Jump to content

Recommended Posts

jcSulDrfPtamxCtTCh2ZGxT79zy.jpg

 

Life on Mars (라이프 온 마스)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Raipeu On Maseu

Период на излъчване: 2018 – Юни - 09 старт

Време на излъчване: Събота – Неделя 22:20

Жанр: Криминален, Драма, Мистерия

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Jung Hyo (Criminal Minds, The Good Wife, Heartless City, A Witch's Love, I Need Romance 2)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Jung Kyung Ho като Han Tae Joo

Park Sung Woong като Kang Dong Cheol

Ko Ah Sung като Yoon Na Young

Oh Dae Hwan като Lee Yong Ki

Noh Jong Hyun като Jo Nam Sik

Kim Jae Kyung като Han Mal Sook

Kim Ki Cheon като Manager Park

Kim Young Pil като Kim Kyung Se

Oh Ah Rin като Young Joo

Jeon Hye Bin като прокурор Чонг Со Хьон

 

Резюме: Сериалът е римейк на английския Life on Mars (2006-2007)…

Хан Те Джу (Jung Kyoung Ho) води екип за разследване на тежки престъпления, като успява доста бързо да израсне в кариерата. Но докато разследва случай на серийни убийства, той попада в инцидент и за изненада се събужда в 1988 г. Heгoвoтo пoвeдeниe и външeн вид нa мъж oт ХХІ вeĸ гo ĸapaт дa ce чyвcтвa ĸaтo pибa нa cyxo. Хан Те Джу e yжaceн oт липcaтa нa eлeмeнтapни тexнoлoгии и oт cтapoмoднитe пoxвaти нa местната пoлиция. За да се върне в наши дни, той трябва да разреши случаи на серийни убийства, подобни на тези, които разследва в настоящето. Дaли ĸaтo paзpeши yбийcтвата, дeтeĸтивът щe нaмepи нaчин дa cе въpнe y дoмa?

  

:essub: 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Руски субтитри :click:

С руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 5
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bond написа:

Първо американците са копирали този сериал. Корейците само продължават традицията.

Те и руснаците направиха 2 сериала по английския оригинал, но сега говорим за корейците. За много кратко време се появяват много копия на чужди сериали, което не говори добре за корейските сценаристи. Явно сега на мода са копията на чужди сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено са на мода. Четох преди време някаква статия на тази тема. Голямата борба межде телевизиите докарва това чудо. Аз също не съм фен на корейските адаптации, но ще мине и замине. Със сигурност ще погледна този сериал. Не че имам голяма вяра напоследък на OCN, но трябва да се провери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Значи, тези са баси и ченгетата :D

А мацката кърти мивки просто :D Една такава мъничка, с тихичко гласче, послушна, а какъв бой раздава... :D

 

Гледала съм американския сериал, но помня, че не ми беше много на сърце. Но този за момента много радва. Само като видя физиономията на капитана, се попилявам от смях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кидо, пиши ме и мен на същия клон с теб. Американският сериал го спрях по средата, а с този седя и се хиля сама като лудите, а малката ги слага в малкия си джоб.

 

Капитанът, разбира се, особено в комплект с пътешественика във времето, избива фаянси.

 

А това правата на арестантите ги нямат за нищо, бой до дупка, пък ако не си бил ти, да си бил. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани бе, кви права, кви 5 лева :D

Ама в 6-та започнаха да "придобиват" навици :D Вече използват ръкавици за доказателствата :lol2:

А сцената с надплюването просто беше... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си беше удоволствие да се гледа. Нашият бастун започна да става човек покрай онези идиоти от миналото :)

Само не можах да схвана 

Off Topic

коя беше истинската реалност. И при двете получаваше обаждания от другата. Ясно е кое избра, но дали това беше истината...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също гледах с удоволствие и непредубедено, защото пропуснах оригинала. ;)

Off Topic

 

Мисля, че и двете реалности бяха бяха истински, в различно време. Изборът на детектив Хан го показа. Той можеше да преминава от едната в другата. Пък защо точно в тази от миналото? Заради случая, който разследваше, и който се оказа свързан със смъртта на баща му. Но няма да се питам, какво ще се случи в бъдещето, след този избор! ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много  интересен сериал, изгледах го с голямо удоволствие, актьорите всички до един бяха на ниво, полицаите - скици и много готини, радвам се, че той избра да бъде там, където му беше хубаво и където намери любовта. Препоръчвам го горещо на обичащите този жанр криминално-мистериозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lilibini написа:

...е той избра да бъде там, където му беше хубаво и където намери любовта. 

 

То тези двамата с това темпо има шанс към 1995-та да се гаджосат :D

 

Мен като цяло това девойче много ме радва. Не е красавица от масовката, но има някакъв необясним чар. А в съчетание със спокойния, нежен глас и чаровната усмивка, за мен я прави много по-приятна и сладка за гледане от много "хубавици".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти Сериалката била от 2018, но едва сега я забелязах, след като се появи във вбокса :blush:

Току що минах първа серия и въпреки, че е римейк на английска версия, то до тук има много голямо сходство с Tunnel (2017). Предполагам и той е сериозно копнат, но с по-сериозни модификации и затова не са взели оригиналното име. Много харесвам филми с подобни времеви прехвърляния. 

Благодарско на Тонетка! Ще се насладя на още едно сериалче с нейна помощ :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм намислила да го гледам. Чаках си бг. буквичките, за които благодаря на @Tonet_KAи @bealonenomore, за да му се насладя с още по-голямо удоволствие. Сега остава само време да ми се освободи.:D Ама и това ще стане, като цяло съм търпелив човек. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чонг Кьонг Хо ми е любимец отдавна, а Пак Сонг Унг преоткривам в послените години. Много готин каст, всички актьори перфектно си паснаха с персонажите си. Действието се развиваше доста бързо, поне на мен не ми досади с нищо и времето ми мина неусетно. Не съм гледала останалите версии и може би затова подходих без предубеждение и очаквания. Определено ми хареса. Поредно заглавие, което незнайно как съм пропуснала и ако не бяха субтитрите, за които благодаря, може би нямаше да му обърна внимание. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Герои, на които симпатизирах и които определено ще ми липсват :) Забавлявах се с показания стил на работа в полицията преди толкова години и с реакциите на полицаите от миналото към по-модерните технологии и познания. 

Off Topic

ДНК? Какво е туй? Или пък – за аутопсия пращаме тялото в Щатите, чакай резултат след 3-4 месеца :D 

 

И главният беше абсолютно не на място сред тях, но постепенно се сляха в едно сякаш. Сладури!

 

Капитанът е един път! Много готин тип, а и неговата реплика в последния епизод най-много ми хареса. При колебанията на главния как да постъпи простичко му каза:

Off Topic

Няма верен отговор. Решението вземаш ти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми драмата. :P Принципно, ако става въпрос за криминалета, гледам само американски сериали, но този път реших да направя изключение. Главните бяха голява тайфа. Чак ми се прииска и на мен да се върна във времето при тях. Капитанът ми стана любим герой - просто голям образ. Главната нещо не ме грабна, но пък и не ме дразнеше. Което си е плюс. Въпреки че гледах сериала по-рядко, защото не ми оставаше свободно време, той не ми омръзна. Едно голямо БЛАГОДАРЯ за субтитрите от мен! :asian::subs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...