Jump to content

Recommended Posts

wok-of-love-greasy-melo-gireumjin-mello.109711.jpg

 

Wok of Love

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Greasy Mello

Период на излъчване: 7 май 2018 – 17 юли 2018 г.

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Романтика, Кулинарен, Драма

Канал: SBS

Епизоди: 38

Режисьор: Пак Сон Хо

          

Участват:

Чанг Хьок, И Джуно (2PM), Чонг Рьо Уон, И Ми Сук и др.

 

Резюме: Со Пунг е готвач и работи в най-престижния китайски ресторант, като е допринесъл много за славата на ресторанта. След скандал с директора на хотела, в който се намира ресторантът, той решава да напусне и да започне работа в отсрещното малко китайско ресторантче, което е пред затваряне, за да конкурира бившия си работодател и да му отмъсти. Собственик на сградата, където се намира малкият ресторант, е бившият затворник Ду Чил Сонг - бандит, решил да обърне нова страница в живота си. Първата среща на Со Пунг и Чил Сонг не минава особено гладко. Между двамата застава и богатата наследница Тан Се У, която просто иска порция чаджангмьон...
Една порция, която променя живота и на трима им...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, dido100 написа:

Поредният малолетен "главен готвач"?:dunno:

 

Е, Чанг Хьок ще метне  сериала на гърба си, Рьо Уон ще го подпира, а айдълчето ще мята  тенджери и тигани и сигурно погледи към нуната, зер стана тренд.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста се съмнявам някой да го носи на гърба си. Тоя айдъл е актьор просто и го умее. Да не правим прибързани изводи. И е далеч от малолетността.

kvWoEuWaHuI.jpg

EABLC3NhBD8.jpg

j2n7d4c251I.jpg

 

Още от мейкинга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Малолетният" готвач е на 28 години. Не е нужно да си на 50, за да станеш главен готвач /за пример Джейми Оливър, Гордън Рамзи и т.н./И няма нужда някой да го "носи". Момчето си е актьор, има страхотно екранно присъствие и е чудесен. 

На мен пък точно Чанг Хьок не ми харесва много как играе, така че не мисля, че той ще "износва" нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много навътре го взехте нещо. Ай, четете по-внимателно, така човек в затвора ще вкарате:D.Писала съм ,че Чанг Хьок, ще носи сериала, а не, че ще носи  айдъла, пардон-  актьора.:na2:  Пък за готвача, ако не сте съгласни, че ще мята тенджери и тигани, друг въпрос.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто казвам да не правим прибързани изводи. Аз харесвам и Чанг Хьок, и Джуно. И това, че единият е по-малък от другия, не го прави малолетен. Това, че от десет години е на сцена като айдъл, не значи, че не може да играе във филми и сериали. Той това учи и завърши в университет и се справя успешно. Както Кидо каза, има невероятно сценично присъствие. Посочете ми един филм или сериал, в който не си е изиграл ролята перфектно. За мен няма такъв. Предложен е за ролята в сериала от главната актриса, защото е настоявала точно с него да играе.

Колкото до това, че ще мята тигани, ами ролята му е на готвач все пак, нелогично би било да не ги мята.

Засега се знае, че персонажът му ще е женен за друга жена, не тази от тройката главен каст. Очевидно е, че ще има любовен триъгълник или многоъгълник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 60% от корейските сериали се яде и се готви, останалата част е романтичната драма  и неангажиращ хилеж. Тук ще е 99,99 % готвене и ядене и останалото дозата подправки. Та, уменията на готвача ще играят водеща роля в сериала.

Така че, айдълчето ще изнесе на гърба сериала, барабар с тенджерите и тиганите. Другите ще се наслаждават на гозбите му,

квит ги забърка, ароматни или вкусни, или не, зависи според вкуса...

Не си падам по гозбите им, но си падам по айдълчето... Да видим, как ще се съчетаят,

и дали ще му дам шанс, не съм фен на готварските сериали,

с някои изключения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко допълнителни подробности за ролите.

И Джуно се специализира с месеци в майсторлъка на китайската кухня, за да играе ролята на Со Пунг - главен готвач в китайски ресторант със собствени убеждения, който със силна страст се отнася към работата си. Налага му се да напусне големия ресторант заради местно малко ресторантче, където започва работа.

В същото време Ду Чил Сонг /Чанг Хьок/ излиза от затвора. Той е местен бандит, собственик на сградата, където е ресторантчето, в което работи Со Пунг.

Тан Се У /Ре Уон/ е наследница на богаташи, чието ежедневие е "изпъстрено" с това да прави пакости и да си хапва вкусни неща.

Животът им се променя след порция чаджангмьон в местното ресторантче.

“Wok of Love” разказва за любовта на тримата, която е по-гореща от олио, загрято в тиган на огъня.

Драмата започва на 7 май в 10 вечерта корейско време.

Джуно вече многократно впечатли зрителите, особено в “Chief Kim” и “Just Between Lovers”, затова много хора с голям интерес очакваме превъплъщението му в “Wok of Love.” От стафа на сериала разказват, че Джуно влага всичко от себе си в персонажа, който играе, провел е задълбочен анализ на героя си, работил и учил много в кулинарната сфера, за да подобри кулинарните си способности.

Излезе и първият тийзър с английски субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/28/2018 at 8:27, Kiddo написа:

"Малолетният" готвач е на 28 години. Не е нужно да си на 50, за да станеш главен готвач /за пример Джейми Оливър, Гордън Рамзи и т.н./И няма нужда някой да го "носи". Момчето си е актьор, има страхотно екранно присъствие и е чудесен. 

На мен пък точно Чанг Хьок не ми харесва много как играе, така че не мисля, че той ще "износва" нещо.

Разбира се, Джейми Оливър и Гордън Рамзи са типичните корейски 20-тинагодишни "главни готвачи"! :rofl:Хайде малко по-сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, helyg написа:

Малко допълнителни подробности за ролите.

И Джуно се специализира с месеци в майсторлъка на китайската кухня, за да играе ролята на Со Пунг - главен готвач в китайски ресторант със собствени убеждения, който със силна страст се отнася към работата си. Налага му се да напусне големия ресторант заради местно малко ресторантче, където започва работа.

В същото време Ду (или До, още не съм сигурна за точното изписване) Чил Санг /Чанг Хьок/ излиза от затвора. Той е местен бандит, собственик на сградата, където е ресторантчето, в което работи Со Пунг.

Дан Се У /Ре Уон/ е наследница на богаташи, чието ежедневие е "изпъстрено" с това да прави пакости и да си хапва вкусни неща.

Животът им се променя след порция чаджангмьон в местното ресторантче.

“Wok of Love” разказва за любовта на тримата, която е по-гореща от олио, загрято в тиган на огъня.

Драмата започва на 7 май в 10 вечерта корейско време.

Джуно вече многократно впечатли зрителите, особено в “Chief Kim” и “Just Between Lovers”, затова много хора с голям интерес очакваме превъплъщението му в “Wok of Love.” От стафа на сериала разказват, че Джуно влага всичко от себе си в персонажа, който играе, провел е задълбочен анализ на героя си, работил и учил много в кулинарната сфера, за да подобри кулинарните си способности.

Ето и първият тийзър вече с английски субтитри.

 

 Жив да го ожалиш Джуно - пее, готви, учи  и играе.:D Вярно, не е лесна работа да мяташ тенджерите и тиганите, иска се тренинг. Браво!

Чанг Хьок  бива и той да се понапъне да потренира малко в затвора и да поживее сред бандитите, че голяма актьорска конкуренция в Корея последните няколко  години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B) На Чанг Хьок не му е необходим урок как да има вид на груб бандит - всичките негови роли, които съм гледала, могат да се интерпретират и така със физиономията и смеха му. Умее го човекът. И все пак, докато не почне сериалът и не се види нещо реално, което да се обсъжда, смисълът да си пускаме саркастични безсъдържателни забележки тук е нулев и ще доведе до триене на постове в един момент. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми е едно колко е голям, в две роли съм го гледала и двете ги изигра блестящо, което ми е достатъчно поне да почна сериала, като включим и Чанг Хьонг, макар никога да не ми е бил симпатичен, са ми харесвали филмите и сериалите му, а актрисата никак не ми допада, нито като визия, нито като игра, обаче ще му дам шанс на сериалчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко гледам с български субтитри, обикновено защото нямам търпение, но някакси бях забравила за този сериал и изведнъж седем серии преведени, изгледах ги от раз. Благодаря много на преводачите, много забавен сериал, дори актрисата, която принципно недолюбвам, тук ми харесва. След по-сериозните сериали напоследък, този е един свеж полъх за душата, разпускащ и необвързващ, а Джуно си е сладурче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.05.2018 г. at 22:47, excape написа:

Рядко гледам с български субтитри, обикновено защото нямам търпение, но някакси бях забравила за този сериал и изведнъж седем серии преведени, изгледах ги от раз. Благодаря много на преводачите, много забавен сериал, дори актрисата, която принципно недолюбвам, тук ми харесва. След по-сериозните сериали напоследък, този е един свеж полъх за душата, разпускащ и необвързващ, а Джуно си е сладурче.

 

И аз така - все не ми оставаше време и днес наваксах. Много се хиля с всички. Забавни, сладки, свежи :) Какво повече му трябва трябва на човек, за да се забавлява :)

За сефте и Чанг Хьок да не ме дразни. Напротив, дори ме кефи тук, ама то това е, щото до момента не е повишил тон :)

А, и съм голям фен на Имма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласът, който озвучава коня, е на Шин Донг Йоп, който е водещ на много тв предавания през годините. Лично аз съм гледала епизоди от Strong Heart и Hello Counselor. Умее да направи веселието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен умря всяка надежда, че в този ресторант ще влезе нормална клиентела и като цяло клиентела, въпреки че продължава да ме радва сериала, все пак ми се ще да почнат на хотелския бос и Шефа на ресторанта да им натриват носа с храна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...