Jump to content

Recommended Posts

Хване ли ме от първия момент атмосферата, хич не ме интересуват детайлите, които и без това не бих разпознала. Много ми харесва засега. И какво толкова смущаващо има във възрастовата разликата? Той си е мъж и половина, в когото може да се влюби всяко девойче, а тя, по сценарий, не е толкова малка. Мисля, че укротен ще е хищникът :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сигурно той ще е укротен.Такива искри прехвърчат между тях, макар ,че са на разстояние.

Предполагам, че тук няма да се налага да ме убеждават  в романтика, дето не я виждам, пък я имало, щот' се били целували.

И не само те, всички актьори  създават ярки образи, че да им повярваш и да се "потопиш" в историята. Не знам как да го кажа, но успяват да вдъхнат живот на написаните на хартия герои.Примерно слугинята и нейния възлюбен, също и грънчаря, няма как да не ги запомниш. Ако сравня пак, тоя път с адвоката на Джун Ки от последния му сериал,  за мен, той не успя точно това-  да направи героя си "жив".

Все пак, да не забравяме, че Бьонг Хонг не е някой  вървящ айдъл и мацката не е избрана на случаен принцип по хубост, или айдълия(за "The Handmaiden" е избрана от 1500 кандидатки), както и останалите.;)

 

Схема на взаимоотношенията

oLcAwmEINCw.jpg

 

Off Topic

QQeo0aX5-TI.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много ярки образи и картини. Засега малко ме обърква годеникът, защото актьорът ми се е запечатал с героя си в Шест летящи дракона, а там също беше много запомнящ се, мрачен, влюбен и изключително трагичен. Сега е лекомислен богаташ - пройдоха. Проблемът, разбира се е мой, защото той много добре стои и като визия, и като присъствие тук. 

Не исках да обяснявам в другата тема, че пак не са ме разбрали и като казвам, че в един жест или поглед може да има повече романтика, отколкото в режисираните целувки, нямам предвид пуританско-стерилни отношения, а това, че добрите артисти с много пестеливи средства могат да покажат ураган от чувства. Като тук, например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

                         

Цитат

Въобще не ми дреме за оръжията-и без това не съм компетентна.Обожавам И Бьонг Хон -

изгледала съм всичко,в което участва.Пък и честно казано,не виждам годините му много да си личат-оппа добре изглежда.Интригуващ е сериалът-гледам с удоволствие.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе И Бьонхон си е И Бьонхон. Ама като гледам схемата на взаимоотношенията, нещо не виждам при него любовната линия. Как така ще го оставят без мома?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, mackova написа:

Абе И Бьонхон си е И Бьонхон. Ама като гледам схемата на взаимоотношенията, нещо не виждам при него любовната линия. Как така ще го оставят без мома?

 

Ами ако трябва да умре геройски....:o

След "Ирис" няма да се вържа да гледам драма с него, докато не знам как свършва.:ph34r:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, mackova написа:

Абе И Бьонхон си е И Бьонхон. Ама като гледам схемата на взаимоотношенията, нещо не виждам при него любовната линия. Как така ще го оставят без мома?

 

Е нали трябва да оставят загадка, за да има зарибявка.

Новият епизод показа добре тримата котараци с мераци.

 

Роска, на 10 години -един сериал и пак да мре, айш...!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, mackova said:

Абе И Бьонхон си е И Бьонхон. Ама като гледам схемата на взаимоотношенията, нещо не виждам при него любовната линия. Как така ще го оставят без мома?

Как ще го оставят без мома?! Не виждаш ли, че е в центъра на схемата с момата, а и тя вече

Spoiler

директно му предложи любов :P Той още се куми и мисли, ама ще приеме, няма къде да иде.

 

7 hours ago, Rossi Yankova said:

 

Ами ако трябва да умре геройски....:o

След "Ирис" няма да се вържа да гледам драма с него, докато не знам как свършва.:ph34r:

 

Роси, ами да ти кажа тогава, щом условието да гледаш е да знаеш края -

Spoiler

трагичен ще е, защото така щял да остави по-силно впечатление според съдържателката на хотела. 

Да го помниш още десет години до следващия му сериал. Сега вече нямаш оправдание да не гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, според корейските традиции И Бьон Хон накрая ще го гръмнат и това естествено пак ще е Дейвид Макинис, който веднъж вече го отстреля преди 10 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dido100 написа:

Спокойно, според корейските традиции И Бьон Хон накрая ще го гръмнат и това естествено пак ще е Дейвид Макинис, който веднъж вече го отстреля преди 10 години.

 

Извинете за офф-топика, но аз направих грешката да гледам след сериала и филма с "обяснението" кой и защо, направо ми разказаха играта. :modpower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми е на ума,че онни-то май не беше много  наясно със  смисъла на думата "love" !:huh: А пък Оппа-та-неАм думи-по-нескопосано предложение за любов не бях виждала! :28558:Той май го направи умишлено-за да направи сечено на годеника.Личеше му,че още не е глътнал плувката яко! Ще чакаме-да гледаш любов по корейски от времето на Чосона си е направо удоволствие!:kiss2::kiss2:

        Обаче ако и този път накрая го гръмнат Оппа-та-аз ще се гръмна вече!:cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е заради това, че не съм му функа на Бьон Хьон ама много тегаво ми върви. Нещо грам не ми задържа вниманието, ще го пробвам до четвърта серия, ако не се оправят нещата ще скипвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

babcheto44, реши си съвсем осъзнато ,

Off Topic

че ще мъсти с "love" на семейството убийци , но в трейлъра се видя на кой  е навредил- каза нещо от сорта- "Исках да разруша живота на един човек, но в крайна сметка разруших своя."

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Lawandula написа:

babcheto44, реши си съвсем годаря!осъзнато ,

  Скрий съдържанието

 

 

      Благодаря! Предпочитам да не   гледам трейлърите-обичам да се изненадвам.:rolleyes:  ООфффф,чакам  7 и 8 да излезат с някакви субки-тъй не можах да го науча корейския!!:lol2::lol2::asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, babcheto44 написа:

      Благодаря! Предпочитам да не   гледам трейлърите-обичам да се изненадвам.:rolleyes:  ООфффф,чакам  7 и 8 да излезат с някакви субки-тъй не можах да го науча корейския!!:lol2::lol2::asian:

Имах предвид трейлъра в края на епизода. А седми и осми ще ги излъчат идущата събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, но за момента съм със смесени чувства - и ми харесва, и не в същото време. Почнаха типично по корейски - мъка, онеправданост, сълзи и сополи. 
Гоблинът имаше доста по-силна първа серия, друг е въпросът, че след това стана манджа с грозде.

 

Kim Kang-Hoon, това хлапе го забелязах още преди година и нещо в My wife is having an affair this week и вярвам, че го чака доста голямо бъдеще!:icon_sunny:

 

Ким Те Ри ми е много нежна и в същото време с твърд характер, отстояваща своето - перфектна е в ролята си. И Бьонг Хюн го гледам за първи път и не мога да кажа, че ме е грабнал с екранното си присъствие, но съм възхитена от отличния му английски. Може и от самата роля да е...има достатъчно още време да ме впечатли.  Аз лично не виждам химия между него и главната-съгласна с Аланон, че са като баща и дъщеря.

 

Моят човек , Byun Yo Han, както винаги на ниво - усмивчици, погледчета, вдигания на вежди, умее го занаята, признала съм го. :inlove:

Имам чувството, че ще играе черно бяла роля и сигурно ще го разкарат рано-рано, което не вещае нищо добро относно моето доглеждане на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да харесвам Бьонг Хун - ни най-малко /дори хич не го харесвам/.

Да разбирам за какво иде реч в сериала - изобще /баси мешавицата там/.

Но въпреки бавното развитие сериалът ми допада. Но ич не схващам защо :D

 

Мацката е много яка - някакво дребно човече с голямо сърце и огромен кураж, а в същото време някак невинна. Харесва ми.

Донг Ме - този актьор така и не го приех, а тук ми е безумно дразнещ.

Синът на богаташите - не мога да схвана за какво точно се бори и какво изобщо иска.

Бьонг Хун - адски ме кефи какъв е спокоен :D 

 

 

jira, за човек, който участва в американски филми, английският му има нужда от още работа. Но да, на фона на всички останали звучи като роден американец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.07.2018 г. at 20:42, jira написа:

Гледам, но за момента съм със смесени чувства - и ми харесва, и не в същото време. Почнаха типично по корейски - мъка, онеправданост, сълзи и сополи. 
Гоблинът имаше доста по-силна първа серия, друг е въпросът, че след това стана манджа с грозде.

 

Kim Kang-Hoon, това хлапе го забелязах още преди година и нещо в My wife is having an affair this week и вярвам, че го чака доста голямо бъдеще!:icon_sunny:

 

Ким Те Ри ми е много нежна и в същото време с твърд характер, отстояваща своето - перфектна е в ролята си. И Бьонг Хюн го гледам за първи път и не мога да кажа, че ме е грабнал с екранното си присъствие, но съм възхитена от отличния му английски. Може и от самата роля да е...има достатъчно още време да ме впечатли.  Аз лично не виждам химия между него и главната-съгласна с Аланон, че са като баща и дъщеря.

 

Моят човек , Byun Yo Han, както винаги на ниво - усмивчици, погледчета, вдигания на вежди, умее го занаята, признала съм го. :inlove:

Имам чувството, че ще играе черно бяла роля и сигурно ще го разкарат рано-рано, което не вещае нищо добро относно моето доглеждане на сериала.

 

Де да имаше във всеки сериал толкова страсти и високо напрежение, без химия.:896767::28558:

Off Topic

Героят на Бьон Хон е единак,оцелявал с неимоверни усилия, неприеман в чуждата страна и живял  цял живот с едничката цел -мъст, плюс това и войник.Нормално е да са му чужди други емоции и чувства, камо ли веднага да започнат да струят чувства на един  улегнал мъж, към въпросната млада аристокаратка, след връщането му в Чосон.Той сам себе си не разбира за момента-какво и защо го прави.Тепърва леденият блок ще се разтопява

Осми епизод е огън. Държи напрежението всяка секунда, без никакви лиготии. Браво на сценаристката.

Котараците  и те се постараха, но  на финала писанка обра овациите с тоя "H"

А каквато е ученолюбива, видяхме, че е минала и" К" в азбуката,

 

Off Topic

след Н- hug, следващата стъпка  е  K- kiss.:D

Скарлет О' Хара в корейски вариант.Драмата направо си носи ухание на "Отнесени от вихъра"

 

Въпреки, че сериалът е предварително заснет, без проблем с чувствителните корейци не минава и този път.Наложило се е да видоизменят образа на корейското самурайче, заради реакцията на зрителите.
 

Off Topic

 

-CkQbClCeXI.jpg7W_psxteemU.jpg

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.07.2018 г. at 13:51, Lawandula написа:

 

Де да имаше във всеки сериал толкова страсти и високо напрежение, без химия.:896767::28558:

  Покажи скритото съдържание

Героят на Бьон Хон е единак,оцелявал с неимоверни усилия, неприеман в чуждата страна и живял  цял живот с едничката цел -мъст, плюс това и войник.Нормално е да са му чужди други емоции и чувства, камо ли веднага да започнат да струят чувства на един  улегнал мъж, към въпросната млада аристокаратка, след връщането му в Чосон.Той сам себе си не разбира за момента-какво и защо го прави.Тепърва леденият блок ще се разтопява

Осми епизод е огън. Държи напрежението всяка секунда, без никакви лиготии. Браво на сценаристката.

Котараците  и те се постараха, но  на финала писанка обра овациите с тоя "H"

А каквато е ученолюбива, видяхме, че е минала и" К" в азбуката,

 

  Покажи скритото съдържание

след Н- hug, следващата стъпка  е  K- kiss.:D

Скарлет О' Хара в корейски вариант.Драмата направо си носи ухание на "Отнесени от вихъра"

 

Въпреки, че сериалът е предварително заснет, без проблем с чувствителните корейци не минава и този път.Наложило се е да видоизменят образа на корейското самурайче, заради реакцията на зрителите.
 

  Покажи скритото съдържание

 

-CkQbClCeXI.jpg7W_psxteemU.jpg

 

 

Наистина-де да имаше толкова  страст и  високо напрежение без "химия"! :PОбаче ми стана много забавно-тя му прави Hug,той стои, като глътнал бастуна!:lol2::lol2: Много ми е непонятно,как заради искане на зрителите ,променят характеристиката на  героите-това е то-друга култура,друго отношение към зрителя.Или от комерсиална гледна точка-те там с техните рейтинги....От толкова години ги гледам и все още има неща, с които ме изненадват.Сега чакам да видя дали и кога ще последва прословутата  K-kiss.:kiss2:Ама те само в сериалите така се целуват като в детската градина-във филмите им съвсем не е така! Гледала съм  Оппа-та в "Addicted" -там направо си даваха жив секс! По-красива еротична сцена не съм виждала във филм! Задните му части са фантастични!!!:yes: Между другото от този филм харесах  Бьонг Хон и след него изгледах всичко де що има с негово участие! Та очаквам значи развитие на нещата- в романтичен план и Батко най-после да пусне една ръка.:es: И както са тръгнали по английската азбука,аджеба какво ли ще стане, когато мацката стигне до  S /  sleep?/ Неееее, абсурд!:no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много умрЕло тук.

Вярно, не е каквото манекени -певачи,  да разхождат дрехи и да показват торсове под душа,  но пък стана нажежено по всички линии.Отдава не съм се кефила така на корейски  сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...