени серии...

 

Ама това нали е филм, не сериал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е вярна, излезна ми в известията тема в японски сериали и японски филми и аз съм решила, че отварям първо сериалите :blush:. Еми, ще си чакам превода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, bealonenomore написа:

 

Ама това нали е филм, не сериал?

Да, филм е, ама нищо. Тя, Кев, ще почака малко;) и като види, че няма да има втора серия, ще изгледа единствената...:P:kissx:

Благодаря за насоките, Кев! :bow::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше по-рано, а и аз съм си заплес. Днес си изтървах ключовете от работа в една шахта, що да не объркам филм със сериал :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...