Jump to content

Recommended Posts

DJlI-SVXkAERvur.jpg

 

Off Topic

Dbc3VzGU8AAk-Z_

Dbc3Vy_VwAAeqr4.jpgDbc3Vy6V4AEIt4A.jpg

Dbc3VzRVQAUUo46.jpg

p2510782349006iri1Ngy1fofqbq0jz7j31401z4e81

 

Here to Heart (温暖的弦)

Страна: Китай

Също така известен като: Wen Nuan De Xian

По новелата на: An Ning - “Warm Chord”

Година на излъчване: 2018 – Април – 29 старт

Време на излъчване: 2018

Жанр: Мелодрама, Романс

Канал: Hunan TV

Епизоди: 46

Режисьор: Huang Tian Ren (Life Plan A and B, What Is Love)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhang Han като Zhan Nan Xian

Janine Chang като Wen Nuan

Jing Chao като Zhu Lin Lu

Zhang Jia Ni като Yi Xin

Zhou Qi Qi като Wen Rou

Jin Ze Hao като Guan Ti

Liang Da Wei като Pan Wei Ning

Ji Xiao Bing като Gao Fang

Guo Zi Qian като Ding Xiao Dai

 

Резюме: Wen Nuan (Janine Chang) решава да напусне високоплатената си работа в Англия, за да работи като изпълнителен асистент на основателя на високотехнологична компания в Китай. Zhan Nan Xian (Zhang Han) стартира компанията със своите съученици и използва финансовите си умения, за да се справи с икономическият спад и да задържи компанията успешна. Но какво ще стане когато среща новият изпълнителен асистент с която са били в отношения в миналото. И ще успее ли Wen Nuan да стане незаменима за Nan Xian в работата и живота?

 

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които го гледат, да знаят, че сериалът не е 36, а 46 епизода. Било грешка! 

Никога досега не съм гледала толкова плачеща главна героиня! Искрено се надявам на това момиче да са му давали литри вода, щото се обезводни, едва диша! Не стига, че непрекъснато реве, ами си има и фикс идея - до 46 серия няма да кажа защо го напуснах  онзи преди 7 години! Бийте ме, изтезавайте ме, няма да кажа! Ако трябва, и сега - ред сълзи - ще го - два реда сълзи - напусна. :es: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целият сериал за сваляне. Засега само с китайски субтитри, но всеки момент ще качат английските за този добър рилийз.

 

ПП Вече са качени и английските субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Започнах да го гледам и определено имах очаквания, но само с тях си останах. Още с първите епизоди не успя да ми задържи вниманието, но реших да му дам шанс и продължих да го гледам. Неусетно започнах да го превъртам и така успях да стигна до 36 серия. Накрая реших, че няма смисъл да се мъча повече и направо си пуснах финалната серия, но и тя беше разочарование. Сериала мога да го опиша точно с една дума- скучен. Нито една сюжетна линия не успя да ме грабне, включително и романтичната част, която се състоеше от 1 сцена. През цялото останало време главните си играеха на котка и мишка. Точно това, което най-мразя беше водещо през целият сериал. Играта на актьорите също не ме впечатли. Дали заради скучният сюжет или заради самите им герои нямам представа, но и там не им се получи. Между главните липсваше химията и това е още един минус. Липсваше ми емоцията, романтиката и дори мелодрамата. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва. Още съм в началото, но много обичам сериали за бизнес, а тук има достатъчно.

Предполагам, че нататък ще има и доста сълзливи любовни истории, но засега е добре.

Пет серии на веднъж и още ми е интересно. Нямах никакви очаквания заради

не съвсем добрите коментари и за малко да го изпусна. Очевидно аз съм пътникът за този влак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на последната права и да си призная трудно ми е да се разделя с този сериал.

Изключителен Джан Хан. Изгради много добър образ. За костюмите да не говоря, направо 

му завидях как му стоят. Драмата е подходяща за тези, които обичат любовни

истории с недоразумения. За моя радост интригите са малко и доста лежерни.

Не дразнят. Главните герои показаха искрени и силни чувства един към друг.

Героинята е малко сълзлива, но според мен имаше защо. Препоръчвам сериала на 

дамите с романтични души. Не знам още какъв е края на историята, но и да 

знаех нямаше да ви кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.02.2019 г. at 17:36, bond написа:

На мен ми харесва. Още съм в началото, но много обичам сериали за бизнес, а тук има достатъчно.

Предполагам, че нататък ще има и доста сълзливи любовни истории, но засега е добре.

Пет серии на веднъж и още ми е интересно. Нямах никакви очаквания заради

не съвсем добрите коментари и за малко да го изпусна. Очевидно аз съм пътникът за този влак.

:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...