Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

Боже, колко съм заблудена само :lol2:. Досега си мислех, че съм го гледала само в BOF, а то взе че се оказа, че той бил и в Personal taste. Тц, тц вятър ме е вял миналата година на бял кон, че май и продължава да ме вее. Хем ми се стори познато лице в BOF - което изгледах сравнително скоро, за разлика от Personal taste, което беше на дневен ред миналото лято :rolleyes:. Както и да е, спирам с излагането на моя милост и продължавам с "на кака" момченцето :blush:. Според мен е голям симпатяга, който колкото повече гледаш, толкова повече те завладява. Може да има недостатъци, които поне аз в момента не откривам B) , но все пак кой няма? И като гледкам снимките и клипчетата, които сте постнали почва да ми става все по-симпатичен. Ще очаквам с нетърпение и други негови проекти, освен вече наличните в нета, които определено ще бъдат прегледани, а някои от тях ще бъдат прегледани отново, считано от утре :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

189554_197697240255649_113234875368553_637029_3394914_n.jpg?w=630&h=227

 

Новите съобщения на Lee Min Ho в Twitter

 

글 올라가나요? 테스트 ㅋ

 

Превод: Можете ли да видите този коментар? Това е текст ~keke

 

Sunny today^^. 날씨가 너무 좋네요 ! 트루젠 사인회가 있어서 강원도 속초로 가고 있습니다. ㅎ Minoz 좀이따가 봐요~. Have a nice day~

 

Превод: Слънчево е днес^^ Времето е прекрасно! Пътувам към Kang Won Do Sokcho, за фен срещата на Trugen. Хехе, Миноз, ще се срещнем съвсем скоро~. Хубав ден~

 

Credit: leeminhobulgaria

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a1ede8fd.jpg?w=630&h=619

 

На 24-ти започват снимките извън Корея на драмата „City Hunter“. Екипът ще замине за Тайланд на 20-ти, а Мин Хо ще се присъедини към тях на 24-ти. Снимките ще бъдат на фона на тайландската джунгла и ще са част от миналото на героя на Мин Хо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Хо подписа договор за още три години като рекламно лице на Trugen. Обикновенно актьорите са рекламно лице на определена марка от 6 месеца до една година, но в случая на Мин Хо не е така. От известната компания са обявили, че актьорът е идеалният модел за тях с 187 сантиметровия си ръст и перфектното си тяло. Много марки са предлагали на Мин Хо да им бъде рекламно лице, но той е избрал Trugen, след като вече работи с тях от две години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кейко, ти ли си превела новината, за да я слагаш като своя?! Или пак плагиатстваш? Помолих те да слагаш източник, ако ще продължаваш в същия дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да споделя, че напоследък е доста променен, и то към хубаво, поне в моите очи - за външен вид, говоря.

Май са уцелили косата му, а стилистите (поне за новата, дългоочаквана драма) се заглеждат добре, не само в модните тенденции, но и в пропорциите на момчето.

Което отново вписвам като плюс за общият му вид.

minho.png

341520a8.jpg

С главната героиня Мин Йонг от филмовия сет:

 

13031043392011041814285.jpg

 

Така, през април се очертава доста топло на тв екрана, но през май ще е супер горещо. City Hunter, екранизиран по известната манга за детективчето Дон Жуан, стартира на 25 май, след драмата "49 Days" . А Мин-Хо ще си партнира с хубавелката Пак Йонг Мин, И Чон Хьок и Ко A-Ра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го харесвах и в BOF и Personal taste, но като визия в новата си драма май наистина ще изглежда най-добре.

Качил е някое килце, изглежда възмъжал и прическата много му отива. Уффф нямам търпение да започва вече тази драма и дано по-често се усмихва от екрана- има толкова чаровна усмивка... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Мин Хо е претърпял катастрофа по време на снимките за City Hunter. Настанен е в болница след като колата му се е ударила в камион един тон. Излязал е от колата видимо не лошо ранен, но е настанен в болница и снимките засериала са спрени.

Повече инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтц тези катастрофи много взеха да зачестяват. Много се надявам Мин Хо да е добре, но от това което прочетох не е ранен.

А тази кола верно ли е била само ударена, аз като я гледам направо са я премазали.

Скорошно оздравяване на градския ловец Мин Хо и бързо да продължава да снима сериала, че вече има много фенове. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Мин Хо!


Пожелавам му да е жив и здрав,защото това е най-важно!Все така да ни радва с бъдещи проекти
и никога да не се предава пред трудностите! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОБИЧАМ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :es: :es: :es:

Той е любимият ми актьор!!!!!! Има страхотна усмивка ... и очите му... ии тялото му...всичко е уникално!!!! :blink: Гледала съм всичко с него!! :D Клипчета...сники...филми...драми..... всичко!!!! В City Hunter е убийствен....движенията му и изобщо!!!!

Ролята му като екшън-герой мисля, че му отива! Умее да влиза във всяко състояние... и поведение и всичко...

Дали е талантлив?! Определено!!

ахххххх.... :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...