Jump to content

Recommended Posts

 

Като края, на който чисто за малко щях да счупя клавиатурата от ужас, че може любимеца ми да е умрял :wacko:

 

А този край...

В крайна сметка след 10 превъртания разбрах и се уверих, че е жив, защото при първото гледане си мислех, че тя само си мечтае.

Сега като се замисля май не е много "леко" разочарованието ми :blink:

 

Па питаш ли ме мен? Почнах да ги роня горчиви още в 14-та, хем знам отлично какво става накрая. Да не казвам, че точно в момента искам да счупя клавиатурата, и то не от края, а от това, че непременно, ама просто е задължително да ни хвърлят големи трагедии в последните серии. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си струва и не е за прескачане. Иска се малко търпение и добронамереност и ще изпитате удоволствието от гледането му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и онлайн: Тук

 

Каприз, за теб е. Знам, че вече си го изгледала на руски, но.... имам навика да си изпълнявам обещанията, макар и след година. Всъщност благодарение на Дъфи, иначе не бих успяла]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Радвам се, че сме полезни на някого. Днес, първата ми работа беше да проверя за 4-ти епизод в мастърса, понеже вече бях получила съобщение, защо още не съм го качила. Хората нямат търпение да гледат сериалчето. Всеки знае какво е усещането да гледаш сериал седмица за седмица, откачено пристрастяващо е :lol:

 

/duffy318 вечe tematic/ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошно сериалче. Изгледах досега преведените епизоди почти наведнъж, без сън, без храна... и почти без дъх останах... Майк е страхотен. Това е вторият сериал с него, който гледам и много ми допада. Благодарности към труда на преводачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше приятни моменти, но като цяло сериала ме дразнеше. Не мога да намеря по-точна дума да обясня какво предизвика в мен.. Изнервях се във всеки епизод от клишираните глупости, от гадния глас на Рейни, която всъщност никога не съм харесвала. Отново ме изуми факта колко детински и дебилно могат да се държат възрастни хора, за каквито минаваха в сериала - студенти, директори, а още не бяха излязли от пубертета, опс или детската градина. <_<

Ще ме извинявате, но някои моменти бяха изцяло взаимствани от други сериали. На места получавах дежа ву. Общо взето, не съм доволна. Имаше приятни сцени, но както казах, нищо, което не сме гледали преди. О, и все пак беше по-добре от Devil beside you, който води класацията им с най-смотани сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всички изчетени коментари изгледах първо Дявола и после този дявол - този определено си заслужава!!!

В повечко ми дойде цялата лиготия в първия сериал. А тук Майк беше с по-пълничко лице и много повече ми хареса; не само като визия, но и като игра.

Благодаря и на преводачите за труда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих много прилики с "Дяволът... ", освен актьорския състав. Все едно, че е втори сезон, макар да не видях кой е пръв хронологично. Много ми харесваше до 13 серия. Веселичък, леко върви, разтоварващ, а и Rainie Yang и Mike He са много сладка двойка. Отраканата приятелка и моторджиите - приятели също бяха опасни образи. Последните две серии обаче ми скапаха доброто впечатление и няма да го повторя този филм, заради тях. То бива, бива, ама чак толкова трагедия, та болести, та рев, та ще умират, ееее... Добре, че края беше сносен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо,защото любовта винаги побеждава и оцелява.Чудничко филмче със страхотни и красиви артисти.Много ми хареса сериала ,е да накрая,и на мен ми дойде малко в повече болеста,но какво да се направи такъв му бил сценария.Искали са да вкарат малко драматизъм,но не са помислили за нас,че не винаги е желателен.Нищо, нищо и така си е добър.

Много ми е приятно да се забавлявам с младежите и техните проблеми ,особено във връзка с любовта,защото са толкова сладки всички и искренни ,точно както и ние сме били на техните години. :kiss2:

Поздрав за екипа на субките,много сте добри всички :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искрено го харесвах някъде в средата, липсваше аниме - преиграването на Рейни, много хубав Майк и от един момент все едно изцяло се смени сценария. Тотално се провали и като усещане и като филм. А тази промяна за малко не ме отказа от киното :) . След обрата в сюжета се оказа, че той е копие на друг филм. Първоначално се стреснах как знам какво ще се случи, че и репликите на геройте знаех.

Когато Ян Шу казва на номер 10, че е като светофар който свети все червено. Когато катастрофира, когато грешния брат й предлага брак пред баща им , а правилния чува, историята с майката, там където го определя като зелка. Когато Хо Да отива за нея в градчето, но там вече е брат му и разбира за майка си как я прегръща и глупака вижда и си тръгва

Явно обаче не съм догледала целия филм защото не помня от къде са тези сцени и кога съм ги гледала. Някой друг имал ли е подобен проблем и съществува ли друг филм с подобно действие или това е най-смахнатото дежа ву което някой някога е имал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голяма мъка изгледах няколко епизода, заради главните и приятните спомени от други техни участия, но тук прага ми на поносимост се оказа нулев :(

Глуповато и скучно ми дойде всичко. Загуба на време, ако харесвате сериозни и смислени сценарии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериалчето ми хареса.

Последните два епизода си поплаках с актьорите,защото съм го преживяла с татко.Върнаха ме година и половина назад ,как и ние се борихме за него,но уви.Радвам се,че тук завърши хубаво.Вярно края го претупаха много на бързо,но поне е щастлив.

Двата сериала с тези сладури ги препоръчвам,страхотни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...