Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

Имам едно въпросче за предстоящия сериал с Мин Хо.

Faith- не е ли това сериалът, в който щеше да участва И Джун Ги още преди да влезе в казармата? Тогава проекта се отмени, а по късно за главната роля беше избран Канг Джи Хуан.

Помня, че беше исторически за някакъв доктор и затова ми е интересно дали е същият.

 

А колкото до Мин Хо и исторически сериал съжалявам, но ми звучи странно. За мен той не е някой блестящ актьор, макар че с досегашните си роли добре се справи :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да му пожелая честит РД, а той бил утре...

Поздравче с едно видео, което сигурно сте поствали по-напред, ама е много сладък, беее

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хораааааа,днес Мин Хо има Рожден Ден!!!!! Как никой все още не му е честитил????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Хайде аз да съм първа и да му пожелая много щаастие, любов и много, много, много драми, които да ни радват и занапред(с неговата муцунка).

 

http://www.youtube.com/watch?v=306msleqYDk

 

 

 

Редактирано от acabaca
До два клипа в пост, останалите в спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЪРВАТА МИ КОРЕЙСКА ЛЮБОВ. :D

Пожелавам му много здраве, щастие, късмет, любов и успехи за напред. Да ни радва с безброй много драми и дано скоро да си намери приятелката, която толкова иска :wub: (и аз няма да откажа на офертата :28558: )

 

ето едно видео, на което просто се разтапям :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да му честитя рождения ден!! Да е много здрав, щастлив и много успехи в живота и кариерата!! И да продължава да прави яки филми/сериали, за да ни радва!! :wub: :wub: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е актьорът, заради когото продължавам да гледам азиатски филми и сериали. Страхотен и естествен е. И на всичкото отгоре, много красив. В първи и втори епизод на БОФ не бях особено въодушевена, но оттам насетне мнението ми коренно се промени в противоположна посока. Гледах този сериал поне 6 пъти, преди да се прехвърля на следващия му Personal Taste. А в City Hunter просто ми скри шапката. Уникален е. С нетърпение очаквам новите му филми, както и евентуален превод на по-старите. За всички негови почитатели, може да видите още супер яки снимки във фб страницата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам защо толкова много го харесвам, а то е доста :D В допълнение само ще добавя, че гледах City Hunter минимум 3,4 пъти, а по - специално сцените с Park Мin-young доста повече преповтарях :rolleyes: В Boys before flowers и Personal taste не ме впечатли особено и то не заради играта му, а според мен заради екранните му половинки (мое мнение) :D

Четох много постове как той и Park Min- young са си заедно и извън сериала и много се зарадвах, а също и толкова много статии изчетох, където пишеше, че вече не са заедно, раздели и какви ли не още нямам си и ни най-малка представа до колко е вярно това. :D Не обърнах особено внимание на горните постове, така че някой ако има информация може да я сподели ПАК :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми корейски сериал беше ББФ и съответно И Мин-Хо ми е първият любим азиатси актьор. Има много причини, поради които го харесвам толкова много, но няма да изброявам, защото не съм единствената със сигурност. Гледах и други сериали с него, но след ББф най-много ме впечатли Сити Хънтър. Гледала съм ги много пъти и ще продължавам да ги пускам отначало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Min Ho Parody Photos at the Olympic Games

 

120712_LeeMinHo_Failth2.jpg

 

 

Actor Lee Min Ho makes a surprise appearance at the London Olympics?

 

A series of eye-catching photos of Lee Min Ho at the London Olympics surfaced online. The pictures were uploaded to the upcoming SBS drama series “Faith’s” official website. Of course the images were a parody but the photos appeared to be believable. They were posted to help promote Lee Min Ho’s latest drama “Faith.”

 

In the photoshopped pictures, Lee Min Ho participated in soccer, swimming, athletics, boxing, shooting, horseback riding, and archery. In total he competed in a whopping twelve events. There was even a photo of him in fencing attire similar to what he would be wearing in the drama “Faith.”

 

The funny part is that the photos shown aren’t the product of photo manipulation. An agency official explained, “The photos were actual pictures or screen captures taken of Lee Min Ho. The soccer image, reminiscent of Korean soccer star Ki Sung Yueng, is from ‘Boys Over Flowers’ and the other pictures are either from ‘City Hunter’ or ‘Mackerel Run.’”

 

It appeared that Lee Min Ho did well in most of the events except for canoeing due to his poor temper as Gu Jun Pyo in “Boys Over Flowers.”

 

Fans who saw the parody responded positively to the images, “I had no idea Lee Min Ho was in so many events,” “I thought he saw gold as stone, so what’s with the gold medal,” “He looks great as an athlete,” and “I couldn’t help but smile and laugh when I saw these.”

 

Lee Min Ho’s own “Olympics” will begin at the conclusion of the London Olympics on August 13. That is when he will make his appearance in the historical drama “Faith.” With this drama he hopes to bring his record up to four consecutive home runs.

 

“As a Korean I am extremely proud of our athletes at the London Olympics. As an actor I will work hard to earn a gold medal in viewership ratings,” Lee Min Ho said.

 

Lee_Min_Ho_Olympics.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



едно интервю за 2рия сезон от рекламата на Тойота. smile.gif

/аз първоначално се израдвах и си помислих, че ще снима 2ри сезон на някой сериал, а то какво било.... laugh.gif/
Иначе явно съм блеяла някъде и съм изпуснала мини-поредицата.. сега ще наваксам rolleyes.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям сладур е Мин Хо.Определено след "Красивите момчета" се превърна в мой нов любимец.И смятам да изгледам всичко с него.Мисля,че си заслужава всяка минута.Страхотна осанка и много благородни черти. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз от офф-топика на vilpeda видях, че и нашето момче е минало под ножа :/

200903051004593723.jpg

лично на мен не ми прилича чак на операция, но е пипнат тук-там .. вие как мислите? smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах и аз офтопика, но за повечето ми се струва, че е въпрос на грим, не толкова на хирургия. Освен това на когото и да сравните детски снимки с такива като възрастен, естествено, че ще има разлика. Конкретно при Минчо по-скоро му е кофти гримът в първата серия снимки. И е млад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...