Jump to content

(G)I-DLE


Recommended Posts

На 24 февруари в полунощ KST, (G)I-DLE официално обявиха плановете си за първото си групово завръщане след повече от година.

В това, което ще отбележи първото им издание като петчленна група, (G)I-DLE ще се завърнат с първия си пълнометражен албум „I NEVER DIE“ на 14 март от 18:00 часа. KST.

 

Ето и тийзърите, които групата пусна към завръщането им, което всъщност е днес.

 

bwy1647278131y.jpg

 

((G)I-DLE) COMEBACK TRAILER : [I NEVER DIE]

 

Off Topic

 

bwy1647278246p.jpeg bwy1647278270q.jpg

 

 

viu1647278370x.jpg

 

Off Topic

 

bfi1647278395a.jpg rgh1647278432u.jpg

 

cqs1647278457w.jpg arx1647278503n.jpg rgh1647278526t.jpg

 

bwy1647278652z.jpg

 

Off Topic

 

cqs1647278671c.jpg rgh1647278696w.jpg

 

rgh1647278714a.jpg jdv1647278738i.jpg bwy1647278754t.jpg

 

arx1647278829e.jpeg

 

Off Topic

 

 bwy1647278945c.jpeg rgh1647278864m.jpeg

 

bwy1647278885x.jpeg bwy1647278910e.jpeg jdv1647278927v.jpeg

 

((G)I-DLE) - 1st Full Album "I NEVER DIE" Audio Snippet

 

Off Topic

 

((G)I-DLE) - 'MY BAG' Track Video

 

((G)I-DLE) - 'TOMBOY' M/V Teaser 1

 

((G)I-DLE) - 'TOMBOY' M/V Teaser 2

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(G)I-DLE направи своето дългоочаквано завръщане!

На 14 март от 18 ч. KST, момичешката група издаде първия си пълнометражен студиен албум “I NEVER DIE” заедно с музикалното видео към заглавната песен.

„TOMBOY“ е песен, която изразява увереното отношение на (G)I-DLE с ясен текст. Jeon Soyeon е написала текста и също така участва в композицията заедно с Pop Time и JENCI.

 

(여자)아이들((G)I-DLE) - 'TOMBOY' Official Music Video

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Miyeon пусна първия тийзър за предстоящия си солов дебют!

На 6 април Cube Entertainment потвърдиха, че Miyeon ще бъде вторият член на (G)I-DLE, който ще направи своя соло дебют.

На 8 април в полунощ KST, Miyeon сподели първия тийзър за предстоящия си самостоятелен мини албум „MY“, който ще излезе на 27 април от 18:00 часа. KST.

 

Miyeon.jpg

 

(MIYEON) - 1st Mini Album "MY" Mood Film

 

Списъка с песни..

Miyeon-1.jpg

 

Miyeon-3.jpg Miyeon-4.jpg

 

Off Topic

 

Miyeon-5.jpg Miyeon-21.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Miyeon пусна още концептуални снимки към предстоящият й солов дебют с първия й мини-албум „MY“...

 

1650296539-image.png

 

Off Topic

 

1650296531-image.png

 

1650296568-image.png

 

1650296554-image.png

 

1650382227-image.png

 

Off Topic

 

1650382204-image.png 1650382211-image.png

 

1650382218-image.png

 

1650468035-image.png

 

Off Topic

 

1650468014-image.png 1650468028-image.png

 

1650468021-image.png

 

***

Soyeon ще участва в OST за новата драма „From Now On Showtime“.


На 19 април KST, продуцентската компания Music Ground разкри в своя Twitter тийзър клип на драмата OST, озаглавена "Freak Show", в която членът на (G)I-DLE Soyeon ще участва. Очаква се Soyeon да я представи момичешки вокали.

Междувременно „From Now On Showtime“ е драма за призрак/разследване, която изобразява историята на харизматичния магьосник Cha Cha Woong (изигран от Park Hae Jin) и справедливия полицай Ko Seul Hae (изиграна от Jin Ki Joo).

OST "Freak Show" на Soyeon ще бъде пуснат чрез различни музикални платформи на 23 април в 20:40 KST.

Тийзър

 

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни тийзър снимки от Miyeon към соло дебюта й..

 

Miyeon-22.jpg Miyeon-41.jpg

 

Off Topic

 

Miyeon-31.jpg Miyeon-13.jpg

 

В спойлер малко видео тийзъри.

Off Topic

 

Miyeon пусна аудио фрагмент, който визуализира всички песни от предстоящия й самостоятелен мини албум „MY“!

 

(MIYEON) - 1st Mini Album "MY" Audio Snippet

 

Miyeon представи разкошен движещ се плакат „6AM“ за предстоящия си самостоятелен дебют с „MY“!

 

 

Miyeon пусна нови движещи се постери „6PM“ и „12PM“ за предстоящия си самостоятелен дебют с „MY“!

 

 

 

 

Miyeon пусна тийзъри на музикално видео за предстоящата си самостоятелна дебютна песен „Drive“!

(MIYEON) - 'Drive' M/V Teaser 1

 

(MIYEON) - 'Drive' M/V Teaser 2

Off Topic

 

 

 

***

Същевременно излезе и OST, озаглавен "Freak Show", изпълнен от Soyeon.

 

From Now On, Showtime!(지금부터, 쇼타임!) — JEON SOYEON(전소연) "FREAK SHOW" Official Video

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз ли съм остарял много или 90% от кпоп песните през последните години дори не мога да ги разбера, камо ли да ми харесат. С тази песен да не би да са се опитали да бъдат женската версия на Block B? Ако е така, то "женската им версия" е на светлини години разстояние. На къде тръгна кпоп-а? Ние каква я мислихме, а тя каква стана .... преди имахме GG, T-ara, 2NE1, Kara, Sistar, Secret, 4minute, Nine Muses и още куп други (поне 15 мога да изброя) женски група със смислени и зареждащи с позитивни емоции песни.

 

Не съм негативен нарочно, но когато чуя добра песен, ще пусна коментар в темата на съответната група. Всъщност последното, което ми хареса е на SKYLE - Bye Bye Bye. Може да я преслушате :)

Редактирано от d3Mn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

6-7 месеца по-късно от предишния ми коментар и не са си взели никаква поука. Интересно е да се наблюдава как кпоп-а все повече и повече заприличва на западната сцена като звучене и като послания в песните им. Предполагам това е така, защото колкото повече се слушат на Запад, толкова повече пари правят компаниите. Ако погледне човек броя гледания на видеоклиповете, ще си помисли, че тези са супер известни и добри. После проверява чартовете в Корея и не може човек да ги намери никъде. Често ми се случва това. Което ме навежда на мисълта, че повечето компании не ги вълнува дали някой ги слуша в Корея. И много ми е интересно как така сега всички са "queens". Да ама не.

 

Не искам да съм господин негативен, така че ще се въздържа да коментарам повече такива песни и групи и тайничко ще се надявам следващото поколение кпоп групи да започнат да правят такъв тип музика, който ни накара да ги слушаме преди 10-15 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислите, че предната е странна, ето ви още по-странна

 

 

Без думи останах .... какво е това?! Звучи като хаотична какафония. Знам, че да се надъхва женската част от населението, че са кралици и супер жени е модерно и продава, но понякога просто се чувствам като застрелян. Кпоп-а умря преди 7-8 години, сега вече се гаврят с трупа.

 

А на който му харесва, чудесно! Поне имате какво да слушате.

 

Това си е мое мнение, не се засягайте, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласна с горното мнение. Новите песни на тези девойки са пълна скръб, а каква дебютна песен имаха само, жалко! Липсват ми старата генерация групи, от новите едвам-едвам намирам нещо свястно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата (G)-IDLE са една от водещите дамски групи в к-попа.

Постепенно ще допълваме пропуските, но (преди да съм забравила) бързам да сложа официалното аудио на излязлата на 15.03.2024 г. песен "This Time Around" - Jennifer Lopez ft. (G)-IDLE. 

GI-DLE-4-800x800.avif

 

 

 

(G)-IDLE наистина дръпнаха доста напред, а също така се превърнаха и в първата дамска група постигнала четири пъти ALL-Kill с четири последователни комбека.

Изт. Times Now News

(G)I-DLE Creates History As FIRST Girl Group To Score Perfect All-Kills With 4 Consecutive Comebacks

 

 

Изпълнението на последната им песен "Fate" с която постигнаха посления ALL-Kill. 24.03.2024 г., сцената на Inkigayo.

Девойките са четири, без Shuhua, която си е в Тайван, в отпуск по здравословни причини.

 

Прочетох, че за някои това била "Б-сайд песента на годината".

Звучи ми забавно, но чак "НА ГОДИНАТА"? Не знам, има още много месеци през 2024 г., нека минат и ще видим. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години много ги слушах, след 'Nyde' нито една песен не ми хареса и спрях да ги слушам. Само тази 'Super Lady' става...но пак слабо. След Мюзик бенк тази събота ще ви споделя как са пяли на живо. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...