Jump to content

Recommended Posts

20180216-innocentdays_full.jpg

 

Innocent Days (イノセント・デイズ)

Страна: Япония

Също така известен като: Inosenta Deizu

По новелата на: Kazumasa Hayami - "Innocent Days"

Период на излъчване: 2018 Март 18 до 2018 – Април – 22

Време на излъчване: Неделя 22:00

Формат: Renzoku

Жанр: Криминален, Мистерия, Драма

Канал: WOWOW

Епизоди: 6

Режисьор: Kei Ishikawa

Субтитри: Английски

 

Участват:

Satoshi Tsumabuki като Shinichi Sasaki

Takeuchi Yuko като Yukino Tanaka

Kiyohara Kaya като Yukino Tanaka (middle school student)

Arai Hirofumi като Sho Tange

Yoshine Kyoko като Hitomi Sadoyama

Yo Kimiko като Michiko Tanaka

Tomosaka Rie като Yoko Kurata

Satsukawa Aimi като Hikaru Noda

Hasegawa Kyoko като Mariko Ozone

Ikeuchi Hiroyuki като Keisuke Inoue

Yamanaka Takashi като Satoshi Hatta

Ishibashi Renji като Takeshi Kusabe

Hara Hideko като Tomoko Sasaki

Ashina Sei като Inoue Mika

 

Резюме: Shinichi Sasaki (Satoshi Tsumabuki) среща своята приятелка от детството Yukino Tanaka (Takeuchi Yuko) в съда, докато очаква смъртна присъда за убийство на жената и детето на бившият си приятел. Познавайки я от детинство Shinichi не вярва, че тя е отишла в апартамента и изгорила двама човека, затова решава да спаси Yukino започвайки собствено разследване, което го води до хора, които я познават, включително сестра и бивши съученици. Какво наистина се е случило?

 

 

Свали :click:  :click:  :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, какво е направил режисьора на малкия екран? Гледах дебюта му в киното миналата година. Сатоши участваше и там. Отлично заснета продукция, но малко тежка и безнадеждна ми дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали към режисьора или към сценариста трябва да насоча мърморенето си за втората половина на последния - 6 епизод. Не съм гледала друго от този режисьор но от автора на романа по който е написан сценария набелязах друго заглавие за гледане- този път на големия екран-Our Family - Bokutachi no Kazoku.

Според мен  за този   сериал има смисъл да се пише ако има дискусия от негови зрители. Много наситена и детайлна работа е това заглавие просто. Накара ме да поровя и да се информирам за смъртната присъда като такова наказание в Япония. Много ми хареса как бяха разкрити отделните образи. Всичко стана ясно за абсолютно всеки един от тях в рамките на тези 6 серии.

Като упътване към бъдещи зрители от мен- почнете го когато имате повече свободно време, бъдете готови за ан-блок гледане. Нещата се разкриват постепенно почти до самия край на 6-и епизод.

Като се включат други зрители с удоволствие бих пописала в дискусия.

Напълно доволна от заглавието. Към финала имам конкретни забележки все пак.

Дано се включат още зрители. Обещавам да проверявам и да се "включа".:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се включила за обсъждане, ама ще стане като в Аноне докато рускините го преведат ще забравя какво съм гледала в първите серии:(. Затова ще чакам субтитрите на всички серии и за двата сериала, и тогава ще гледам и коментирам.<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоши, препоръчвам Our Family. Не знам, как е самото произведение, но режисьорът много приятно е показал тежка за разработване тема.

Надявам се и аз скоро да имам възможност да изглеждам това заглавие. Любопитно ми е, как се е представила Кьоко Йошине - една млада и талантлива актриса. Това май е първа крими лента за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cucyta , търпение . И за двата сериала препоръчвам да ги почнеш когато изцяло ги преведат.

Кьоко Йошине сега погледнах коя роля е играла. Има достатъчно екранно време и добра роля.

Ок значи с една идея по-голяма сигурност че ще ми допадне, ще подходя към Our Family като му дойде реда.

Много емоции има във всеки един епизод а и героите и темите предразполагат към анализ та затова търпеливо ще изчакам и аз. :asian:

За мен заглавието онагледи един голям проблем за нас хората - лепене на етикети/заклеймяване и от този род. Много лесно го правим. И колко е трудно да не го правим дори когато съзнателно се стараем да не го правим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...