Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

от мен още две :P

 

 

И Мин Хо сега се е насочил към благотворителност и стана лице на кампанията на Уницеф „Love Net for Children“, целяща спиране разпространението

на маларията сред децата в африканските страни.

 

 

4ab23ed3574acd2b3bf3cf7.jpg ,

освен това "Will it snow during Christmas“ е работното заглавие на нова драма, която стартира в средата на октомври (според предварителната информация). Главни действащи лица в нея, естествено ще бъдат любимият Мин Хо и актрисата Лесли Ким (Han Ye Seul). Освен тях в драмата ще вземе участие

и Park Hae Jin (East of Eaden).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето пак е снимало реклама. И пак се е целувало. И то към 100 пъти... :twisted: :twisted:

За снимките за клипа на бира CASS, И Мин Хо, заедно със Сандра Парк, са направили към 100 дубъла на целувката между тях.
След края на снимките и двамата са били изключително изморени и с подути устни... Явно нещо все не се е получавало smile.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My link

 

В този блог има доста снимков материал(повечето снимки сте ги постнали,но все пак..)

Иначе за И Мин мога да кажа :heart: Много е чаровен,а и е добър актьор :heart:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ех, ех! Бих направила 200 дубъла на целувката, ако бях на мястото на Сандра Парк. Ама, за да не ставам много нахална бих се съгласила и на скромните 180 :hehe: :hehe: :hehe:


Рекламата е SUPER! А пък за новата му драма нямям търпение! :heart:

http://www.youtube.com/watch?v=YKNsjPEPuwE&feature=player_embedded


 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 3 пъти я гледах тая реклама и май е на бира. Не че особено се забелязва бирата на фона на И Мин-Хо.

А ако не е на бира тогава изобщо не знам на кво е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е момчето си е супер чаровно....само неговата усмивка може да се конкурира с усмивката на моя Ким..хаха

Мин Хо е уникалният образ....също ми е един от фаворитите...

 

Има супер яките реклами с него..ахха (особено рекламата за magic hole с Ким) :D:D:D

Има и хубав глас...Extreme ми е една от любимите песнички....

като цяло момчето е изключително талантливо и е супер красавеца...особено когато си вдигне бретона, както беше на рекламата със Дара Парк...

 

следя проявите му и дано в бъдеще да видим още много от него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Хо си е моят фаворит от Boys Before Flowers адски много си го обичам, харесвам си носа му :D харесвам и усмивката му ^^ супер чарвен и красив,

и най вече много талантлив..., ееее малко лигльо се пада ама карай няма пълно щастие, а и все пак е млад все още му се лудее.

Харесвам рекламите му най вече тази с 2X бирата ^^ и песента там е железна има хубав глас, страхотен е... :) Харесвам и рекламата му с Ким.

Тайно се надявам да го видя в някой нов филм и да не е някакъв тотален кретен или лигльо, както в Mackerel Run >.<

Въпреки това той си остава моята корейска мечта <3 Обичкам си го <3<3<3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента го гледам в I Am Sam. Ако сте пропуснали да го гледате там можете да му се порадвате. Но, предупреждавам че не играе главна роля,

да не очаквате много.

Сериала има бг субтитри в Боза-мечта.

Добавям че изгледах сериала и финала е много забавен за Мин Хо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: страхотен е и актьора и филма ииии всичко ! .......... направо не знам от кога не съм плакала толкова на филм (Boys Over Flowers )
:cheers:

Фенове, фенки и фенчета :geek: намерих нещо което май не се споменава до тук в темата за Lee Min Hо
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: страхотен е и актьора и филма ииии всичко ! .......... направо не знам от кога не съм плакала толкова на филм (Boys Over Flowers )

:cheers:

То принципно Boys Before Flowers няма много за реване в този филм, има много хумор..., смяла съм се ккато луда. Но мога да кажа едно от

опитите ми с по старите филми на Lee Min Ho, Mackerel Run & I am Sam, то Boys Before Flowers е един от най дорите му, в другите е дразнещо лигав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написано от princess:
Мила A Love To Kill,гледала ли си Sad Love Story?по-тъжен от този филм няма...и аз плаках когато Джан ди замина в Макао,
но когато гледах Тъжна любовна история,не можах дъх да си поема :cry:


ето и няколко снимки за вашия десктоп...дано да ви харесат biggrin.gif

Lee_Min_Ho_by_MeyLi27.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...