Jump to content

Идея за подарък


Recommended Posts

Здравейте!

Надявам се тук да ми помогнете. Имам близка, която харесва корейски филми и културата като цяло. Бих искала да й направя подарък, свързан с нейните интереси. Самата аз си нямам понятие от тази тема, затова и моля за идея. Искам да я зарадвам. Може би концерт, книга, или бижу свързано по някакъв начин с Корея...?

Много ви благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви предложение от нас - доведете я на партито по повод годишнината на форума. Там ще има много музика, от филми и сериали, и не само, игри, конкурси и забавления. Може да си вземете и тематични чашки и тениски.
С концертите не е лошо като идея, но е свързано с доста повече разходи, особено ако става въпрос за ходене в друга държава. В България ще се чуе, ако пак се появи кпоп група, която да прави концерт. Наскоро HALO бяха тук, изпуснахте ги.
Относно книгите, има едни антологии - поезия и проза на издателство Изток-Запад, които са двуезични, на корейски и на български, също не е лошо. Преценете си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

39 minutes ago, LadyP said:

Здравейте!

Надявам се тук да ми помогнете. Имам близка, която харесва корейски филми и културата като цяло. Бих искала да й направя подарък, свързан с нейните интереси. Самата аз си нямам понятие от тази тема, затова и моля за идея. Искам да я зарадвам. Може би концерт, книга, или бижу свързано по някакъв начин с Корея...?

Много ви благодаря предварително!

Поръчай и един наръч маски за лице, по-типично нещо за корейците няма. Бих ти препоръчала и някой диск с музика, стига да знаеш някоя група която би я изкефила.

Този  сайт за музика съм го пробвала лично, само дето има шипинг, който излиза горе долу колкото стойността на диска.

Този, сайт за козметика съм го пробвала също...имат няколко бранда от корейските козметики, както и имат безплатна доставка на някои от артикулите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/11/2018 at 12:20 PM, LadyP said:

Здравейте!

Надявам се тук да ми помогнете. Имам близка, която харесва корейски филми и културата като цяло. Бих искала да й направя подарък, свързан с нейните интереси. Самата аз си нямам понятие от тази тема, затова и моля за идея. Искам да я зарадвам. Може би концерт, книга, или бижу свързано по някакъв начин с Корея...?

 Много ви благодаря предварително!

 

Здравей! Може би леко позакъсняло, но може би това

Редактирано от hous3
removed image attachment
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...