Jump to content

Jung Woo Sung (Чонг У Сонг)


Recommended Posts

Докопах малко снимки на батко У Сонг (с Michelle Yeoh от романтично-бойният ;) филм Jianyu Jianghu), съвсем го забравихме с дълга косица...

 

 

60025287.jpg

41137844.jpg

62819999h.jpg

А г-ца Hsu и тя се мярка на хорозонта..та ще чакаме :D

25033710.jpg

 

 

С огромно нетърпение чакам да го видя и в продължението на IRIS!

Надявам се, че щом е избрал тази роля, и то в сериал :!: , значи си струва.

 

Гледам даже Диема е почелапразника на момчето - излъчва "Musa" :cheers:

 

jung-woo-sung-81129004.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IRIS 1 не съм още гледала, но заради този актьор, ще гледам 2-ри сезон..

Само ролята му в "A Moment To Rimember" ми бе достатъчна да го харесам - просто невероятен като визия и присъствие!!!

Speedy и blacky, имате си усет към красотата , таланта и излъчването!, признавам за което!! :kiss2:

 

Малко нови снимки на "баткото", специално за Спийдито сладко..

 

jungwoosung12.jpg

jungwoosung3.jpg

jungwoosung2.jpg

 

И още тук..

 

http://allkoreangossip.com/2010/04/rare-fashion-photos-of-jung-woo-sung/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може и без батко днес...

Първа снимка от агента.Костюм винаги му е седял добре, оръжие също, очаквам супер роля от Чонг У Сонг.

Надявам се и на по-силен сценарии.

ae127745784314258396034.jpg

 

Доста снима последно време, реклами, радост за окото също.

Та да ви черпя едно кафенце, в негова комапния....

(пиле, а аз искам в твоя)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен актьор е, но ме се стро инякак толково обикновен в "Сезона на добрия дъжд". може би така е трябвало. Според мен обаче най му се отдават роли на "лошо момче" на страната на доброто. И тоя IRIS май ще е нещо от тоя род. Лично аз го отличих от всички други още в "Муса" и Неспокойния", а това за човек с непитно око за азиатци като мен е доста трудно. Вория филм беше тъп, обаче " A moment to remember" и "Добрия , лошия и злия" си бяха шедьовърчета. А на тоя герой му ходи и чука много добре и като копието и като пушката. Особено като изкърти вратите и празараца на колата - класна сцена. Все още много го харасвами няма да пропусна всико което излеза с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май актьорите с драматични роли са ми слабост ...
Първия филм с него, който гледах беше A Moment to Remember ... филма ме завладя и разтърси из основи, а неговата игра беше просто великолепна. После ме посаветваха да му се насладя отново в Daisy и тогава вече бях сигурна, че ми е сред любимите драматични актьори. Всеки филм който гледам с него казвам, че това е най - добрата му роля но май истината е че той наистина наяма слаби роли.
Има неща страшно магнетично в него и с този топъл поглед ....
Сега естествен очаквам да го видя в един от любимите ми екшън сериали - Athena: Goddess of War.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната готина рекламка с участието на Чонг У Сунг..

 

 

И малко снимки от преди дни .. 3-ти септември, премиерата на филма Reign of Assassins на кинофестивала във Венеция.

 

201008311517309110706-2-13575.jpg

 

Както стана ясно китайският режисьор Джон Ву, който е режисьор на филма с участието на наш любимец, получи почетната статуетка „Златен лъв” за цялостен принос.

Не съм много впечатлена от актрисата в главната роля Michelle Yeoh. Гледала съм я само като Мамеха в "Мемоарите на една гейша" и ужасно бях разочарована,

тъй като това ми беше един от любимите персонажи в книгата.. Ще видим тук как ще се справя.

 

JungWooSungReignAssassinsPremiere67thn6Gh88tYvBVl.jpg

img18151082.png

jungwoosungreignassassi.jpg

jungwoosungreignassassi.jpg

И още..

 

 

Да си призная обаче тази другата сладурка Pace Wu.. е очарователна..

jungwoosungcelebritysig.jpg

jungwoosungcelebritysig.jpg

 

 

 

Не мога да не споделя и тези италиански снимки..

 

 

img18151080.png

img18151083.png

jungwoosungcelebritiesl.jpg

jungwoosungcelebritiesl.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италианските снимки ми радват окото. Чаровник! Макар че ги предпочитам всичките с открити личица, ама като са рекли - с бретон, от мен да мине! У Сонг си го харесвам, нищо, че малко грозник си пада, но пък висок и талантлив! Какво да го правиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак грозник..

Чаровник си е той..;)

Обаче ми се види доста поотслабнал.. А за компанията да не говорим..

 

BoA and Jung Woo-sung on a date (for Athena)

 

И тази готска реклама на любимата ми бира..

Първият азиатец, който рекламира световно известната бира Гинес.

Arthur Guinness Son & Co. е пивоварна създадена през 1756 от Артър Гинес в Дъблин, Ирландия.

 

 

 

 

img10148673.jpg

img10148672.jpg

img10148671.jpg

img10148670.jpg

img10149851.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ударението по-скоро беше на "малко", отколкото на "грозник". Хайде да кажем, че не е от най-големите красавци. Не ме разбирай погрешно - аз си го харесвам много. За чара две мнения няма, У Сонг оппа си го притежава в излишък. И, като прибавим талант в големи количества и харизма, направо ми е в Топ 10! Ей такива актьори /мъже много ги обичам! Абе, както казват в рекламата - perfection :P !

Ще чакам с нетърпение да го гледам в Атина. И не само него де, пак цял отбор юнаци са ги събрали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не може да се сравнява с "баткото", но и той не е за изпускане. Но! Четох някъде из руските форуми, че всъщност Атина не е съвсем ИРИС2, по-скоро нещо като отделно разклонение, докато излезе през 2011 година същинската втора част с продължението на историята. Някой има ли повече информация, ще му бъда благодарна, ако сподели, защото много ми се гледа онзи дето го гръмнаха в последните 5 минути и дори не разбрах откъде. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не може да се сравнява с "баткото", но и той не е за изпускане. Но! Четох някъде из руските форуми, че всъщност Атина не е съвсем ИРИС2, по-скоро нещо като отделно разклонение, докато излезе през 2011 година същинската втора част с продължението на историята. Някой има ли повече информация, ще му бъда благодарна, ако сподели, защото много ми се гледа онзи дето го гръмнаха в последните 5 минути и дори не разбрах откъде. :lol:

 

Да не разводняваме темата на батко с размисли и страсти за стария сериал, но нова, което знам е, че както споменваш, Атина ще е отделно разклонение

на първата част IRIS, защото сюжетът и много от героите ще бъдат напълно нови, ще се запазят персонажите само на президента на Република Корея

и севернокорейският топ агент Пак-чул.Няма начин обаче да не запазят и малко от основната нишка на драмата... ;)

Относно, цитирам "онзи дето го гръмнаха в последните 5 минути и дори не разбрах откъде" и аз чакам да разбера :) , беше излязла информация, че именно

тази част ще се разбере в филмовата версия на "IRIS". Историята, щяла да се върти дори и 3г. след убийството на Хьон-джун, ареста на Бек-сан и

мистериозния Мистър Блек..

Но инфо, повече никакво, каква е истината относно смъртта на "нашия", също няма....дори и в IMBD няма. Освен да чакаме 2011г., и може и да разберем...

 

Сега за батко У Сонг, да споделя, че негова мислост щe е много по-чаровен от предшественика си в ролята, даже харизматично лошо момче ще

го раздава на моменти.И той ще има доста целувки и бед сценки, заобиколен ще е от много хубавки жени...само хич не ща да пази БоА (а дано някой я гръмне :lol:).

Виж със Су-е, не ми дразнят на очите...

athena48.jpg

 

A как обичам поредицата от реклами за това кафе (само дето копито няма вкус :lol: ), но нищо, рекламите са класика.Заповядайте една от последните:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на наш форумен батко!!!:)

Да ни е жив и здрав, все така очарователен и талантлив!

Пък може скорода ни зарадва с още една красива "звездна" сватба и с някое хубаво бебче, че му е време..!!!;)

Хайде някоя новичка снимка, че го позабравихме напоследък..

8fefb18b29aeeb97jungwoo.jpg

20110318093b083b27.jpg

 

20110318093b073b46.jpg

20110318093b083b34.jpg

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=y4lmclelRbE

 

И да не забравя.. Очакваме да го видим в още един филм - The Killer .

Режисьор е John H. Lee (A Moment to Remember, Into the Gunfire).

Някой ако знае нещо в повече да сподели.. Разбрах само, че филма е римейк на едноименен филм от 1989г., режисиран от Джон Ву и с участието на Чоу Юн-Фат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не писа, че ще гледаме "батко" У Сонг в нов сериал през декември. А за негова партньорка беше избрана сладурката Хан Джи Мин, която не се е снимала в сериал след Cain And Abel, т. е. 2 години, което за една толкова добра и харесвана актриса си е наистина множко..

largeq.jpg

 

Другият актьор, който засега се знае, че е избран за сериала е Ким Бум.

Някои се чудят как така актьор от ранга на Чонг У Сонг се завръща за втори път в рамките на година на малкия екран. А неговото обяснение е, че харесва начина на писане на сценаристката Noh Hee Kyung. Режисьор на 20 - серийния сериал Bbadam Bbadam, който трябва да стартира по jTBC, ще бъде Kim Kyu-Tae.

 

След скандала с LJA Батко беше и в Япония, като записа участие в японския сериал Good Life Arigatou, Papa. Sayonara като чичко Доктор..

 

Още.. последната реклама с негово участие..

И една от последните му снимки..само преди дни.. Като го гледам изглежда добре.. Дано!;)

img9154421.jpg

Неотлъчно до него вярното приятелче И Чонг Дже..

 

img9154411.jpg

 

 

Поствам и това интервю от миналата година..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият от моите топ 5 любимци. Няма какво да коментирам актьорската му игра smile.gif То е ясно защо е толкова полулярен в Кореа. Харесвам много филмите, които съм изгледала с него. Daisy го "прехвърлям" често, а Moment to remember е от задължителните, които човек трябва да гледа . да не говорим що народ се зариби по корейското кино покрай този батко tongue.gif Единствено в Атина не останах особено очарована, но там беше по-скоро заради героя, който играе. Някакси ми бледнееше много пред Сънг Уон.

Но нямам търпение да гледам новият му сериал. Надявам се скоро да се появи някъде с превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям сладур! да се състезава с фенове smile.gif) Ама много отслабнал тоя човек sad.gif Каква е тая тенденция- направо половината актьори са се "стопили" в последно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...