Jump to content

Lawless Lawyer (2018)


Recommended Posts

eLIToYk.jpg

 

Lawless Lawyer (무법 변호사)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Moobeob Byeonhosa

Период на излъчване: 12 май 2018 – 1 юли 2018

Време на излъчване: Събота - Неделя 21:00

Жанр: Право, Трилър

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Jin Min (Time of Dog and Wolf; The Liar and His Lover; Marriage Contract; Pride and Prejudice)

Сценарист: Yoon Hyun Ho (Confidential Assignment; Remember - War of the Son)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Joon Ki като Bong Sang Pil

– Lee Ro Woon като Bong Sang Pil (young)

Seo Ye Ji като Ha Jae Yi

Lee Hye Young като Cha Moon Sook

Choi Min Soo като Ahn Oh Joo

Yum Hye Ran като Nam Soon Ja

Shin Eun Jung като Choi Jin Ae

Ahn Nae Sang като Choi Dae Woong

Lee Han Wie като Ha Ki Ho

Lee Dae Yeon като Woo Hyung Man

Cha Jung Won като Kang Yeon Hee

Jeon Jin Ki като Go In Doo

 

Резюме: “Lawless Lawyer” разказва историята на бивш гангстер, превърнал се в адвокат, който първоначално ползва юмруците си пред закона, но постепенно се превръща в истински адвокат, използващ закона като свое оръжие и рискуващ живота си, за да се бори срещу неконтролираната власт.

 

Бонг Санг Пил (Lee Joon Ki) е бивш гангстер, превърнал се в адвокат, който използва закона така, както ползва собствените си юмруци. Станал свидетел на смъртта на майка си като дете, Бонг Санг Пил е обзет от болка и гняв, приемайки отмъщението за смъртта ѝ като “единствена цел в живота си” и “абсолютна мисия”. Постоянно прескача от ролята на насилник, който се възползва от беззаконието, до адвокат, който преследва справедливостта. В същото време Дже И (Seo Ye Ji) е буйна адвокатка, която още от дете има високо самочувствие, че е силна и умна. Първоначално работи в съда, но след това се мести в адвокатската кантора на Бонг Санг Пил. Съдружието с него разтърсва из основи нейните вярвания…

 

 

Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С английски и български субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение. Обаче, честно казано, толкова е кльощав, че бойните сцени не знам, как ще ги докара що-годе реалистично. В историческите костюми не прави такова впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-много в лицето ме боде, дето е заслабнал толкова.., или с възрастта са се изострили чертите му.., точно го гледам в Hero, такова сладурче е, и с по-небрежна прическа.., макар че аз го харесвам като актьор и все се надявам като не го гледам само на снимка(а в действие, с всичките си различни актьорски умения) да ми се заличи впечатлението от отслабването..., иначе момчето си тренира постоянно, и като хоби, и като подготовка за сцени, няма да ни разочарова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че покрай темата за този предстоящ сериал се сетих, че не съм гледала "Moon lovers" , та преди няколко часа свърших с гледането на екс и съм още във вихъра на емоциите от играта на Джун Ки...

Та, и аз на клона се нареждам.

Още повече , че партньорката му ми е контингент от "Последния" и там съм много доволна от представянето й. Надявам се да са успешен тандем. Поне от материалите зад кадър добре стоят двамата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dido100 написа:

Толкова ли е зле, че никой не иска да го превежда?

Доколкото видях , още няма субтитри на разбираем език, т.е. английски например. И рускините още не са го обявили като проект. Много ми е любопитно как е, но не ми се гледа само на картинки и ще се опитам да се устискам до излизане на някакви буквички.

Миналата седмица зададох въпрос за превода и ми отговориха, че вероятно "вещиците" ще го поемат, защото били "абонирани" ;):Pза Джун Ги. Лично не съм търсила инфо. 

Ще почакаме - ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ftisland написа:

Спокойно,ще има български субтитри.

Не говоря за български превод, дори и английски няма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повтаря се онази история със закупените права  от Netflix май  , това коментираха руснаците и за това английските субтитри и съответно всички други се бавят. И на испански и португалски прерових, всички чакат. Никой не е тръгнал от руснаците да превежда от корейски, та и те чакат английския превод.И понеже при тях дудненето е огромно, групи, които превеждат много бързо, заявиха заради денонощното мрънкане на чакащите, че няма да вземат проекти със забавен английски превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В очакване на превода поразгледах малко "картинките" и сигурно не трябваше да го правя. Джун Ки е суперотслабнал и във визията му има нещо неестествено - лъснат и полиран, сякаш не е жив човек, а изваден от музея на мадам Тисо. Че Мин Су явно е антагонистът-гангстер, който е вкаран в обичайното  за гаден герой поведение. Момичето ми изглежда много приятно. Любителите на бойни сцени ще останат доволни. Все се заричам да не гледам онгоинг, защото чакането ми убива интереса. Може би сега е моментът да спра.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно , едва сме дочакали "отварянето на форума" и всички започваме да се "надпреварваме" да даваме инфо кой, какво и къде е намерил. Лошо няма! 

Руски онлайн - преведена е 1 серия . 2-ра и 3- та са в оригинал. 

Във viki е преведен на английски до 3 епизод, но ми трябваше слонско търпение за идиотските реклами пред 10-15 минути.

Интересно тръгна. До момента основната завръзка от миналато вече са я "пляснали" на масата. Явно, тепърва ще градят всичко върху нея. 

Нямам забележки за момичето, очаквам даже и още - по добро представяне, заради това , което съм видяла до сега от нея. 

Екшън сценките до сега кефят. Предполагам, че съвсем целенасочено са по- наситени и зрелищни в началото за да грабнат аудитория. Но, пък и Джун Ги си ги прави сам - бонус екстра! 

Преднамерено визията няма да коментирам. При хора с такава професия , еле,  пък корейци, това е една " извънземна тема" . В края на краищата играта приемам за водещо "перо" в случая.

Приятна изненада специално за мен е и участието на  Anh Nae  Sang. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Matrim написа:

Джун Ки е суперотслабнал и във визията му има нещо неестествено - лъснат и полиран, сякаш не е жив човек, а изваден от музея на мадам Тисо.

 

И аз точно това си мислех снощи.

Аз никога не съм го харесвала като визия, но осъзнавам, че по принцип е готин. Само че тук е толкова изпит и китосан, че на моменти е като восъчна статуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, asha написа:

Приятна изненада специално за мен е и участието на  Anh Nae  Sang. 

И за мен също. Той е чичото-вуйчото бандит, при когото отива момченцето. Нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това заслабване малко го има и от прическата, но и наистина е отслабнал, мода ли е, или голям тормоз или е от годинките,

не знам,  но се набива на очи. Динамично и интересно започна, ако го задържат в това темпо-добре.

Обикновено след първите серии динамиката и интригата намалява,

един от недостатъците на корейските сериали за мен. 

 

Мацката - адвокат изби рибата.

Образът на детето Санг Пил-шишкото, доста контрастира със сегашния. 

Да не би и И Джун Ки да е бил шишко като дете?:dunno:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебеличкото момченце играеше в последния филм за Хонг Гил Дон и се превърна в слабичкия и източен на височина Юн Гюн Санг.:D Между другото - великолепно играе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...