Jump to content

Lee Min Ho (И Мин Хо)


Recommended Posts

Току що прочертох в блога му, че ще снима нова драма и понеже това беше един от хората, които първи ме впечатлиха след Ли Джун Ги,

държа да отбележа, че много се радвам за новаия му проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз прочетох, че новата му роля ще е да се прави на обратен, за да бъде съквартирант с момиче, което иска да живее с приятел - гей.... :D

ще е доста забавно...казва се "Personal Preference" или още "Personal Taste" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо да споделя :)

Най-накрая голямото чакане свърши. Новата драма на Мин Хо ще е „Personal Taste“.

Повече инфо четете тук - http://leeminhobulgaria.wordpress.com

 

 

Кокоши мозък и Раковина :rofl::rofl::rofl::rofl:

 

И още инфо за пожеланията му към неговите фенове http://leeminhobulgaria.wordpress.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мернах и първите кадри са сладки...

Йе-джин едвам я познах..а и да си призная доста филми с нея съм изгледала, но сериали не..

(само се каня да почна онзи със Сънг-хон, но нещо ме спира :roll: )

222.jpg

 

Поне видях, че сериалчето стартира на 31 март, канал MBC....да се побърка човек, какво да гледа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Min Ho това име първоначално като го чух и нищо не ми говореше,но откакто гледах първата си Корейска драма Boys Before Flowers,

направо очарована от самите места, герои, сцени и т.н.Представете си как като изгледах първите 2 епизода една вечер и не можах да дочакам

до следващия ден и цяла нощ съм гледала BOF :confused: :tongue: Не знам защо,но се зарибих по подобен тип драми!!! Надявам се Personal Taste

също да бъде хубафф.

 

Luwee Min Ho :drunken: :sunny: :asian: :shock:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххххх много му отива костюм m012.gif Съвсем ралично изглежда :P И аз отначало не го харесвах хииич даже , особенно с тази прическа в BOF , но сега с прова коса е мн симпатичен и може би точна това, че не е толкова идеален е чарът му :) Някак си по-земен и естествен ми изглежда от други звезди. {по това ми напомня на Юн Ън Хье, същото излъчване ^_^ }

Освен това само на мен ли ми се струва,че Мин-Хо не изглежда като типичен кореец, нещо не виждам типичните за тях черти в лицето :huh: Каквото и да е той си остава един от най-интересните актьори :) поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lee min ho a good kisser <-click

 

LEE MINHO IS A GOOD KISSER, SON YEJIN CONFIRMS!

 

SON YEJIN потвърди че МинХо се целува добре,въпреки възрастта му.

Е едва ли някои се е съмнявал ;)

 

 

The reporter asked her, “How’s Lee Min Ho’s kissing skills?” and she replied and laughed, “He’s young but he sure was good at it. (Min Ho’s) Kissing on the neck was what I remember the most.” Min Ho also replied, “The bed scene was what I remember the most” and “It was my first bed scene”.

 

 

pt2.jpg?w=400&h=1550

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то си личеше, че Мин Хо се целува добре, щом и самата Yejin го каза : ))

Искам да кажа, че Мин Хо успя да ми се издигне много в очите след играта си в Personal Taste. След като изгледах БОФ бях гледала още "Mackerel Run" и "I am Sam", и като цяло останах много разочарована от него и драмите. Харесва ми, че момчето се развива, много съм доволна от резултата по последният му сериал, и му пожелавам да продължава в същият дух. Също искам да спомена, че ме кефи повече с прическата си от "Personal Taste" беше просто убиец, и като цяло... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

???

Етооо малко снимки за новият летен каталог на известната марка, заедно с Han JI Hye:

21258634.th.jpg 43353032.th.png 91688365.th.jpg

Хубав каталог са сътворили от бранда Bang Bang.

Явно Мин-хо е все по-харесван и за реклами, защото освен тази (знаете че от преди тази пролет Джи-соп беше рекламно лице на марката),

гледах че снима и за онова хубавото кафенце в бурканчето "Cantata", която пак е отмъкнал от батко си. ;)

 

Аз се радвам за него, с много подобрени впечатления съм за Мин-хо, благодарение на персонажчето Джин-хо и цялата суетня около образа.

Много мъжки издържа, така да кажа и затова само хубави неща очаквам оттук насетне.Може би и Йе-джин много му помогна, но не е без талант

момчето.Би ми било интересно да го видя във филм и то по-лош образ да играе.Стига са го приемали за хубавецц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С наближаването на рождения му ден (на 22 този месец ) момчето си пожелава ..."I want a girlfriend as my birthday present"

2.jpg

Събитието ще бъде отпразнувано и тази година с 4,500 фена ....

Също така Мин Хо споделил за различните подаръци - ТВ-(най - големия), куче-(най сладкия), лаптоп- (любимата му електрона вещ), дрехи, бужута и още много други ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! да ни е жив и здрав на първо място и много дълги години да ни радва на екрана :)

Пожелавам му да успее да изиграе мечтаната роля и да запази тази доброта която притежава сега !

И да обича феновете си, защото ние сме му всичко :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happy Birthday to Lee Min Ho ~ !

:kissx:

 

Lee_Min_Ho_siggy_by_weeyo24x.jpg

Lee_Min_Ho_by_xrukiachanx.jpg

 

честит рожден ден и на това съвършенство ... ^ ^ keke~

пожелавам му цялото щастие и всичкия успех на света...дано животът му бъде изпълнен с безгранична любов....а в професионален план му желая адски много бъдещи проекти,чрез които невероятният му талант да блести и изумява...~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...