Jump to content

Recommended Posts

Khun Mae Suam Roy(2018)

 

KhunMaeSuamRoy.png

 

 

 

Заглавие: คุณแม่สวมรอย  / You Are Me | Khun Mae Suam Roy

Алтернативно заглавие: Mother in Disguise

   Държава: Тайланд

Година: 2018

Жанр:  романтичен, комедия, драма

Период на излъчване: от 15.02.2018  до 29.03.2018

Канал: Channel 3

Епизоди: 31

 Времетраене: 47мин.

 Asian Fuse Wiki

 

Участват :

Pop Thagoon Karnthip as Athira Sutharak

Bua Wansiri as Sina / Siya

Guitar Suniti as KhaoSuay Sutharak

Judo Tantachj Tharinpirom as Kritt

Rujira Chuaykua (Khem) as Nattaya

Jessie Jessica Pasaphan as Darika

Jack Chakapan as Pchet

 

 

Резюме:

                                  Представяйки се за близначката си Siya, Sina се мести в къщата на семейство Sutharak заедно с двугодишния си племенник KhaoSuay тъй като е научила , че детето е наследник на загиналия си баща. Но, съгласно завещанието, за да стане KhaoSuay законен собственик на всичкото имущество, то Siya трябва да се омъжи  чичо му , т.е. за по- малкият брат - Athira Sutharak.  Заради бъдещето на племенника си, Sina се съгласява на тази сватба вместо сестра си.

                                                          Тя , обаче , дори не може да си представи какви трудности й предстоят и на какво е готов Athira, за да разкрие самоличността й.

 
 

Трейлър :

 

 

 

 

ОСТ :

Yak Ja Roo (I want to know) by Arnon Saisangchan


 

Off Topic

 

Yah Wad Duay Sai Dta (Don’t measure me with your sight) by Beam Jaruwanna

 

 

 

 

Снимки: 
 

Off Topic

 

 

KhunMaeSuamRoy-pb.JPEG

 

 

Линкове за гледане:

оригинал + доп.материали  

английски онлайн:  тук или тук

руски онлайн: тук

 

 

Лично мнение : 

Off Topic

По- скоро си разсъждавам писмено. Но .... за да е свършил този сериал в края на март тази година и вече да е преведен изцяло на английски и да му е почнат руския превод.  Може би .. има защо. Смятам в най- скоро време да го разбера. А и Pop Thagoon ми фокусира вниманието още от участието си в Just A Man, Not A Magician (2016)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, asha. не съм отваряла спойлера с личното ти мнение, за да не разбера нещо, което не трябва да знам предварително. Снощи изгледах първи еп. и искам да те питам дали правилно съм разбрала нещата 

Off Topic

Главния е брат на починалия, като освен това е извънбрачно дете. За да се изпълни завещанието му и всички да получат дела си, трябва да се ожени и живее 1г. с любовницата на брат си, която се смени със  сестра-близначка. Починалият има две жени и сестра освен полубрат си, всъщност втората жена е въпросната любовница, чиито син е признал. От първата жена има дъщеря, тази с по-късата прическа, а майката на починалия  получи управлението на компанията и прехвърли пълномощията на брат му.  Така ли е цялата заплетена ситуация?

Иначе ми се струва, че ще е интересен лакорн, главната двойка са ми много симпатични, не съм ги гледала мисля в нищо.

Мерси за темата:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много дълго време не съм гледала тайландски сериали. Този ми допадна доста на първо четене и определено ще го изгледам. Главните актьори са сладури, а сюжета е от любимите ми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, @andi11! Сега видях, че си писала тук. Съжалявам, че не е по-навреме.

Относно въпроса - да правилно си разбрала -  кой кум, кой сват ,кой на булката брат...:D

 И за да изясним съвсем завръзката в спойлери ще си позволя да допълня следното, 

Off Topic

Срещу въпросната втора жена, т.е. любовницата,  е имало покушение , т.е. са я простреляли и тя към момента / началото на сериала / е в инвалидна количка.  Понеже подозират за поръчител на деянието някой от семейството , без да знаят кой точно /щото всички са потенциални заподозряни/  сестра й - близначката , която е каскадьорка, решава да приеме нейната самоличност и да влезе в къщата вместо нея, хем да я предпази да не я наранят отново , докато е безпомощна, и хем да се опита да разследва, кой може да е поръчителя. 

 

Сериалчето е съвсем в духа на жанра си , но е приятно и свежарско. 

Колкото да личното мнение в спойлена - то няма нищо общо със съдържанието на сюжета. Може спокойно да се чете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъкмо се чудех сърдита ли си, що ли:) аз съм вече на 11 еп. и не мога да им се нарадвам на главната двойка, толкова да са ми симпатични. Почти не съм превъртала, освен лиготиите на прислугата, а и епизодите са къси като за лакорн. Малко бавничко вървят нещата между двамата, ама ще се получат накрая, няма къде да ходят:lol: момченцето също е голям сладур, останалите от семейството са интересни птици. Аз залагам на сестрата на починалия да е поръчителя на стрелбата по сестрата близначка, да видим, дали съм познала накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, andi11 написа:

.....Аз залагам на сестрата на починалия да е поръчителя на стрелбата по сестрата близначка, да видим, дали съм познала накрая.

 

Цъ! Опитайте пак!:896767: 

Поп ми направи впечатление като игра и  визия от другия сериал и за това много му се зередвах на това сериалче, че тук той ще е главната роля.  Пасна му като ръкавичка образа на Атира и с Буа реализират много бурна химия. Приятно гледане до края!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във финалните серии много ми харесаха действията на слугите. Напрактика събраха главните именно те. Но трябва да се гледа съвсем до кая, защото почти като спойлер показват какво всъщност е станало, но го показват точно след финала на последния епезод.

Off Topic

Не очаквах, че секс не е имало, а слугите са съблекли пияните главни и са ги нагласили голи в леглото. Дойде ми изневиделица като го разбрах, но за малко да изгася епизода, защото спойлера е след края.

Нарочно предупреждавам, за да може да не пропуснат и другите, понеже структурата на края на действието е малко подвеждаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...