Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

Здравейте и от мен !!!Абе много си го харесвам това момченце :wub: Наистина е много талантлив и с тая усмивка лелеееее мале страхотен бих казала :tongue: Той ми е първата корейска "любов",нищо че съм малко големичка,то това не се брои. ;) Само леко ме притеснява тази женственост и то не само в него .Явно е нещо нормално за далечна Кореа!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В City hunter най-много ми хареса от всички сериали в които съм го гледала, не мога да кажа, че съм му голяма почитателка, но момчето определено има потенциал, а и в Ловеца ми хареса определено, отиват му такива роли. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето как може да спечелите сърцето на МИн Хо ,мили дами smile.gif :click:



Мисля че е вече късно mi6lence, след като днес потвърдиха че Мин-Хо и девойката от автара и подписа ти са гаджета laugh.gif Компаниите и на Min-Ho и на Min Young потвърдиха , че се срещат от около месец вече...

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита изцяло заслужената награда :bow:( с която надявам се затвори устите на много хора )

Най-добър актьор: И Мин Хо (City Hunter)

Наистина доста се потруди нашето момче,пожелавам му още много такива. :kissx:

584407.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали първата любов ала-бала :wub: ... та ми е домъчняло за Мин Хо. Какво се чува за него освен рекламите? Ще има ли някоя драмичка, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то че и втората част се появи на бял свят:

Само да кажа, че и трета част предстои. :rolleyes: Наслаждавайте му се като на ''мини сериал'', че знам ли може да се окаже с още няколко епизода като е потръгнало така :28558: ама няма лошо де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daisy, мерси за частите, невероятни са! Ех, би било готино да има такъв сериал...с братя близнаци(хД)
Но докато се чуе за нещо ново с участието на Мин-Хо, аз ще си се радвам на старите моменти..Такъв е животът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Хо позира за "Cosmopolitan"
Главната тема на фотосите му е "нежност vs мъжественост "- така Мин Хо позира и в двете светлини smile.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като приключих с BOF/BBF, съвсем естествено беше да проверя другите драмички с И Мин Хо... (изключвайки Personal taste(тъй като именно заради него си изтеглих BOF))... и гледам ще излиза нов сериал с него- Faith. Нямам търпение! :) Много хубави тез' корейци :rolleyes: а специално Мин-Хо е много харизматичен! Има нещо в него... :D

 

Но ако трябва да бъда честна-повече ми допадна в Personal taste.... :unsure::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Любувайте му се.. :wub:
Иначе няма да се спускам в обяснения защо го харесвам и т.н., защото няма смисъл.. има си всичко момчето - талант, красота.. криви крака (шегувам се :lol: ) :es:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 май честваме 6 години от дебюта на нашето момче :es:ТУК повече информация и начин за изненада.. /макар че според мен сме изпуснали срока - поне аз :slap: /

 

Иначе честито! Дано изкара още 6, че и повече! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kim_hee_sun_lee_min_ho_side_by_side.jpg

 

Снимките за новия му сериал започнаха! "Faith" ще е историческа драма и главната женска роля е поверена на Kim Hee-sun. Драмата ще започне след "Ghost" - август месец. Режисьор е Kim Jong-hak , а някои от другите актьори са Lee Philip, Seong Hoon, Ryoo Deok-hwan и Park Se-yeong.

Min-Ho ще е доктор от династията Goryeo.

 

Продуцентите на Dr Jin с Jaejoong не бяха ли обвинили тези на Faith, че сценария е прекалено еднакъв с техния?? Явно няма проблеми след като снимките са започнали... Мин хо не е играл в историческа драма нали? Ще е интересно да го видим и в такава.

 

Min-Ho за CeCi

 

 

tumblr_m47xxqIuRh1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m47y2tSHsR1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m47xzuzvW11qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m47xy6X3pS1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m47y1iUHr51qhxyw0o1_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...