Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

:kissx: Честит рожден ден и от менр пожелавам му здраве и само хубави неща и нека и неговото желание за едно гадже също да се сбъдне, пък ние фенките все ще го преживеем...предполагам, нали най-важното е той да е щаслив.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Мин Хо! Да ни е жив и здрав и да го съпътстват само радостни мигове! Да е затрупан от проекти, за да ни радва още повече! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Хо изказва благодарностите си за подкрепата на неговите фенове в писмо до фен клуба си

30s81mh.jpg

 

Although I've wrote letters to you all before, I'm writing this letter with an insufficient amount of gratitude.

This is awkward.. haha

It has been a year since we've last met.

I would like to thank you for your continuous support and faith in me.

Whenever I'm given the chance to meet and greet my fans, I can feel your emotions just by looking into your eyes even if we don't speak to each other, and I feel emotional as well.

I'm standing here as an actor Lee Min Ho, but I would like to make a request as a human being Lee Min Ho. I hope that every one of you would be happy.

Just like how I've received happiness from you, I hope to give you a bit of happiness within your life..

The second meet is a small gift from me to you.

I will come back and greet you again with a better project.

Thank you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lee-minho-ec9db4ebafbced98b8-extreme-ec9db5ec8aa4ed8ab8eba6bc1.jpg

Честит Рожден Ден на Min Ho! Да е жив и здрав, да получи желаният подарък "girlfriend", и да продължава да ни радва на екрана... Нека цялото щастие на света да е с него, и феновете му да се увеличават постоянно...<333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа и тук :D

Много ми харесва момчето, добро е. С права коса - още по-добре. Сравнявам само BOF и Personal taste (само това съм гледала за сега), и определено във торото сериалче ми допадна повече. Просто никога не ми е ставал любимец от Ф4, но като целеустремен, решен да постигне успех на всяка цена мъж в Personal taste ме грабна. Ще чакаме следващата изява, дано да е по-прекрасен и от преди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми стана любимец още от BOF, но не толкова персонажа му, колкото актьора де. И все пак определено визията му в Personal taste беше перфектна и много повече грабваше окото там. Няма място за сравнение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С всеки следващ сериал става все по-добър и по-добър. Като се има предвид ,че е толкова млад смятам, че го чака бляскаво бъдеще. С нетърпение очаквам следващ проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето катери класаций и е фаворите в анкетите :)

Последната му победа е за ” Cha-do-nam" .... (това е честно и предано момче спрямо своето момиче)

Всеки който е гледал Корейска драма знае за какво става въпрос ....

Според анкета от dcinside за най-добрите ” Cha-do-nam" , който улавя сърцата на жените е, Min ho Най-вероятно това е ефект от героя му Goo JunPyo в драмата BOF.

Той оглави анкета с 807 гласа от общо 3483. Главният актьор от Bad Guy, Ким NamGil се на второ място с 570 гласа, а трети е Kang Dong Won с 529 гласа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален... нямам думи да го опиша! Той е толкова сладък и играе прекрасно... с ролята си в BOF - ме изпълни, цялата! Продължавмай в същия дух! Супер си и всечки те обичаме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под светлините на прожектора както и извън тях от него струй изключително излъчване,чар и положителна енергия..

 

Харесва ми,най-вече това,че винаги е страшно усмихната и лъчезарна личност(изключваме екранните му превъплащения,където го раздава сериозен ,праволинеен и дисциплиниран образ понякога) и някакси леко притеснителна..изобщо не се взима на сериозно и говори с лекота за себе си..много земен е..

 

Направи много добра роля в ''Лични предпочитания'' ,независимо че и като главатаря на Ф4 го обикнахме,тук мисля  разгърна,още повече,потенциала си и остави за пореден път критици,журналисти и медии да тръпнат в очакване на следващата му екранна изява..

 

Който си го може,си го може :rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муцункат му ... :P - толкова сладък иии... прекрасен актьор - какво друго, та нали това е нашият Мин Хо!

 

В F4 - като лидер - беше прекрасен - няма какво да говоря - вие си го знаете.

В новият сериал, ако мога да го нарека нов - Personal Taste - също, просто е роден за актьор.

 

- Много му отива на момчето да играе роли, като тази на Джун Пьо - ( лично мнение ).

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от рождения му ден (миналата година) :rolleyes:

photo80399.jpeg Какви са красавци само :D

 

И едно заглави, което ме разтопи :rolleyes: "Корейската звезда Ли Мин Хо отчаяно търси сродна душа"

"Когато става въпрос за жени и приятелки, не съм агресивен, а по-скоро срамежлив. Всъщност никога не съм им искал телефонен номер", признава нашият човек.(...)"Най-дългият телефонен разговор, който съм имал е с бившата ми приятелка. Разговорът продължи 13 часа( :blink: ), но това се дължи и на факта, че заспах".(...)Щеше ми се да има функция или приложение за телефон за среща с жена - едно приложение за срещи би било добре" :D , мда и на мен ми се иска да си имам приложение в телефона, което да ми уреди среща с него, но уви :D . В крайна сметка ако се появи такъв мобилен на пазара го купувам мигновено.

Тук може да прочетете и цялата статия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за двойният пост, но това ми попадна току що.
Мин Хо на пресконференция с Уницеф, на която участва заедно с Джеки Чан, който е почетен председател на тазгодишният фестивал за азиатска песен (Asia song festival (ASF). Самият фестивал ще се проведе на 23 октомври в Сеул. Уницеф ще бъде един от домакините на фестивала и всички средства събрани от него ще бъдат дарени за децата в Пакистан.
В ръцете си Мин Хо държи кукла на Уницеф, която се казва “awoo” и всички приходи от продажбата и ще бъдат дарени за ваксинацията на децата срещу 6 заболявания.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непринудена атмосфера,намигващи усмивки и весело настроение прозират от най-новата фотосесия на Lee Min Ho& бъдещата булка Han Ji Hye за есенно-зимният каталог на Bang Bang,който ме върна назад ,в ученическите години с усмивка..

 

9b0bbc2a.jpg?w=550&h=456

 

останалите закачливи снимки ::

 

lmh.jpg?w=550

lmh1.jpg?w=550lmh2.jpg?w=550leeminhohanjihye-20100828.jpg?w=500&h=697lmh4.jpg?w=550lmh5.jpg?w=550lmh6.jpg?w=550bangbangleeminhohanjihye-20100828.jpg?w=468&h=651

 

lmh7.jpg?w=550lmh3.jpg?w=550

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда Мин Хо е ходил в Прага наскоро. Причините за посещението за момента не са известни, но съм малко разочарована - ей къде е Прага - ей къде е София laugh.gif ...да беше кривнал малко и насам. А ето тези две снимки от посещението му се търкалят из интернет пространството.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...