Jump to content

Lawless Lawyer (2018)


Recommended Posts

Преди 6 часа, Matrim написа:

И за мен също. Той е чичото-вуйчото бандит, при когото отива момченцето. Нали?

Да. Дано няма само епизодични появявания. Изключително го уважавам като артист.

Колкото до Че Мин Су, за момента като че ли малко попреиграва в стремежа си да докара поведение на борче - тежкарче , по нашенски казано. 

И на мен не ми се вързва визията на детенцето с тази на адвоката в настоящето, ама айде. Пък дори и да играе добре момченцето.  Ще затворя очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че Че Мин Су е "измислил" образа на корейския гангстер с наранена душа ("Пясъчен часовник") и години по-късно - великолепният му убиец в историческия сериал за войнът Пек Тон Су, надявам се, че героят му и тук ще излезе от шаблона. Иначе не си представям защо би приел подобна роля. Очаквам грандиозен сблъсък между харизматични и мощни актьори като  събраните в Lawless Lawyer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Matrim написа:

... Очаквам грандиозен сблъсък между харизматични и мощни актьори като  събраните в Lawless Lawyer.

 

Дано не съм лош пророк, но и с качествени продукти може да се забърка буламач. И тогава ти става жал за продуктите. Ще стискам всички палци да познаеш ти! И на мен ми се гледа нещо интригуващо и лишено от някои стандартни шаблони...Дано!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Но предвид, че Че Мин Су не е главният злодей, пак не ми е толкова страшен. Но виж, от съдийката ме побиват тръпки /още от БОФ ми действа така тази жена/... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност,

Off Topic

тя е главатарката на Мафията. Наистина е страшна.

Не е лошо, но тия идиотски изпълнения на слабоумните мафиотите ми идват в повече.

В съда например... И между главните, дали ще се получи химията... Изобщо ще има ли такава, или всички серии

ще бягат насам-натам, отвличат и спасяват. Дано има някаква логическа връзка и последователност в действията на 

саморазправящия се адвокат, не безцелно и безсмислено да раздава само юмруци...

Но  съм едва на  втора още... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо. Харесва ми. Кусури все ще се намерят.

И химията ще се получи. Очаквам.

И аз като рускините ще намятам цитати:

Off Topic

 

1. Бисери на кандидат-кмета в 4-та

271
00:25:04,820 --> 00:25:07,272
<i>Гуан Донг.</i>
- Да, шефе.

272
00:25:07,422 --> 00:25:13,605
Когато става въпрос за пари,
даваш ли ги, получаваш власт.

273
00:25:14,629 --> 00:25:21,019
И поробваш получателя. Ясно ли е?
- Да, шефе.

274
00:25:21,169 --> 00:25:27,315
<i>Да платиш на глупаците, които не
разбират това, решава проблемите ти.</i>

--------------------------------------------------------------------------

2

315
00:29:23,812 --> 00:29:29,701
<i>Това ли е началото на кампанията?</i>
- Знаете как е в Корея.

316
00:29:29,851 --> 00:29:36,235
Първо са хората, после компаниите
и чак тогава политиците.

317
00:29:37,158 --> 00:29:41,313
Успях да се застоя на второ
място, но е време...

318
00:29:41,463 --> 00:29:44,545
да ида на трето, не е ли така?

-----------------------------------------------
Между главните:

3

472
00:43:57,084 --> 00:43:59,084
Адвокат Бонг.

473
00:44:02,022 --> 00:44:06,105
Съдия Ча... е като майка за мен.

474
00:44:07,127 --> 00:44:11,782
Наясно съм с това.
- Ако съдия Ча ме е заблудила,

475
00:44:11,932 --> 00:44:16,134
докажи го.
Накарай ме да повярвам.

476
00:44:16,503 --> 00:44:18,945
Опитай да ме убедиш.

477
00:44:20,674 --> 00:44:23,885
Но дотогава, няма да повярвам
на нищо, което казваш.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкият ДжунКи, е станал анорексично слаб, а освен това и се е сбръчкал. Не знам как е успял да се съсухри и да остарее преждевременно, но видът му е доста болнав и стяскащ. И мацката е болезнено кльощава /уникално вталени костюми носи/, но поне в лице не е грозна и има по-здрав вид. Не знам, мода ли е или имат някакви проблеми тези хора, но не може зрял мъж да е слаб като вейка. Дали има 40 кила, не знам, но за мен е под норма?! Дори кокалчетата на пръстите му на заглавния плакат са болезнено изхвърчали, а глезените му са по-слаби от нейните, въпреки, че тя изобщо не е дебела. Има вид на човек, който ако го бутнат, ще се счупи. Между другото, от професионална гледна точка, мога да гарантирам, че камерата /независимо каква е/, винаги дава между 3 и 5 килограма повече на образа, когато е заснет! Затова масово модели, манекенки и актриси, са по-слаби, за да компенсират тази оптична измама от камерата. Но чак толкова слабост, като неговата, е вече прекалена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо анорексичен ми изглежда на мен aria. Последната му драма,ако не се лъжа беше Moon Lovers и той тотално се е променил от тогава, лицето му е изпито и наистина изглежда сякаш някой го държи гладен. Иначе за сериала, като цяло ми е интересен. Действието се развива с нормално темпо, героите успяват да изиграят добре ролите си. Джун Ки ми е любимец и се надявам да е добре със здравето си. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, aurora-chan написа:

Последната му драма,ако не се лъжа беше Moon Lovers и той тотално се е променил от тогава, лицето му е изпито и наистина изглежда сякаш някой го държи гладен.  :(

 

Criminal Minds беше последният му сериал. И там беше доста слаб.

 

А за сериала - много ми хареса как се развиха отношенията между двамата главни. Нямаше игра на котка и мишка, нямаше лигавни и детско, инфалтилно държание. Просто двама възрастни, които се харесаха и се събраха. А и доверието се появи някак много приятно между тях - нямаше "Ама аз таковата, ама ти онаковата, ама тя еди какво си". Допада ми много и характера на мацката. Умна, оправна, решителна, интелигентна. Много приятен образ, представен от много готино момиче.

 

Со Йо Джи  го може.   

Прекрасна е и много чаровна :) Като се усмихне, някак блесва :) А и героинята й е чудесна тук, така че очаквам интересно развитие. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да изглежда като офтопик , но само така мога да се опитам да изляза в защита на адвокат Бонг :D:P.

 Преди няколко дни  попаднах случайно в дорамата на едно кратичко документално филмче в две части за Шун Огури от периода 2006-2007г. Даваха му графика на работа , както изпълнението на този график. Втрещи ми се окото - я му се събираха 2-3 часа сън на денонощие , я не. Наситена , динамична и изцеждаща работа всеки ден , че и до среднощ. И така с месеци. И въпреки че все хапваше , взе да коментира че слабее. Изключвам, че към края ходеше като сомнамбул от колата до гримьорната. Ако си припомните ролите му от тогава в Комисар Конан и Crows Zero и той е доста изпит като визия. 

Ако и Джун Ги е с подобен / а най-вероятно Е, защото сега му е силния период на кариерата/ нищо чудно, че е в такова състояние. Естествено, можем само да стискаме палци , че това силно изостряне на чертите му не се дължи на някакво заболяване, различно от пренатоварване и преумора. И да му пожелаем да удържи на напрежението. 

-----------

Сигурна бях , че ще се радвам на приятна и естествена игра , както отбеляза @Kiddo:yes:. Со Йо Джи  го може.   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого слабичък наистина, вейка. Само да не е болен, а може и нещо в любовен плен да е, кой знае, всъщност, като стана въпрос,

нещо за гадже... жена или мъж , знае ли някой нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/27/2018 at 9:25 PM, aria said:

Горкият ДжунКи, е станал анорексично слаб, а освен това и се е сбръчкал. Не знам как е успял да се съсухри и да остарее преждевременно, но видът му е доста болнав и стяскащ. И мацката е болезнено кльощава /уникално вталени костюми носи/, но поне в лице не е грозна и има по-здрав вид. Не знам, мода ли е или имат някакви проблеми тези хора, но не може зрял мъж да е слаб като вейка. Дали има 40 кила, не знам, но за мен е под норма?! Дори кокалчетата на пръстите му на заглавния плакат са болезнено изхвърчали, а глезените му са по-слаби от нейните, въпреки, че тя изобщо не е дебела. Има вид на човек, който ако го бутнат, ще се счупи. Между другото, от професионална гледна точка, мога да гарантирам, че камерата /независимо каква е/, винаги дава между 3 и 5 килограма повече на образа, когато е заснет! Затова масово модели, манекенки и актриси, са по-слаби, за да компенсират тази оптична измама от камерата. Но чак толкова слабост, като неговата, е вече прекалена!

Много моля бъдете по-умерени в изказванията си :@

Не мисля , че Джун е анорексично слаб. Изглежда прекрасно дори. Той се харесва по начина, по който изглежда и се чувства добре в " кожата " си.

Тази тема е за проекта Lawless Lawyer и мисля, че трябва да обсъждаме драмата и актьорската игра като цяло, а не визията на самите актьори. Придържайте се към темата МОЛЯ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Kiddo написа:

 

Criminal Minds беше последният му сериал. И там беше доста слаб.

 

А за сериала - много ми хареса как се развиха отношенията между двамата главни. Нямаше игра на котка и мишка, нямаше лигавни и детско, инфалтилно държание. Просто двама възрастни, които се харесаха и се събраха. А и доверието се появи някак много приятно между тях - нямаше "Ама аз таковата, ама ти онаковата, ама тя еди какво си". Допада ми много и характера на мацката. Умна, оправна, решителна, интелигентна. Много приятен образ, представен от много готино момиче.

 

Прекрасна е и много чаровна :) Като се усмихне, някак блесва :) А и героинята й е чудесна тук, така че очаквам интересно развитие. 

 

 

На същото мнение съм, наистина много естествено се получиха нещата и нямаше присвиване на 30 годишни детственици, целувката също беше добра, още повече, че героинята беше тази, която го целуна, но не от онези вдървените целувки, допиране до устни, а леко и го захапа за долната устна :P 

 

А за слабостта, наистина е прекалено слаб, видя се и когато героинята го прегръщаше, а в лицето ми прилича на малко сладко мишле, но пък има големи длани /харесвам такива мъже/ и като бяха легнали, на ръката му се виждаха сухожилията, т.е. на човек, който тренира, така че макар и да е слаб, не е хилав, а по-скоро жилав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако  според някои Джун Ки е анорексично слаб, не мисля, че ще може да прави такива бойни сцени.Слаб е, но си личи, че е трениран, а и програмата му сигурно е много напрегната, нормално е да поотслабне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Kiddo написа:

@lovetose  ще си го обсъждаме, колкото си искаме. МОЛЯ!

Да, ще си го обсждаме!

Загрижени сме за любимия артист.

 В този сериал го виждаме

толкова отслабнал и ни прави впечатление, затова тук ще си

го обсъждаме.:P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм предпочитала слаби мъже пред напомпани мъжкари. Вкус!:rolleyes: Но това при Джун Ки ми идва прекалено, защото се е променило цялото му излъчване. Създава впечатление за изкуственост и някаква външна намеса. Дори част от чара му си е отишла. Изобщо не изглежда болен или изтощен. По-скоро някаква маниакалност да изглежда юноша бледен. То и това си е болест.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с Матрим за външната намеса, която ни идва на ум, виждайки го, и за това, че актьорът вече има друго излъчване. На мен на липосукция ми мяза, но не искам да задълбавам със сравненията. Познавам жена боледувала дълги години от анорексия и занм как им стърчат кокалите, но истината е, че не им отслабва силата, живеят си съвсем нормално и слабички, друг е въпросът до колко е здравословно това. Няма да подхващам и тази тема. Само ще кажа, че можеха да му изберат по-дребна партньорка, за да прикрият визуланото му отслабване.  Иначе тази е много красива актриса и винаги ме е радвала в сериалите, гласът й също е много красив. И двамата главни имат великолепни гласове. Джун Ки никога не съм го харесвала визуално /и преди и сега/, но гласът му е много хубав. Мацката я харесвам цялата. Сега за сериала - харесва ми и го следя с интерес. Харесва ми как се развива действието, харесва ми и сценарият. Единствено инфантилните моменти ми идват в повече и ме дразнят. Но иначе сериалът ми е интересен. Романсът между главните също е добре показан и без лигави истории и свенливи погледи, от които ми и втръснало вече в сериалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...