Jump to content

Recommended Posts

Много дълго време го влачих този сериал. Започна много силно, гледах с интерес, но в един момент ми дойде в повече този патриотизъм, партизанщината и борбата. Напрегнах се, не обичам такива моменти. Но... тримата мъже бяха уникални всеки по своему. И тримата ми бяха любими. Толкова различни образи, а и все красавци. Хотелиерката беше интересна жена, много интересна. Главната не ми се видя много артистична. Не усетих кой знае какви емоции да покаже. Романтичната нишка беше силна. И като се усмихне този Юджийн..., като се усмихне...  Можеше да покажат повече близост, но и така им личеше любовта. С две думи - хареса ми сериала, можеше и да се пропуснат някой елементи, но ... хареса ми. Края може би точно такъв трябваше да бъде. За съжаление!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е точно драма по мой вкус.. която накара сърцето, ума и душата ми да се вълнуват.. 

Много силна! Хвана ме веднага от първия момент и не ме пусна до края. Вървеше вихрено и шеметно до към осми епизод, когато действието се забави, а аз бях недоволна.. защото исках още от тази емоция, която ни предложиха в началото.. още от тези очи.. поглед.. устни.. изражение..  тяло...  После сякаш беше затишие преди бурята... все пак главните трябваше да се поопознаят, да се харесат, да започне несъзнателно да им пука един за друг, а това нещо съвсем съзнателно доведе до жертвоготовността им в последните серии, когато действието отново беше такава емоция, че не можех да се откъсна от екрана, а когато го спирах все пак, не можех да си поема дъх.. 

Героите.. до един бяха прекрасни. Всеки един в своята си роля.. със своята история.. със своите чувства, болки и стремежи. Не мога да отлича  някой за сметка на друг.. Прекрасна игра!
Огромни благодарности на преводача!

А да, забелязала съм, че много често моите чувства от филмите и драмите съвпадат до огромна степен със споделеното от @Matrim и сега също.. не бих мога да изкажа по-хубаво впечатленията си от нейните и на @Lawandula :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/17/2022 at 9:56 PM, kandala said:

Сериозно ли???? 

Това е ВРЪЗКА към 1-ва страница на темата, където ПОД КАРТИНКАТА И ОПИСАНИЕТО има линкове към сериала онлайн, както и два линка за сваляне с български субтитри.
Допреди 2 минути си работеха чудесно.
 

 

Вече го няма, ако можеш да помогнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ivaiva написа:

 

Вече го няма, ако можеш да помогнеш

 

Кое го няма? Да, сайтът за онлайн гледане с български субтитри е закрит, но всички останали линкове продължават да работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, bealonenomore said:

 

Кое го няма? Да, сайтът за онлайн гледане с български субтитри е закрит, но всички останали линкове продължават да работят.

 

Да, извинявам се, точно за онлайн попитах. Здраве да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм го 2-ти и сега БЛАГОДАРЯ на EASTERIN SPIRIT имах възможност да го гледам за 3-ти път   онлаин с бг суб . Интереснен серял в които има от всичко по много само края му е малко тъжен ,но пък реалистичен . И само да кажа че на Ким Мин Джунг надявам се че съм и написал правелно името :D 
и отива повече да го играе кучка от колкото добра роля :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Doni said:

 И само да кажа че на Ким Мин Джунг надявам се че съм и написал правелно името  
и отива повече да го играе кучка от колкото добра роля 

Тук не съм съгласен. Аз малко я недолюбвам, но не мога да отрека, че беше брилянтна. Перфектно игра и спечели сърцата на всички зрители. Включително и моето уважение към свършената от нея работа в драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, ShiplessOcean said:

Съвет да ми дадете - това ли първо да гледам или Chicago Typewriter?

Чикагската машинка гледай първо. Отличен сериал, а този за мен е шедьовър и следва да се гледа за десерт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, ShiplessOcean написа:

Съвет да ми дадете - това ли първо да гледам или Chicago Typewriter?

Нито единия.

Преди 2 часа, bond написа:

 а този за мен е шедьовър

:dunno::slap::28558:Сериозно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.06.2023 г. at 7:54, ShiplessOcean написа:

Съвет да ми дадете - това ли първо да гледам или Chicago Typewriter?

 

Mного са различни, но и двата много харесвани от мен с най- любими актьори. 

По мое мнение, първо "машинката".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.06.2023 г. at 7:54, ShiplessOcean написа:

Съвет да ми дадете - това ли първо да гледам или Chicago Typewriter?

Хронологически събитията в Mr. Sunshine предшестват тези в Chicago Typewriter, но това не е от значение - и двата сериала са много добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... абе този японецът безсмъртен ли беше? Иначе сериалът е добър, макар и малко да провлачва. Добър, но не ми е в топ 10 листата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/22/2023 at 4:54 AM, ShiplessOcean said:

Съвет да ми дадете - това ли първо да гледам или Chicago Typewriter?

 

Де да знам, четири месеца по-късно, но пишещата машина е негледаем. За този не знам, не съм го гледал.

 

Онзи може да се гледа заради главния. Доколкото схванах, бил някаква звезда. Няма да казвам, че на мен ми приличаше на капут, че ще ме налазят.

 

Но, ако ще се предаваш за Чикагото, задължително с изключен мозък. Иначе ще избухне. Още се чудя, как го догледах. За много по-малко съм ги зарязвал.

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chicago Typewriter го подминавам вече три години, щото резюмето не ме грабва с идеята за някакви хора в ралични епохи. Иначе Mr. Sunshine е добър, макар и малко провлачен - определено става за гледане. Героите са готини и е добре направен. Не е типичната к-драма. Най-ме кефеше "безсмъртиния" японец, а главната героиня също е готино маце. Романса го има но е малко...

 

Spoiler

обречена кауза...

 

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключителен сериал! Имаше си всичко - драма, екшън, романтика, а дори и комедийни моменти. Дълго време го отбягвах по незнайно каква причина, но съжалявам, че не съм го гледала по-рано! Главните разказаха невероятна любовна история,

Off Topic

макар и трагична, без дори да се целунат.

Толкова добре играха, че забравих за възрастовата разлика, направо не си личеше... Това се казва талант! Другите трима главни също бяха страхотни, направо нямам думи. Препоръчвам сериала с две ръце!

Редактирано от NightFlower
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...