Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

About Time (멈추고 싶은 순간 : 어바웃 타임)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 21 май 2018 – 10 юли 2018 г.

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30

Жанр: Фентъзи, Романс, Свръхестествено

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Hyeong Sik (Lover in Prague, Secret Door, Cain and Abel и др.)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Sang Yoon като Lee Do Ha

Lee Sung Kyung като Choi Michaela

Lee Seo Won като Jo Jae Yoo

Im Se Mi като Bae Soo Bong

Ro Woon (SF9) като Choi Wi Jin (малкият брат на Choi Michaela)

Han Seung Yeon (KARA) като Jeon Sung Hee (най-добрата приятелка от колежа на Choi Michaela)

Kim Hae Sook като Oh So Nyeo

Kim Dong Joon (ZE:A) като Jo Jae Yoo

Jung Moon Sung като Yoon Do San

 

Резюме: Че Микаела (Lee Sung Kyung) е музикална актриса, която има неприятната способност да вижда "жизнения часовник" на всички около нея. Тя среща мъж, който има способността да спира времето, което ни остава…

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри и озвучаване +OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето на-  една драма за отявлени романтици.На И Санг Юн винаги съм му била фен, защото си е перманентно добър и му вярваш, но  ходещата вейка, не ми радва окото, нито като игра, нито като визия, сякаш всеки  момент може да се счупи от слаботия.Инак, сапун и пеперуди,  съвместени с трагична обреченост- баш по правилата.Явно    tvN пуска гювеч на масовката, да не я загуби, като зрител, като освен с  всичко любимо и с поредната Пепеляшка в добавка.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз я харесвам секак щангистката. Гледам, има поне 4 епизода преведени, тъкмо ще редувам, че ми свършиха субсите за китайското. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, seal_reinforce написа:

@excape, тези двамата тука няма да са тегави, гледам

 

  Скрий съдържанието

от първи еп. се зафанаха :896767:

 

Знам, знам, изгледах всички четири, даже много добре се почнаха :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква си бърза, аз съм на 2ри. Песента за акулите научи ли я? :D

Главния и асистента му ме подсещат за Хабека и пионерчето :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо, аз сутришната доза кафе преди работа ми е една серийка, трета и четвърта серия са много добри откъм думи и чувства, втора серия приключва доста интересно, така че ще ти се иска да гледаш и трета и четвърта :D, а и четвърта завърши добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф, аз преди обяд не знам къде ми е главата, въобще не функционирам, камо ли да имам време за сериал. Вечно закъсняла съм, даже като работех в същата сграда, в която живеех, най-нагло обяснявах, че има задръствания по стълбите :896767:

 

Догоних те, много съм доволна. Харесвам го аз това момиче, и най-голямата тъпня да изиграе, ще се вържа. Само като те погледне с ония ми ти очи, пълни със сълзи... :cry::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щангистката наистина се е вталила още повече, но пък сериалчето добре върви. Харесва ми темата с времето и тези спирания , тръгвания, да видим какво ще стане докрая. Главният за първи път го гледам, става. Им Се Ми ми е една от любимите корейски актриси, но винаги е във второстепенна роля. 

 

On 5/31/2018 at 2:20 PM, seal_reinforce said:

Главния и асистента му ме подсещат за Хабека и пионерчето :896767: 

 :lol: Няма други като Хабек и отрядния ръководител.

@seal_reinforce

Spoiler

П.П. Сменила си облика тотално, едва те познах. Къде отиде Блонди от подписа ти? :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, @jira, мислех си снощи, дали го гледаш това. Блонди го нема, обаче момъка от ZE:A ми фана тука окото. Не може да има айдъл и аз да не се огледам, начи :896767:

Много добре го играе гадняр, досущ нашто. Рекох да проверя и другите му неща, ама Black не ми се гледа, а 125 епизода на предишното му не мога да си причиня.

 

Пишман годеницата и аз искам да я видя в главна роля, че и с някоя споделена любов, по възможност.

 

Off Topic

Ми, прасковите цъфнаха и трееше да се отзова на истинската си любов :D

Ноо, приготвила съм нови дрешки за Блонди и Кристалина, на следващия round ще се завърнат B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и си мисля, че ако решат да пуснат сериал за Пипи Дългото Чорапче, щангистката ще е перфектна в ролята. Само малко фалшиви лунички й трябват. :896767:  Иначе айдъла си права, че хваща окото, но не е от класата на Блонди, най-малкото на ръст. :D 

 

On 6/3/2018 at 5:21 PM, seal_reinforce said:

Пишман годеницата и аз искам да я видя в главна роля, че и с някоя споделена любов, по възможност.

 

Да, все свири втора цигулка милата или пък я отсвирват в началните епизоди. Но поне тук я гледаме в по-изтънчена роля, че по принцип е все бедна и окаяна, та ми харесва как изглежда и се справя с това по-различно амплоа. 

 

5-ти епизод не беше никак зле! 

Spoiler

Бабчето ми беше съмнителна и се оказах права. Въпросът е какво става с неговото време и дали не намалява за сметка на времето на Мика.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пипи, квато е кльоща, искам да я видя във вечерна рокля, ама май нема да е тука. Явно ще трябва да се обърна към Cheese in the Trap.

Айдъла на ръст не го докарва, ама на прическа да, с тия руси кичури :D

 

От утре ще почна да заглеждам и аз хорските body parts, белким видя някой часовник. Ма такъв, от който да ми нараства банковата сметка :896767:

 

Off Topic

Enjoy! B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно са решили да е гъста бозата.Малко им се видя триъгълникът и давай - четириъгълник. Поне да бяха пуснали нещо от тежката артилерия, а то тая кака, дето  я извадиха от нафталина, хич не се конкурира с дългокраката  хронометърка и хубавката портфейлка. Горкият чебол, съвсем разноглед ще стане- мъка по 3!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеболът ми вади очите с тия ризки с късото ръкавче, толкоз ли не могат да го облекат :rolleyes:

Най-забавното в 6ти еп. до момента, са физиономиите на асистента пред асансьора :D

 

Off Topic

Колко човека са нужни, за да свалят една риза...? :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужаст!Със седми епизод минаха лимита.

Само белите хавлийки липсват все още  -два броя- за температура с легена с вода и в сауната.Всичкото друго  клише налице- чебол ,пропъдил кандидатневеста Пепеляшка,  злобна чеболка,  психични отклонения, неизлечимо болни, обречени неболни, геометрични фигури всякакви , принц и война между принцове  за кокала, незаконнороден, задължителен и разбира се  Пепеляшка със  сет подработки, носеща фамилията на гръб.И т.н и т.н.

Главният си я играе на куц крак ролята- той си е цар на такива, а момата се напъва нон стоп да реве, жива я ожалих.Остана да изкарат, че тя му  взема  от времето, като увеличава своето и ще чакаме наводнения  с приливи и отливи.

Бозата взе яко да вкисва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дорде не заживеят у сауната, не са ударили дъното :896767:

Гризе ме любопитството, а немам време да гледам, ма след подробния ъпдейт се поуспокоих, че не съм изтървала много :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, seal_reinforce написа:

Дорде не заживеят у сауната, не са ударили дъното :896767:

Гризе ме любопитството, а немам време да гледам, ма след подробния ъпдейт се поуспокоих, че не съм изтървала много :D  

 

Това сигурно ни го пазят за десерт.Жулиета бяга от Ромео, да не му намалява дните . Ромео  я намира  в сауната. Ще е много романтично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...