Jump to content

Recommended Posts

vJ5Ygc.jpg

 

Occupied Heart

 

Страна: Тайлнад

Също известен като: Sampatan Hua Jai

Жанр: романтика, драма

Епизоди: ?еп. с продължителност 1:30ч

Начало: 28 април 2018

Канал: CH7

Режисьор: Ott Teerasak

 

Участват:

Weir Sukollawat като Naboon

Chat Pariyachat като Rattawan

Hana Lewis като Boonjira

Chane Nattawat Plengsiriwat като Paramet

Fai Nichanun Hunkaew като Kantarot

Ice Atichanan Seesaywok като Rotsukon

 

Резюме:

Rattawan  е млада и красива наследница, която загубва брат си в странен трагичен инцидент.  Един ден тя бива отвлечена на непознат остров заедно със сина си от двама мъже. В опита и да се спаси от тях и помага млад мъж, който се оказва собственик на острова  и бизнесмен. В началото двамата не се разбират, но постепенно се влюбват един в друг. Rattawan разбира кой стои зад отвличането и , че в основата на всичко е борбата за семейната компания.

 

онблайн с англ суб

онлайн с руски суб

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има започнат и превод на английски от Thippy :) Чакам да поизлязат повече епизоди и ще се гледаме с Вейр :D Епизодите с английски субтитри ги има тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mерси за англ суб. аз уж търсих, но защо не ги намерих, не знам. Първи еп. го изгледах при рускините и ще го следя, особено заради Weir, но нека се натрупат повече еп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много го експлоатират Вейр - и тука пак без риза тръгна след като разбра, че главната сънувала кошмар. Е сигурно за да й отвлече вниманието :xaxa: Обаче като си даде и джапанките че и панталоните да ги носела, си викам, съвсем го оставиха гол и бос горкия! :o То бива, бива, ама чак пък толкоз! :rolleyes:

А в хотел Мариот какви неща ставали! :swoon: Интересно, дали са платили за тая “реклама”? :huh2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,много го харесвам този Веир и като артист и като физика. Колкото сериали съм го гледала винаги е във форма(гол,усмихнат,очарователен.

Писала съм,тайландците-актьори се разхождат повечето голи(има какво да показват-показват) не като японците-слабички слабички,

костюмите като на закъчалки им стоят.

Относно сериала.гледах 2 серии на времето,но нямаше превод,знам ли и съм го позабравила,

но си спомням, че беше спасена от Веир и се изкачваха  по стълба ли,въже ли беше..

Позабравила съм го,че ако го почна трябва да е отначало.

Днес,дори и не в първа младостВеир изглежда страхотно,толкова е нежен в "Скрити чувства"...

Препоръчвам на всички,които гледат тайско, не гейско,да гледат с Веир и Пуш,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами почвай го отначало, че да си коментираме. :D
Като видях главния в другия ти сериал как са го изтъпанили на трактора и се успокоих, че не е само Вейрчо експлоатиран, на слънце, в дъжд, под гръмотевици, все без риза горкият... Последното издевателство беше той в проливни буря стои прав с часове гол до кръста и мокър до кости и държи заветната риза над главата на главната, която хич и не разбрала че вали  :lol2:

 

Ако някоя иска да хване мъжа си в изневяра, направо в хотел Мариот да го търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana Като си такава фенка на Вейр, кажи ми моля те какъв е този белег на брадичката му - доста е голям, не мисля че е от пластична операция. Много ми е любопитно.

Всичкото му е хубаво на Вейр, само това подобие на мустак много ме дразни! Или да го обръсне, или да си пусне истински мустак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Чингулинка написа:

Всичкото му е хубаво на Вейр, само това подобие на мустак много ме дразни! Или да го обръсне, или да си пусне истински мустак.

Аз съм с впечатлението, че на азиатците това им е истинския...:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, kitket said:

Аз съм с впечатлението, че на азиатците това им е истиския...:dunno:

Не може да бъде! А как така под мишниците му е цяла джунгла? :huh2:

На тридневен ми мяза мустакЯ. Някои от подчинените му бяха с по-големи.

Виж за корейците е вярно каквото казваш :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният яко се прецака, като му се свиди за истински диамант, стана мазало. Сериалът ми харесваше само докато са на острова, после затъпя и почнах да превъртам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...