Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

Dd7p8a-VwAUq8Kw.jpg

 

Life (라이프)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Laipeu

Период на излъчване: 23 юли 2018 – 11 септември 2018 г.

Време на излъчване: Петък - Събота 23:00

Жанр: Медицински

Канал: JTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Hong Jong Chan ( Live Up To Your Name, Dear My Friends, The Most Beautiful Goodbye)

Сценарист: Lee Soo Yeon (Secret Forest)

Субтитри: Aнглийски

          

Участват:

Lee Dong Wook като Ye Jin Woo

Cho Seung Woo като Ku Seung Hyo

Won Jin A като Lee No Eul

Moon So Ri като Oh Se Hwa

Yoo Jae Myung като Joo Kyung Moon

Moon Sung Geun като Kim Tae Sang

Lee Kyu Hyung като Ye Sun Woo

Cheon Ho Jin като Lee Bo Hoon

Yum Hye Ran като Kang Kyung A

Kim Won Hae като emergency medical center director

Tae In Ho като Sun Woo Chang

Eom Hyo Seop като - Lee Sang Yeob

Choi Kwang Il като Jang Man Ki

Han Min като Park Jae Hyuk

Jung Moon Sung като Jo Nam Hyeong

 

Резюме: Медицинска драма, която описва борбите за власт и човешките истории, които се случват в престижна университетска болница…

 

 

Свали с английски субтитри  :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този сериал отново работят заедно сценаристката на "Гора от тайни" - И Су Йон и Чо Сънг У! Дано е толкова добър колкото и "Гората".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали има нещо общо с японския А- лайф? Щото онзи ми беше харесал. Ама и да няма общо пак ще го погледна, че обичам медицински сериали :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на клона на чакащите и дебнещите.

Даже май от 7 август ще са достъпни субтитрите на Netflix .Това ми се мярна при рускините , в група , която е обявила , че ще превежда от английски.

Драмата се радва на добър рейтинг в Корея- над 4.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е склонен да се упражнява в търпение може да изчака и бг субтитрите, които ще са мое дело! Затова ми пожелайте късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, eowina написа:

Който е склонен да се упражнява в търпение може да изчака и бг субтитрите, които ще са мое дело! Затова ми пожелайте късмет!

 

Късмет!Да ти върви  по вода, като  на юлските дъждове, дето не спират.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изгледани 2 серии не схващам защо водят сериала медицински. По-скоро си е чист бизнес сериал. За 2 часа са обърнали внимание на пациенти за няма и 5 минути. Персоналът на болницата срещу президента й... Засега толкова, а и доколкото видях от ревюто за следващата серия, ще продължи така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три изгледани.Пациентите- ходещи портфейли, или нуждаещи се от лечение, а докторите- машини за пари или лечители? Медицината-бизнес и политика, или диагностика, превенция и лечение на болестите и болните, ами това ще гледаме и останали ли са човеци.Не е нещо незасягано това, човешкият живот бизнес ли е? И то важи не  само за Корея, а насякъде.Това са решили да ни покажат и  за сега ми харесва, пък и директора не е за изпускане.Като игра имам предвид.;)Пред всички, по стотици пъти предъвквани едни и същи сапунки, дето само им сменят актьорите, го предпочитам.

Кидо, не е "Спешно отделение" или "Доктор Хаус",  но си е  медицински  и два месеца с тая медицина ще ни занимават.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, не е "Спешно отделение", нито "Доктор Хаус", а още по-малко "Доктор Х". За мен е някак си стерилен и прекалено лозугарски шаблонизиран. Липсва му чивещинката и хумора на изброените примери и след края му няма да си спомням за него.

17.8.2018 г. Докато чаках превода на 5 и 6 серии всъщност осъзнах, че нищо не ме кара с нетърпение да чакам новите серии-толкова безличен и неинтересен е за мен. Затова го оставям за някой друг път. Ако някой го изгледа, да пише. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да го гледам и ще го доизгледам , но само поради липса на друго, по-интересно и защото не е тъпо.Сериозен сериал, сериозни теми засегнати, актьорите добре, но няма сякаш живец.Не са нацелили ваксата, да стане интригуващ, бавно набира скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...