Jump to content

Recommended Posts

При мен умря всяка надежда, че в този ресторант ще влезе нормална клиентела и като цяло клиентела, въпреки че продължава да ме радва сериала, все пак ми се ще да почнат на хотелския бос и Шефа на ресторанта да им натриват носа с храна.

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A при мен умря всяка надежда, че в този сериал ще се случи нещо, което да си заслужава гледането. Даже и говорещият кон не помага. Чаках 5-6 серии и го задрасках от списъка за гледане.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23-ти 24-ти епизоди ще бъдат излъчени чак на 25 юни,

Ето и информацията:Тук

• Харесвам 1
  • Мерси 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Junho ....изключителен актьор...невероятно излъчване....Специално търсех преведени сериалите с негово участие.:bow:

• Харесвам 2
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого свежо......страхотна игра.....:wub:

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3.06.2018 г. at 23:02, excape написа:

При мен умря всяка надежда, че в този ресторант ще влезе нормална клиентела и като цяло клиентела, въпреки че продължава да ме радва сериала, все пак ми се ще да почнат на хотелския бос и Шефа на ресторанта да им натриват носа с храна.

Още малко търпение, бавничко, но се започва! ;)

Off Topic

Гледам предимно заради главните - с фаворит Джуно :wub:,  но са много забавни и бандитите "готвачи"!

За романтичната история  - много харесвам Рьо Уон, но тук малко преиграва, дано е така по сценарий или режисьорско виждане.

И не може без традиционното клише - майката на главната е против развода, против връзката с  Со Пунг и иска да диктува съдбата на дъщеря си!

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм в началото.   

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.07.2018 г. at 13:02, lukreciana написа:

Още съм в началото.   

Още не е късно да спреш!

• Хаха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм чакала коментара ти, без него колко ли още щях да се двоумя!:dunno:

• Хаха 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, lukreciana написа:

Явно съм чакала коментара ти, без него колко ли още щях да се двоумя!:dunno:

Винаги съм готов да помогна. :P Ще черпиш!

• Хаха 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.07.2018 г. at 13:02, lukreciana написа:

Още съм в началото.   

Off Topic

След средата на сериала се "завърта палачинката", точно не мога да кажа, но се случва бавно! Не е лесно, персонал - предимно аматьори, слава на гангстерски ресторант и насреща силен, безскруполен и подъл противник. 

Уважававам положителните отзиви на именити наши съфорумци (отскоро съм фен на азиатското кино, предимно корейско) , затова и имам голям архив от неизгледани филми и драми,  а за отрицателните отзиви - предпочитам лично да си съставя мнение , според поговорката "на вкус и цвет товарищей нет"  , най-вече за текущите проекти. Въпрос на предпочитания и критерии - не се изживявам на кинокритик и гледам за удоволствие ;)

Виждам, че темата се чете и от антифенове на драмата! Хубаво е да се споделят впечатления, каквито и да са! А като се посочват и причините за харесване или не - може и полезна дискусия да се заформи, без нищо лично и сарказъм!  :wub: 

• Харесвам 1
  • Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нехаресването на филм от Дидо често ми е ориентир :lol:

• Хаха 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.07.2018 г. at 12:01, pencheva_sz написа:

Още малко търпение, бавничко, но се започва! ;)

Покажи скритото съдържание

Гледам предимно заради главните - с фаворит Джуно :wub:,  но са много забавни и бандитите "готвачи"!

За романтичната история  - много харесвам Рьо Уон, но тук малко преиграва, дано е така по сценарий или режисьорско виждане.

И не може без традиционното клише - майката на главната е против развода, против връзката с  Со Пунг и иска да диктува съдбата на дъщеря си!

Аз си гледам, не съм го оставила, на мен ми харесва много сериала. 

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, excape написа:

Аз си гледам, не съм го оставила, на мен ми харесва много сериала. 

И аз си го гледам с удоволствие сериалчето...То като не тръгнеш с нагласата за нещо изключително и загърбиш всякакви дребни недостатъци и претенции...

Ето така,просто гледаш и се забавляваш...:es:

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "айдълче" е невероятен актьор...

• Харесвам 4
  • Upvote 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 9.07.2018 г. at 9:31, Aretka написа:

Нехаресването на филм от Дидо често ми е ориентир :lol:

Да го гледаш, нали? :D

То иначе трябва да спреш да гледаш корейско :D Ако сценарият му хареса, актьорите няма да са добре. Ако актьорите са добре, режисьорът ще снимал нещо, дето Дидо не е харесал /сефте/. Ако екипът и сценарият са добре, я шапките/дрехите/обувките/чадърите/т.н. няма да е наред и пак ще има плюене. 

• Харесвам 1
  • Хаха 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Kiddo написа:

Да го гледаш, нали? :D

То иначе трябва да спреш да гледаш корейско :D Ако сценарият му хареса, актьорите няма да са добре. Ако актьорите са добре, режисьорът ще снимал нещо, дето Дидо не е харесал /сефте/. Ако екипът и сценарият са добре, я шапките/дрехите/обувките/чадърите/т.н. няма да е наред и пак ще има плюене. 

A ако кажа, че всичко е наред Кидо ще си тегли ножа от ...мъка. Нямам голям избор. Пък и понякога е забавно да видиш как някои се прекарват да гледат откровени тъпотии, само защото аз не съм ги харесал. Времето си е ваше.

• Хаха 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, всеки човек сам за себе си решава кое е тъпотия и кое не е. Лично ти не може да си критерий на никого. За толкова години тук съм прочела позитиви само за няколко сериала. В същото време съм харесала доста, които ти с лека ръка отхвърляш /последно бях адски учудена за Wise Prison Life, който е разкошен сериал и за мен е в топ 3 на най-добрите сериали за 2017/.

Но пък все пак ти си капацитетен капацитет, тъй че прескачам мнението ти с лека ръка.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото ми беше малко скучно на моменти, но реших да не се отказвам. Доста задобряха нещата, когато започнаха да готвят, а не да се занимават с други глупости :) . Симпатично сериалче се оказа. Главните са сладури. Особено ми хареса

Off Topic

как действа Пунг, като разбра, че са семейство и чака цяла нощ пред къщата, а на сутринта се самопокани и без заобикалки си каза каквото му беше на сърцето :28558: .

И  34 еп. много ми хареса как завърши 

Off Topic

"Спи с мен" - кратко, точно и ясно :lol2:

А и екипът по превода на български е страхотен. Бързи и точни! Затова си го чакам с бг. букви и му се наслаждавам максимално. :)

• Харесвам 4
  • Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата започна страхотно, много динамично и супер свежо и чаровно. Но още след няколко епизода започна разтягането на лукуми...много мелодрама, много нещо. Сега съм на 19-ти епизод и на моменти едвам издържам...бива, бива ‘обича ме, не ме обича’, но чак пък толкоз...

Щеше да е много по-интересно, ако имаше повече готвене, конкуренция и т.н, отколкото романтични, сълзливи моменти и нон-стоп гангстерски побои. 

Чанг Хьок го обожавам, но направо ме втрещява тук с тази второстепенна роля и телешки поглед, с който се влачи след (меко казано дразнещата) главна героиня. 

Не знам...има още време, дано да живнат нещата. 

Както и да е, Чанг Хьок трябва да е само в главни роли, не му отива хич да е втора цигулка. 

• Харесвам 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване