Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Come Here and Give Me A Hug (이리와 안아줘)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Come and Hug Me

Период на излъчване: 16 май 2018 – 5 юли 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Романс, Криминален, Мелодрама

Канал: MBC

Епизоди: 32

Режисьор: Choi Joon Bae (King's Daughter Soo Baek Hyang, The Sons, Late Night Hospital, Who Are You?)

Сценарист: Lee A Ram (TV Drama Special: Nara's Rain)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Chang Ki Yong като Chae Do Jin

Jin Ki Joo като Gil Nak Won

Heo Jun Ho като serial killer

Yoon Jong Hoon като Gil Moo Won

Kim Kyung Nam като Yoon Hyun Moo

Lee Da In като Lee Yeon Ji

Kwon Hyuk Soo като Kim Jong Hyun

Seo Jung Yeon като Chae Ok Hee

Choi Ri като Chae So Jin

Nam Da Reum като Chae Do Jin (young)

Ryoo Han Bi като Gil Nak Won (young)

Kim Hye Yoon като Yeon Sil

 

Резюме: Историята на двама души, които все още си спомнят случай на убийство от миналото си, който им оставя голям емоционален белег.

Че До Джин (Chang Ki Yong) е честен лейтенант, завършил корейския национален полицейски университет. Той е весел и оптимистичен, а чувството му за справедливост понякога минава граници. Докато вече порасналата Гил Нак Йон (Jin Ki Joo) е станала популярна актриса, която страстно гони мечите си. Пътищата на двамата се преплитат отново със серийния убиец белязал живота им …

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли епизодите, две серии, но невероятни. Малките са толкова прекрасни актьори и толкова сладки, че съм се усмихвала почти през цялото време докато бяха заедно, но като знам какво предстои, направо не ми се гледа, а лихварчето, макар и за малко да го даваха в първите два епизода, също се справи блестящо. Честно казано, ако не беше актьорският състав и интересно поднесения сюжет, жанра мелодрама много трудно ми понася.

 

Знам, че е рано за оценките, но първите два епизода си заслужаваха всяка секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвана ме мелодраматичната треска, та реших да хвърля око на тази драма. Засега ми харесва. Много малко са сериалите, в които да не ме дразнят епизодите с младите версии на героите, този е един от тях. Плавното развитие на нещата и емоциите са ми достатъчни, сюжетът е ясен, но го разгръщат много добре. Радва ме и изборът на двамата главни, нещо ново и свежо. Момъкът(е, има какво да се желае още) го харесах от второстепенната му роля в Go back couple, а и главната ми е симпатична. Определено го следя с интерес. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, itadakimasu написа:

Хвана ме мелодраматичната треска, та реших да хвърля око на тази драма. Засега ми харесва. Много малко са сериалите, в които да не ме дразнят епизодите с младите версии на героите, този е един от тях. Плавното развитие на нещата и емоциите са ми достатъчни, сюжетът е ясен, но го разгръщат много добре. Радва ме и изборът на двамата главни, нещо ново и свежо. Момъкът(е, има какво да се желае още) го харесах от второстепенната му роля в Go back couple, а и главната ми е симпатична. Определено го следя с интерес. 

 

+1 !

 

Chang Ki Yong  го харесах в My Mister,  а Jin Ki Joo  в  Мisty  - и двамата с второстепенни, но запомнящи се роли, в разкошни драми! 
 

Off Topic

 

Come and Hug Me  е много добър сериал засега, но много депресиращ! :( И не очаквам добър край за главните!

Психарът и от затвора съсипва живота на своя син, повторно убива жертвите си и причинява страдания на близките им с книгата си. А журналистката помага в това - умна, нагла и злобна! Нея и по-големия брат не понасям толкова, колкото и серийния убиец!:mad2:Нереално ми се струва, че позволиха на главният да стане полицай, но уважението и обичта на колегите му към него приемам и ми харесват! Майката и сестрата също са ме радват, но братът на главната дразни, въпреки, че няма как да постъпва по-различно.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Aretka написа:

32х30мин ли ще е, или едночасови?

 

32 по 35 мин. и  бързо минават! ;)

На  сценариста е първа драма, на режисьора може да се каже също - досега е снимал сериали в колектив .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малките верно са по-готини от големите. И девойката от Hwarang e тука, вече бях спряла да се надявам, че ще я видя в нещо ново.

Иначе бързо върви, да, щом аз съм на 6ти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като малка, такова жизнерадостно дете (ще стане актриса от това лапе), като голяма - за момента ми се набиват на очи само психическите й проблеми.

 

То интересната част е в миналото, настоящето - слаба ракия, засега. Само тато с тая физиономия, бррр :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 minutes ago, excape said:

Някой знае ли защо не изкараха 15-ти и 16-ти епизод, поне аз не успях да намеря нищо в нета.

Предварително така са обявени датите за излъчване:

Episode 15 & 16 did not air on June 7 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

Episode 17 & 18 will not air on June 13 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

Episode 21 & 22 will not air on June 27 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

Episode 23 & 24 will not air on June 28 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

 

Пояснение - имало е мач в Корея:

Russia 2018 World Cup qualifying soccer friendlies gyeolbang "Republic of Korea vs Bolivia" due to the broadcast.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/9/2018 at 12:56 AM, yonkaval said:

Предварително така са обявени датите за излъчване:

Episode 15 & 16 did not air on June 7 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

Episode 17 & 18 will not air on June 13 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

Episode 21 & 22 will not air on June 27 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

Episode 23 & 24 will not air on June 28 due to the World Cup 2018 & South Korea's local elections.

 

Пояснение - имало е мач в Корея:

Russia 2018 World Cup qualifying soccer friendlies gyeolbang "Republic of Korea vs Bolivia" due to the broadcast.

 

 

 

Ep.15 & 16 also will not air on Wednesday, June 13, 2018 due to news coverage of local election results. Ep.15 & 16 will instead air on Thursday, June 14, 2018.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше емоционален коментар! ;)
 

Off Topic

 

Как да определя по-силно поведението на журналистката?  По-точно е  социопат?

След бащата и по-големият син е следващият, лош герой. Но убива и съсипва съдби с думи и снимки!

Никакъв морал и социална отговорност - няма значение, че по-големият син се превръща в сериен убиец и загиват хора,  важно е да има новини, да си прави интервютата и издава книгите. Никакви угризения, дори изпитва удоволствие, когато причинява болка...

 

П.С. В подобни сериали или филми , такива журналисти загиват от серийния убиец или последователите му.  Ако не проумеят, какво причиняват, като възмездие.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...