Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)

Recommended Posts

Боже, колко съм заблудена само :lol2:. Досега си мислех, че съм го гледала само в BOF, а то взе че се оказа, че той бил и в Personal taste. Тц, тц вятър ме е вял миналата година на бял кон, че май и продължава да ме вее. Хем ми се стори познато лице в BOF - което изгледах сравнително скоро, за разлика от Personal taste, което беше на дневен ред миналото лято :rolleyes:. Както и да е, спирам с излагането на моя милост и продължавам с "на кака" момченцето :blush:. Според мен е голям симпатяга, който колкото повече гледаш, толкова повече те завладява. Може да има недостатъци, които поне аз в момента не откривам B) , но все пак кой няма? И като гледкам снимките и клипчетата, които сте постнали почва да ми става все по-симпатичен. Ще очаквам с нетърпение и други негови проекти, освен вече наличните в нета, които определено ще бъдат прегледани, а някои от тях ще бъдат прегледани отново, считано от утре :D.

189554_197697240255649_113234875368553_637029_3394914_n.jpg?w=630&h=227

Новите съобщения на Lee Min Ho в Twitter

글 올라가나요? 테스트 ㅋ

Превод: Можете ли да видите този коментар? Това е текст ~keke

Sunny today^^. 날씨가 너무 좋네요 ! 트루젠 사인회가 있어서 강원도 속초로 가고 있습니다. ㅎ Minoz 좀이따가 봐요~. Have a nice day~

Превод: Слънчево е днес^^ Времето е прекрасно! Пътувам към Kang Won Do Sokcho, за фен срещата на Trugen. Хехе, Миноз, ще се срещнем съвсем скоро~. Хубав ден~

Credit: leeminhobulgaria

a1ede8fd.jpg?w=630&h=619

На 24-ти започват снимките извън Корея на драмата „City Hunter“. Екипът ще замине за Тайланд на 20-ти, а Мин Хо ще се присъедини към тях на 24-ти. Снимките ще бъдат на фона на тайландската джунгла и ще са част от миналото на героя на Мин Хо.

Guest KatouKeiko

Мин Хо подписа договор за още три години като рекламно лице на Trugen. Обикновенно актьорите са рекламно лице на определена марка от 6 месеца до една година, но в случая на Мин Хо не е така. От известната компания са обявили, че актьорът е идеалният модел за тях с 187 сантиметровия си ръст и перфектното си тяло. Много марки са предлагали на Мин Хо да им бъде рекламно лице, но той е избрал Trugen, след като вече работи с тях от две години.

Кейко, ти ли си превела новината, за да я слагаш като своя?! Или пак плагиатстваш? Помолих те да слагаш източник, ако ще продължаваш в същия дух.

Трябва да споделя, че напоследък е доста променен, и то към хубаво, поне в моите очи - за външен вид, говоря.

Май са уцелили косата му, а стилистите (поне за новата, дългоочаквана драма) се заглеждат добре, не само в модните тенденции, но и в пропорциите на момчето.

Което отново вписвам като плюс за общият му вид.

minho.png

341520a8.jpg

С главната героиня Мин Йонг от филмовия сет:

13031043392011041814285.jpg

Така, през април се очертава доста топло на тв екрана, но през май ще е супер горещо. City Hunter, екранизиран по известната манга за детективчето Дон Жуан, стартира на 25 май, след драмата "49 Days" . А Мин-Хо ще си партнира с хубавелката Пак Йонг Мин, И Чон Хьок и Ко A-Ра.

Да, наистина е много променен и определено тази визия му подхожда, дори малко ми напомня на TOP. Ще е хубаво да го видим в нова роля.

Аз си го харесвах и в BOF и Personal taste, но като визия в новата си драма май наистина ще изглежда най-добре.

Качил е някое килце, изглежда възмъжал и прическата много му отива. Уффф нямам търпение да започва вече тази драма и дано по-често се усмихва от екрана- има толкова чаровна усмивка... :wub:

И Мин Хо е претърпял катастрофа по време на снимките за City Hunter. Настанен е в болница след като колата му се е ударила в камион един тон. Излязал е от колата видимо не лошо ранен, но е настанен в болница и снимките засериала са спрени.

Повече инфо

Тцтц тези катастрофи много взеха да зачестяват. Много се надявам Мин Хо да е добре, но от това което прочетох не е ранен.

А тази кола верно ли е била само ударена, аз като я гледам направо са я премазали.

Скорошно оздравяване на градския ловец Мин Хо и бързо да продължава да снима сериала, че вече има много фенове. :P

Честит Рожден Ден, Мин Хо!

Пожелавам му да е жив и здрав,защото това е най-важно!Все така да ни радва с бъдещи проекти
и никога да не се предава пред трудностите! :kissx:

Нова снимчица на Мин Хо от неговия туитърsmile.gif със скромния коментар: 'Снимам City Hunter ^^Приятен ден! '.

ОБИЧАМ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :es: :es: :es:

Той е любимият ми актьор!!!!!! Има страхотна усмивка ... и очите му... ии тялото му...всичко е уникално!!!! :blink: Гледала съм всичко с него!! :D Клипчета...сники...филми...драми..... всичко!!!! В City Hunter е убийствен....движенията му и изобщо!!!!

Ролята му като екшън-герой мисля, че му отива! Умее да влиза във всяко състояние... и поведение и всичко...

Дали е талантлив?! Определено!!

ахххххх.... :inlove: