Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

Да ви кажа и аз го харесвам, но имах неблагоразумието да пусна на майка ми Сити хънтъра. И о боже, тази жена започна чак ме плаши..... Страшна фенка му стана. Само като каже "Няма ли някой нов с Минчо? Ама кога ще излиза нов филм с Минчо?". Голяма мъка беше, като и казах, че скоро трябва да влиза в казарма и ще трябва да забрави за него в следващите няколко години.

В тази връзка, знае ли някой кога точно влиза?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално и на мен не ми направи впечатление, но с минаване на времето ми стана любимец. :wub: Според мен той е изключително добър  артист, красив е и е моя любим актьор.  :wub:

4ab23ed3574acd2b3bf3cf7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове, учудвате ме!  :na2:

Къде сте?

 

Последната новина около И Мин Хо е още прясна, прясна. Потвърдено е, че е излязъл на среща не с кой да е, а със Сузи от MissA. Преди време били пътували към Лондон и там явно чувствата между двамата са се пробудили. Срещали се от един месец.

Ще бъдат интересна двойка. Може и да видим в някой сериал заедно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Големи хора са и имат право.

 

Е, не е ясно как "Диспач" е знаел и е ги е проследил в Париж и Лондон, но пък и малко реклама не вреди. :28558:

 

Малка фотосесия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диспач ги е бил надушил още на корейска почва и сигурно затова са си направили труда да ги проследят и в чужбина. Сузи май е малко младичка за него, но щом се харесват нека се взимат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво лошо написах,че някой ми изтри мнението ,но ще го напиша пак.

Феновете-идиоти-олигофрени,  след като агенциите на двамата, официално обявиха ,че се срещат от месец, веднага удариха в земята по социалните мрежи,  непорочната любимка на нацията, извисявана до небесата с години и  пример за подражание, защото е спала 2 вечери в хотел с мъж, с който се среща само от месец.Чак са паднали акциите на компанията.Значи, за мъжа, Мин Хо- няма лошо. :896767: Това как да го коментираме, освен - запазена марка Корея!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не'ам нерви да чета тия простотии, бате ми беше достатъчен...за две години напред! Направо шъ намразя таз корейска нация (да се уточня - преди някой пак да ми се разкряка...визирам феновете)... Добре, че не искат да видят и ликьосан бел чаршаф....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво лошо написах,че някой ми изтри мнението ,но ще го напиша пак.

Феновете-идиоти-олигофрени,  след като агенциите на двамата, официално обявиха ,че се срещат от месец, веднага удариха в земята по социалните мрежи,  непорочната любимка на нацията, извисявана до небесата с години и  пример за подражание, защото е спала 2 вечери в хотел с мъж, с който се среща само от месец.Чак са паднали акциите на компанията.Значи, за мъжа, Мин Хо- няма лошо. :896767: Това как да го коментираме, освен - запазена марка Корея!!!

Мнението не е изтрито, просто е преместено в темата на Сузи, защото се отнася така или иначе за нея, а не за него. Ако ще се продължи с коментарите за нея, по-добре да си е в нейната тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавадулке, до обед акциите пак са си скочили, рискът на компанията е бил съвсем премерен. :28558: При това Ли Мин Хо обявил, че и тази година няма да се ходи в армията, така че двата скандала ще минат с една врява. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за фенове, чакам включване от тия на Сузито. Нещо май са ѝ откраднали панделката в косите, да му се не види... 

 

Иначе нищо учудващо. Обичайното корейско лицемерие и масова медийна истерия, докато изстискат и последната стотинка от новината. "Най-скандалната любима двойка в Корея" - скоро и по вашите екрани. Ако не ги вкарат в обща драма или поне реклама па на!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази двойка скоро ще се раздели според мен.И Мин Хо не заслужава момиче като Сузи.Той не е на нейното ниво!И Мин Хо никога не ме е впечатлявал,нито с играта си,нито с външния си вид.Не знам как се е случило такова чудо.Явно Сузи е на наркотици. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя пък щото е хиперталантанта на хилядолетието... И двамата са точно на едно е също ниво и си отиват. Живи и здрави и да си народят куп хубавки чавенца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казармата видимо ще почака, до Олимпиадата 2018 година ще й е посланик. Освен ако не е на гражданска служба  -като повечето певци и айдоли :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да влиза в казарма изобщо. Извадил си е медицинско, че от катастрофите, които е преживял е станал негоден за войник ;) Чинчаааа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, направо жалко да му стане на човек, имал проблеми с единия крак, не можел да стои повече от половин час прав.

 

 

На въпроса как тогава е правил каскадите в "City hunter" историята мълчи    :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...