Jump to content

Recommended Posts

38f09b94f6cd0592.jpg

Off Topic

like-love-2014-201610337.jpg

00-locandina-2.jpg3dd11b44dd864dfe.jpg

Like Love 18+ (是男的我也爱)

Страна: Китай

Също така известен като: I Love You if You Were Man, Like Love - Season 1, Like Love: Drama Version

По новелата на: Angelina - "Will you still love me even if I'm a man?"

Премиера: 25 Септември 2014

Времетраене: 2 части по около 100 мин.

Жанр: Драма, Романтичен, Училищен, boys love

Режисьор: Chen Peng

Субтитри: Английски

Like Love ost.

Участват:

Kong Korn като An Zi Yan

Huang Li Ge като Mai Ding

Dong Yufeng като Yan Yan

Ma Yao като Su Xiao Mi

Резюме: Историята се върти около запознанството на обикновеното и невзрачно момче Майдин, което, до постъпването си в университет, е водило съвсем обикновен и скучен живот. Това обаче се променя, когато той се запознава с необикновения и потаен Ан Дзъйен - най-популярното момче в университета. Майдин, със своя глуповат и ексцентричен чар, успява да се сближи с почти асоциалния непукист - Ан Дзъйен. Двамата са коренно различни личности, но връзката им прераства в любов. Любов, която започва да буди неодобренията на околните и разбира се, изправя пред изпитание и двамата...

Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Руски суб :click:

• Like 6
  • Upvote 1

Лазе, ти направо ме шашна рано сутринта, за малко да се задавя с кафето си. Браво, браво, че си пуснала тема на най-хубавaта BL азиатска  история- много добра игра, забавни диалози, така съм се хилила  с тези двамата. Въобще за мен лично този филм е много по-добър от Хероин. Малко са го орязали, но се намират изрязаните части, за който желае. линк за руски суб и за втората част.

• Like 5
  • Haha 1
  • Upvote 1

Много красива и романтична история,ще го изгледам задължително ( такива най-ги харесвам:P). При първия удобен случай и липса на свободно време ще го изгледам и ще си кажа мнението.Благодаря за темичката и още повече за преводът.:)

Мерси за субтитрите... оказа се че съм го гледала целия... в сериалния вариант...

Този вариант не е лош никак... интересна 2ка се оказаха... и им се получи за този тип драма...

А за тези дето се чудят какво липсва

частта, в която семейството на Ан Зиян  ги разделят и дядо му се застъпва.... и успяват да убедят семействата си в правилния си избор на партньор...

и така горе долу още една такваз серия...

• Like 1

Преди 3 часа, merisa написа:

Мерси за субтитрите... оказа се че съм го гледала целия... в сериалния вариант...

Можете ли да ми кажете заглавието на сериала.Има ли го с български субтитри някъде случайно,и ако да дали е сходен с този филм.Благодаря ви предварително.

преди 43 минути, ftisland написа:

Можете ли да ми кажете заглавието на сериала.Има ли го с български субтитри някъде случайно,и ако да дали е сходен с този филм.Благодаря ви предварително.

Заглавието е същото... сериала доколкото си спомням се движи по същия начин, но тук липсват части от него . Мисля , че от тук съм го гледала, но май и в Ютуб се намират :)

Само да кажа, че реално филмът и сериалът са едно и също нещо. Просто тук е публикуван като филм, защото са го съединили в едно (а и без друго като се гледа като сериал, сериите излизат твърде накъсани). А колкото до това, което "липсва " - нищо въобще не липсва, просто това е първата част(първи сезон/първи филм), а продължението е излязло 2015 (като втори сезон/втори филм). И за протокола - предстои да бъде преведено, само дето не съм изнамерила още достатъчно добро качество на цялото видеото.

За историята, лично на мен ми е фаворит засега от всички бл истории, които съм гледала. Затова и се захванах с превода, защото си заслужава. Харесва ми интересната химия между двамата и това колко са различни, но си се обичат. И наистина  -любовта може да се зароди точно в най-неочаквания за теб момент.

Приятно гледане на онези, които още не са гледали!

• Like 3
  • Thanks 1

Много ви благодаря @Katshiза ясното пояснение и разликата между филма и драмата.:) Ще гледам само това и благодаря за другият превод.Успех:)

И аз изгледах първата част, благодаря на всички, които са се трудили със субтитрите. Разлика няма, освен тази, че в сериалния варинат, който гледах преди, някои сцени са изрязани. Приятна е историята, много забавна, на пръв поглед изглежда, че An Zi Yan води парада, но всъщност очилаткото е този, който си имаше ясно поставени искания за любовта и си ги постигаше докрай. Актьорът, който играе An Zi Yan е завършил педагогически факултет, четох някъде, но не помня къде.

• Like 1