Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

И на мен ми се струва, че е от грима. На другите снимки е момченце и прическата му е кофти.

Пък и да са го пипнали тук таме няма лошо и по хубав да стане нямам нищо против :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линка, вече гласувах. Не искам да започвам фен-войни, но наистина ще ме е яд, ако загуби от Гън Сок. laugh.gif

А МинХо и с цвете зад ухото е хубав laugh.gif

tumblr_m9sdmxCXXy1r0n47ho6_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линка, вече гласувах. Не искам да започвам фен-войни, но наистина ще ме е яд, ако загуби от Гън Сок. laugh.gif

А МинХо и с цвете зад ухото е хубав laugh.gif

tumblr_m9sdmxCXXy1r0n47ho6_250.gif

 

 

Няма за какво :) Колкото повече фенове подкрепят Мин Хо толкова повече има шанс да спечели :yes: Като гледам борбата е оспорвана :) Да си призная честно и двамата са ми любимци :wub: така че след окончателните резултати хем ще се радвам за победителя,хем ще ми е мъчно за победения :lol: :lol: :lol::( :( :( Винаги има само един победител :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал или филм не знам , но момчето издава спешъл албум.

Агенцията на Мин Хо обяви че ще издаде специален албум през май, и пусна тизърна снимка, която е единствената причина за споделяне на тази актуализация.

Новия проект е отнел две години на актьора за подготвяне на албума, и самия албум няма да бъде средство да дебютира като певец, а ще бъде подарък за феновете.

Постъпления от продажбите на албума ще отидат за нуждаещи се хора от всички сфери на живота.

Фенове ще имат възможност да видят изпълненията на живо в края на май когато започва световното му турне минавайки през повече от десет града в следните страни: Корея, Китай, Япония, Тайван, Филипините, Тайланд и др.

leeminhoalbum.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от листата ми на любими актьори. За първи път го гледах в City hunter, Personal Taste и накрая мисля, че Faith. 

Да си призная честно, предпочитам го в по - екшън сериали, нещо не му отива да си кротува. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях в интернет, че ще участва в "Heirs", нова драма. Ще си партнира с Пак Шин Хъе, а има и непотвърдена информация, че Чънг Йон Хуа обмисля и своето участие. Информацията намерих в dramafever blog (blog.dramafever.com)

А дано... Тази комбинация от тези тримката ще е много интересна ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки на тях двамката:

 

20090608145218838c4_151210_11.jpg
2010-02-02_103210_min-ho-etude-house.jpg
gallery_08.jpg
022j.jpg
lee-min-ho_shin-ye_20090918_seoulbeats.j
40135_1434887354063_1289334237_31005863_
4540814515_03f74a5e7d_z.jpg
tumblr_ldlfx8jqTm1qeqho3o1_500.jpg
lee_min_ho_park_shin_hye_05012011114706.


Хахаха, малко повече са от малко... олях се, извинявам се :D Но са много сладки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче предизвиква противоположни чувства - като го разгледаш,хм, добър ръст и физика, но голяма уста, голям нос... обаче странно, как общото впечатление се получава красиво, та чак го запомняш това лице. Актьорските умения - също нищо особено, вижда се развитие до тука, ама си е едно дръвце. И все пак образите му изглеждат така завладяващи на екрана, толкова впечатляващи, и това излъчване, този особен чар... Как го постига, това си е магия някаква, и чакаш, чакаш следващия му филм... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...