Jump to content

Recommended Posts

Why Why Love
spacer.png

име: Why Why Love / Huan Huan Ai / 換換愛 / Exchange Love / Change Change Love / love can never be gone
жанр: драма / комедия
страна: Тайван
година: 2007
Излъчва се: CTS / GTV
епизоди: 15
времетраене: около 80 минути
сценарист: Мао Xun Rong 毛训容, Yang Bi Feng 杨碧凤, Lai Yi Rong 赖怡蓉
режисьор: Lin He Long
продуцент: Chai Zhi Ping, Che Qing Yu 車慶餘

в ролите:
Rainie Yang като Tong Jia Di
Mike He като Huo Da
Kingone Wang като Huo Yan
Judy Fukumoto като Yang Yan Shu
Michelle Chen като Jiang Xiao Nan
Wang Dao като Huo Zhen Hao

Резюме: Това е историята на едно момиче (Тун Дзя Ди), която повече от всичко на света обича парите...
Но не защото е алчна, а защото семейството й е затънало в дългове.
За да може да ги плати, тя се хваща да работи всичко, което й предложат.
Най-добрата и приятелка (Дзян Сяо Нан) по никакъв начин не може да се примири със създалата се ситуация.
Немислимо е момиче на 20 години да не иска нищо друго от живота освен пари.
И се получава така, че Дзян Сяо Нан намисля желание за приятелката си,
но за да се изпълни, Тун Дзя Ди трябва да вземе телефонния номер на десетия мъж, минал покрай нея.
За целта настанява приятелката си на един стол и започват да броят и снимат момчетата, минаващи покрай тях.
Но точно след деветия мъж покрай тях профучават два мотора.
Техните собственици минават, като чели едновременно, но на финала единят катастрофира.
Нашите героини за да разберат кои все пак е бил 10 минал покрай тях, отиват да ги посетят в болницата и там разбират, че вече са ги срещали...
Двама братя от много богато и влиателно семейство. По-големият Хо Ян – е доброто момче, на всичкото отгоре и генерален директор на търговска верига от магазини.
Вторият брат Хо Да........ами той е ....някой, от който всички са вдигнали ръце. ... безкрайно съм благодарна на pirani за резюмето!

IMDB информация

Сваляне - 1, 2
Видеото - тук
Руски субтитри
:essub:

С български субтитри: тук 

Приятно гледане tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уууу макар че ми беше доооста по едно лигаво от Devil Beside you,след като беше със същите актьори изгледах и това...хареса ми ,но беше мааалко много сладникаво :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно любимо сериалче с Майк, е не толкова, колкото "Devil Beside You". Гледах го само заради него и Rainie, за да видя как ще се справят и тук... блестящо, много добре си партнират! :D Действието се развиваше малко бавничко според мен, но иначе беше интересно! Феновете на Майк да му се насладят задължително! :flower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се случи обратното, първо гледах това и после "Дяволът е близо до теб".

И да си кажа правичката този го харесах повече........просто е по емоционален.......след него другия ми дойде постен.........да не говорим, че страшно си приличаха като усещане двата сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да обидя феновете на "Devil Beside You",ще кажа,че на мен повече ми хареса :D

Заслужаваше си да му се направи отделна тема,така повече хора ще имат възможността да му се насладят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми хареса повече от "Дявола". Имаше повече забавни сцени. Изгледах го отдавна, но съм запомнила как се смях до сълзи, когато мочето със счупените крака помогна на момчето със счупените ръце да отиде до тоалетна. Струва си да се гледа само заради тази сцена. :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой, който го е гледал (освен sabrina1 - тя си знае защо :P ), да ми каже как точно свърши, защото съм много раздвоена :)

И по-точно... Дали краят си остана отворен, или това си беше истина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да помогне и със английските субтитри?

 

Иначе

Краят яко го претупаха - да се чудиш какво стана в последния момент и защо... huh.gif Просто снесаха информация от типа "не плачкайте - всички са живи" и то в съвсем телеграфен стил. ...разочарована съм. sad.gif

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да помогне и със английските субтитри?

В руския тракер видеото е с вградени английски субтитри.

Други мисля, че няма. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбрах много финала на този сериал, за пръв път ми се случва .

 

Така, както аз го разбрах, след доста пъти гледане на последните 10 минути, е горе- долу това, което е казала Сабрина. Със сигурност в последната сцена удари на "твърдо", разбираш за какво говоря, няма как да завърши така, ако краят е лош. Поне това е логичното обяснение - тази сцена просто нямаше да я има, щяха да спрат две минути по - рано. Но истината е, че режисьорът никак не е пощадил публиката - първо я оставя без дъх, разочарована и съкрушена, а после и връща възможността да диша спокойно и облекчено, буквално в последните секунди. Е, свикнали сме вече на секундни финали при азиатците.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче го започнах с такъв ентусиазъм и то не заради друго, ами заради великата тройка от Devil beside you и любимеца ми Mike He :inlove: Но може би точно, защото бях с огромни очаквания (не е лесно да пребори DBY) останах леко разочарована. Играта им и там беше очаквано добра, но откъм сюжет този път се поизложиха. Въпреки че и тук не отсъстваха инфарктните моменти

Като края, на който чисто за малко щях да счупя клавиатурата от ужас, че може любимеца ми да е умрял :wacko:

 

А този край...

В крайна сметка след 10 превъртания разбрах и се уверих, че е жив, защото при първото гледане си мислех, че тя само си мечтае.

Сега като се замисля май не е много "леко" разочарованието ми :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...