Jump to content

Recommended Posts

Пипито верно е малко схваната, дето вика @asha, ама шефката й е направо куку-руку вафла чудна :D  

 

Off Topic

Пак добре, че знаят кой е бащата :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани до 16-та. Продължава да ми държи нивото на интереса, за което има поздравления. 

Пипито, всъщност,  ми е доста интересен образ от психологическа гледна точка. На моменти поведението й си го онагледявам с онези епизоди в анимационните филмчета , където единия герой се мъчи с всички сили да избяга, обаче или го държат за тирантите , или са го вдигнали във въздуха... И той се пъне , пени и влага всички сили и воля ...  и пак остава на същото място. 

Та и госпожицата, и тя. Независимо, че й казват какво ще се случи и за да го предотврати трябва да направи еди-си-как,

Off Topic

/като косопада след целувката/

тя упорито първо постъпва така, както е решила, и после бързешком " обръща позицията " и  приема препоръките. 

Все пък , самата идея да си отстояваш своето решение , независимо, че може да е грешно, е нещо малко по- различно от гледането до сега. 

Колкото до  въпросното схванато/ смотано / поведение. От всичко станало до сега, оставам с впечатлението, че въпросното поведение би трябвало да изразява обща несигурност в себе си, ниско самочувствие и вероятно един куп комплекси. 

За лисанчо ...само хубави работи мога да кажа . Дето се вика, мъж -мечта. 

Любопитно развитие при северния лисичи клан с тази фиктивна сватба и преживяванията на двамата пишман младоженци. 

И интригата при  "тройката -спатия";):D/вегетарианеца, месоядния и кафеджийката / върти оригинални обрати.

Шефката на Пипито изтрепа рибата в 16 серия.

Off Topic

/и бившия и настоящия й съпрузи се надпреварват кой ще е по- тати на бебето/

Влязоха нови герои и качиха действието на "друго ниво".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също и факта, че 

 

Off Topic

не може да си затвори очите за приликите в рисунките, отделно в прав текст й казват, че това е тя, но Пипито не, та не. Не става много ясно, тя генерално ли отрича вероятността всичко да е истина. Ако пък го приема, но не се отъждествява с миналите си животи - кога го осмисли, че при нея малко бавно тече процеса? Нещо прехода ни го спестиха.
Дразни ме и как не смее да се опъне на напористата си колежка. Че както се и изпуска, без да се усети, оназ набързо ще разнищи работата и ще стане проблемация. Освен да намерят и за нея некой лисугер :D

 

Кафеджийката с нейното фръцкане в болницата малко инфантилност вкара, месоядния ще ближе рани, ми се струва.

 

Пишман-младоженците накрая ще се заобичат и ще ударят наште у земята с хепи-ендинг :896767:

 

Off Topic

Чудя се принцесата дали си е навила на пръста да събира племенника с човешката му изгора в памет на сестра си и още повече, да натрие носа на баща му.

 

Харесва ми, как във всяка серия към края вкарват някакви размисли за живота; не им се получават всеки път, но е симпатично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финалът на епизода с целувката беше много приятен, пуснах си го два пъти, самата целувка беше сладка, абе Лиско целува, ама и другите целувки, които дадоха не бяха за подценяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, @seal_reinforce :) ,  мисля ,че някъде в началото вегетарианецът обясняваше на лисанчо, че ще му е трудно този път с Пипито, защото в днешните времена хората имали интернет  ;), който им давали усещането , че знаят всичко и за това сега ще му е трудно да я убеди в някои истини.  Явно в този дух продължават развитието на образа. Как да приеме идеята за прераждането , въпреки че е  толкова ясно онагледена и обяснена, след като  противоречи на съвременните теории.

Виж, кафеджийката я показаха "друга бира". Тя най - приятно ме изненада от началото със широко скроените си възгледи, в пълен контраст с ошашканото Пипи. Толкова спокойно и благоразположено ги прие лисанковците , че ми изпълни душата. 

Фръцкането малко не й ходи, след цялостното досегашно представяне, но ще видим докъде ще доведе. 

Off Topic

 

Мисля, че няколко серии ще вкарат някаква странична интрига с търсенето на въпросната изчезнала актриса. Може на някаква драма да го докарат. Я нещо ще е болна ,...я недоволна. Но заради добрия тон, вероятно накрая ще има " плеснали с ръце , пък се прегърнали" ... и станали приятелки всички. 

Въпреки , че още си задържам мнението за първата приятелка - лисанка на Пипито. Дано е от добронамерените , а да не излезе някоя "Мата Хари".

 

За пимшман -младоженците сме на едно мнение за сега. :yes: 

Мен друго ме хвърли в дълбок размисъл.

Off Topic

Като как принцесата ще да е леля- лиса по майчина линия  на наш лисан, след като до сега ни набиват в главите , че е със смесена кръв и човешкия "фактор" е  от мама.  Тук вече ме "метнаха на клонката" . Да видим как ще го извъртят и обяснят. 

 

А "размислите и страстите"  като извод в края на всяка серия си ги чакам като десертче.  Харесва ми този похват. Подобно нещо , само че като увод ми направи много приятно впечатление в  "Marry me, or not?"  Варианта тук беше приятна изненада.

 

@excape, тук за радост наша си имам работа с месоядни , не с риби.;):P Вероятно и за това целувките им вървят.  Ама казват , че водели до косопад , та трябва да внимаваме с" повтарянето"...:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha, тя Пипито ако лесно се навие, нема да има материал за сериите :896767:

Интернета обаче виж как бърже убеди нахалната журналистка, че 'лисиците са сред нас', че чак и от коя планета са довтасали. То това вече като заучена фраза, спомням си и в Здрач как ровичкаше момата, сал от компа ще се убеди, че вампири има. Добре, че не е била на Виваком :D

 

Покрилата се актриса

 

Off Topic

нали е тая, дето кафеджийката ревнува от нея? Дето се оказа, че е няква там на вегетарианеца.

 

Принцесата, не знам що, си мисля, че е 

 

Off Topic

човек. Ама така, позапазил се, некакси. От божествените човеци :896767: 

 

Мен ме напуши смях, като обясниха традицията за full moon. Викам си, ей ся ще свирне свирката и ще почне e@аси оргията. @excape, ти нали за тия целувки говориш, верижната реакция? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce ако знаеш само, как се хилотя в момента на абзаца ти със свирката и оргията....:lol2: Не е зле , като идея , ама няма да е този филм...

Да, за  същата актриса иде реч - повода за фръцкането на кафеджийката. 

Обаче, май и друга крими нишка ще има според мен.

Off Topic

Нали на Лисанчо в болницата докторът му показа картона на някакъв починал със същите симтоми и задържаха кадър на името и реакцията на нашето момче. 

 

То, интернета , е голЕма сила, верно.  Само да не е Вивакомски, че и аз още му сърбам попарата... 

И мисля , че решихме проблема на Пипито - да си я видяла да рови в нета? Не! Ходи само на очни ставки и полудискретни разпити. Ми как ще повярва , момичето. 

Я, да посърфира малко, и всичко ще й се изЯсни. Ако не - да пита колежката си, тя намерила нужните сайтове. ;):896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш, някой

 

Off Topic

неоторизирано целува хюмънс.

 

Ми, да фане да намляска и журналистката, че много ми лази по нервите. Ама иначе е хубавелка :896767:

 

А онез завалии в Америка, направо им завиждам, какви студентски квартири имат. Като на филм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онези завалии в Щатско, май вече взе да им стяга чипика... И вероятно ще се изсипят обратно в най- неподходящия момент. 

Колкото до квартирите - явно ефекта " американска мечта" е най- сериозното оръжие за масово поразяване.

Очаквам журналистката да си намери майстора,/ т.е. лисугера/, ама вече вегитарианеца не й го давам, че там ще стана голяма конкуренцията. Както викаш, някой дето ги раздава неоторизирано й се полага и май от много ровене на такъв ще се натресе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, asha написа:

Онези завалии в Щатско, май вече взе да им стяга чипика..

 

И при тях драмата изсмукана от пръстите. Щяла да се обезличи покрай него...ми да се върнат да продават риба у Китай, че да са заедно. Според мен, проблема не е, че видиш ли, не можела да се развива там; по-скоро чувството за вина ще им съсипе връзката. А никой не може да ме убеди, че заспалото Пипи му подхожда повече, тя си е правена за лисича булка, не за академична кариера. Е ся, като се събуди шепота на вековете и стане една аристократка, ще ги командори поданиците наред :D

 

Нахалната журналистка й е достатъчно да я заведат да поиграе билярд. Там контингента като го гледам къф е, може да не се отърве само с насилствено целуване :896767:   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, seal_reinforce написа:

@asha, тя Пипито ако лесно се навие, нема да има материал за сериите :896767:

Интернета обаче виж как бърже убеди нахалната журналистка, че 'лисиците са сред нас', че чак и от коя планета са довтасали. То това вече като заучена фраза, спомням си и в Здрач как ровичкаше момата, сал от компа ще се убеди, че вампири има. Добре, че не е била на Виваком :D

 

Покрилата се актриса

 

  Покажи скритото съдържание

нали е тая, дето кафеджийката ревнува от нея? Дето се оказа, че е няква там на вегетарианеца.

 

Принцесата, не знам що, си мисля, че е 

 

  Покажи скритото съдържание

човек. Ама така, позапазил се, некакси. От божествените човеци :896767: 

 

Мен ме напуши смях, като обясниха традицията за full moon. Викам си, ей ся ще свирне свирката и ще почне e@аси оргията. @excape, ти нали за тия целувки говориш, верижната реакция? :D

Тъй тъй, за верижната реакция, иначе и аз умрях от смях,  представих си също как всички се награбват, което и направиха, но го поднесoха по красив начин. Но има наистина няколко ситуации в сериала, от които почваш да си правиш доста интересни асоциации. :D:D:D 

 

Ти кажи гледа ли 2 серии от онова другото, което ти препоръчах? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

006QCrsHly1fr7ndne82sj31o02you0x.jpg

Off Topic

757dcf85ly1frhvjdtr4bj235s35s7wj.jpg

 

Лисанчовците явно вече са забелязани и отбелязани от фенската маса, щом и таквиз картинки взеха да наизкачат.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко стана, свърши ли? Една седмица да не гледам и са изпляскали 639758 епизода, начи, китайска му работа :bee:

Ся трее да наваксвам :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изостанах леко назад с епизодите, та тия дни ще взема наведнъж финалната права :lol:

 

И аз да вмъкна  нещо така леко настрана -  на какво попаднах тия дни - гледам си новите клипчета на мацката Ms Yeah, дето готви в офиса си... и що да видя - между другото докато си готви си гледа и драмичката с Лисичко и компания :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан до край. Даже си оставих малко време за осмисляне. Хареса ми.

Приемам, че след така развилото се сюжетно действие би могло да се каже, че има нещо като дискретен хепиенд. По-скоро пълен с надежда и поглед в бъдещето. Оптимистичен някак си. Въпреки някои събития.

Още търся мястото на 24 -серия , че малко ни в клин - ни в ръкав ми дойде тази ретроспекция. 

Какво още...

Израстването на Пипито ми хареса. Достоверно го изигра актрисата. Приемам с аплодисменти играта й, защото вече може да се видят нещата в цялост. Еволюцията на образа й е осезаема в края - силна, стабилна и уверена в себе си личност. Като знаем от къде тръгна.

Особено усещане и доста поле да размисли ми остави триъгълното фирмирование на кафеджийката и двамата лисанковци, което се задържа до края , че и за напред , както го представиха, но в едни по- други отношения. И огромна роля за запазването и още по-здравото слепване на триъгълника имаше неконвенционалното мислене на мацето. Честно казано и тримата заеха особено място в сърцето ми с тяхното приятелство,  толерантност  и уважение към  другия ; взаимно разбирателство и любов.   Интересна тройка се получи  и някак си подозирам, че може да повлече крак и за бъдещи такива сюжети. 

Щото можеха още от началото да извъртят нещата и да вмъкнат при тях така често експлоатираната напоследък модерна БЛ линия / дето се вика , от толкоз столетия все са си двамцата ...;)/ , обаче много финно се измъкнаха от шаблона и направиха нещо бих казала много напредничево. 

Дори само заради тях си заслужава да получи бг буквички.  Е, естествено - не само. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте напред с мат'ряла, но като няма слънце и аз на   лунния плаж да се попека, да не остана назад,  в тоя дъжд и студ навън.Пък и дискретен  хепиенд щом има...

  С тая загадъчност- харесва ми, поне до трети епизод изгледан.Децата са супер сладури.Пипито не ме кефи много за сега, но тя ролята явно  е такава на недодялана повлекана.Лисугерът няма да коментирам, че тук много пристрастени гледам.:D:kissy:Ай да кажем -секси.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

asha, под дискретен хепиенд да разбирам ли, че никой не се е гътнал на финал, не се е отправил към звездите и... каквото и да е там, питам защото си чакам кротко финала  с 4 изгледани еп, да знам дали да го продължавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...