Jump to content

Recommended Posts

Серяла беше великолепен гледал съм подобен серял но този някак си ми харесва повече от другиат сега пожелавам приятна лятна почивка на преводачите :):):):):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, мина малко време от емоцията покрай последните епизоди и да споделя и аз.

Първо, няма как да не започна с него всъщност - Джуно  :wub:  Мъж ли ще го наричате, момче ли ще го наричате, бебе ли ще да е - важното е, че е актьор и то изключително добър. Покрай този сериал го преоткрих, че да не кажа открих :D. Аз не виждам лошо в това, че е млад - представете си в колко още неща ще го гледаме занапред! Даже и пиянството му се получаваше почти, дали са му давали да изпие по една бира, за да го докара :lol:

За мацката - първоначално героинята ми се видя лековата и досадно говореща, но това бързо се преживява. Относно актрисата - смятам, че играеше добре, не ме дразнеше, което напоследък се случва с други главни :)

Чанг Хоьк - толкова положителен и добър гангстер не бях гледала скоро. Няма как да не спомена колко добре му стояха тирантите, но искам да знам дали това му е физиономията по принцип, конкретно начинът, по който си държи устните:

Image result for chang hyok wok of love

Сценарият:

Така се смях на моменти, романтичните сцени бяха добре заснети, като актьорите не бяха дървета в целувките ( мн напреднали тез корейци). Съкратиха 2 епизода, с удоволствие бих ги изгледала и тях, ако ги имаше :) 

Off Topic

Не смятам, че имаше кой знае какви дупки и нямаше мн нагласени неща, но пък спестиха доста важни подробности. Защо го казвам - ако бяха развили историята малко с директора на хотела, може би щяхме да разберем, че наистина е лош. А то какво - казха, че направил измама за еди колко си пари, наел един друг гангстер, за да понабие няколко човека и мн зъл вече. Накрая като го арестуваха, по новините съобщиха големите му престъпления, които се събраха в едно изречение, а в целия филм отделиха точно толкова време и на самите злодеяния. То вярно, че романтичен филм, ама все пак нямаше грам мистерия, знаехме от начало, че Се У ще избере Пунг и че доброто ще победи, но ми се искаше да има някой много отрицателен и противен герой, който да мразим. В първите епизоди бившата на Пунг се прояви като такава, ама бързо я разкараха, мн хейт явно. Сега не мразя никой - нито останах с впечатлението, че лошият мъжки образ беше истински лош, нито имаше отмъстителна мадама. Лошите момичета са приятно допълнение винаги.

А колко неща сготвих докато го гледах - знам рецептите за всички видове манджички в сериала.

Последно - следващия път парите по стените на мен, моля :D 

Не исках да е докато превеждам, за да не прозвучи като - е тя е от хората дето го превеждат, нормално да й хареса. Не е така, повярвайте, не всичко, което превеждам ми харесва :)

• Харесвам 3
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, sonka88 написа:

А колко неща сготвиха докато го гледах - знам рецептите за всички видове манджички в сериала.

Значи, сега остава да ни сготвиш нещо, че и ние да се облажим!

• Хаха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонка, забрави да споменеш едно за гангстера - цитатите на Ницше :D Щом започнеше с тях, ме избиваше на смях :D

Но тя ветеринарката ще го оправи :D

И не мога да повярвам, но този за сефте го харесах. Гледала съм доста неща с него, но за пръв път ми харесва ролята му. Тук не крещя, не беше тотален истерик и изтрещеняк...

• Харесвам 1
  • Хаха 1
  • Upvote 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се чудя, това китайско, което ни сервират в кварталния китайски, изобщо има ли нещо общо с това, което рязаха, кълцаха, пържеха и хрупаха? Хихи, само да вметна, в близкия китайски се предлагат "Уши по китайски". Още не съм ги пробвала. :lol2::lol2:

• Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайска кухня по корейски - висш пилотаж !!! :yes:

Много вкусно сериалче ...... мммммм.......   :rolleyes:

Благодаря за превода !  :bow:

• Харесвам 1
  • Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като вегетарианка си харесах тофуто от бадеми с пикантния сос.., моля за рецептата :D, ама мотамо.., колко от туй, колко от онуй :ilovethis:(с черпака колко сос се слага.., кви чушки, и в къФ уок :es:)

само не мога да им свикна на закуските.., все манджи ядат на закуска.., ориз, супи и прочие.., това от общи наблюдения, не от конкр.сериал

Сериалчето е много приятно, за мен няма никакви драми, макар уж да има(майки и прочие), стигнала съм до 26еп, но ми е достатъчно да харесам и тримата главни.., мъжете са ми и двамата познати и си ги харесвам от преди.., момата щях за малко да я гледам в един исторически сериал с Минчето, ама тогава разбрах, че Минчето не е главна и го отложих, при всичките исторически, дето ми предстоят... :lol:, ама може да се изкачи в листа за гледане и той.., ама време кога...?..? :ph34r:

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, останах с приятно и свежо впечатление. Можеше и много по-добре да е, но както и да е...Ще го запомня с уникалните сцени на готвене бясно, щуро рязане и размахване на ‘ятагани’ :D. Дамата със сатъра си ми остана любим образ. Жена с огромно сърце, но истински огън. От гангстерите имаше големи кукувици също, много се смях с тях.

Като цяло, запомнящи се моменти и персонажи, забавни моменти и бясно готвене. Не съжалявам, че го избутах до края. 

• Харесвам 1
  • Хаха 1
  • Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурска драмичка.. не съм сигурна на кого да благодаря за страхотните преживявания .Главните ,режисьора и всички които са помогнали за създаването на драмата няма да ме чуят ,за това, благодаря на преводачите за хубавите преживявания ...   лежерна ,необвързваща,весела  бих я повторила ... особенно заради гангстер с очилата ... 

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване