Jump to content

10 години Eastern spirit


Анкета по повод рождения ден на Eastern Spirit  

63 гласа

  1. 1. Имате ли желание да присъствате на национална форумна среща по повод събитието?

    • Идвам на всяка цена, където и да е
    • Идвам, ако е удобно времето/мястото
    • Не мога да дойда
  2. 2. Коя дата е по-удобна за вас?

    • 20 април
    • 21 април
    • Няма значение, идвам
    • Няма значение, няма да идвам
  3. 3. Бихте ли искали сувенир от срещата?

    • Да, тениска
    • Да, чаша
    • Да, и двете
    • Да, но няма да присъствам на срещата и искам да си го поръчам по друг начин
    • Да, но нещо различно (дайте ваше предложение какво да е в коментар)
    • Не, не ми е необходим

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Аз съм трогната от всички, които пропътуваха толкова километри, за да дойдат с идеята да се видим и от всички, които се включиха с каквото успяха. Благодаря ви. Сонче, супер идея за неугасващите свещи на тортата - нека те бъдат символ как пламъкът на Истърн спирит не гасне и дори да го духа вятърът, припалва малка искрица и лумва отново. Нека бъдем винаги така и искриците ни да припалват по-честичко.

По една топла мечешка прегръдка за вас! За мен беше емоционално и много се извинявам на всички, които не съм разпознала и с които нямах възможност да поговоря повече. Надявам се да имаме още много пъти възможности да се срещаме.

Почти всички си получиха сувенирите на място, няколко ще бъдат изпратени с бг пощи или по куриер. Надяваме се да са ви харесали.

Maira, Yamashita, skarpeta - вашите са в мен, драснете ми по едно ЛС с адрес, за да ви ги изпратя.

 

И специално за най-готиния Диджей, Сиера, :D:D ей това не можах да ти изтанцувам, а ме питаше "Как беше?", затова урок директно от хореографа:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за страхотния купон, много се радвам че успех да ви видя пак всички кото познавам както и нови лица от форум. Ей много е хубаво да качваш теми докато си пиеш от чашката с логото на форума...:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На патерици, но с най-прекрасни чувства  и благодарност, че Ви има.

ЧРД!

Да сте живи и здрави, успешни и щастливи!

Бъдете благословени!

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз естествено пак съм пропуснала събитието, но...

Не мога да пропусна да честитя юбилея на любимия си форум!

Ако не беше форума, нямаше да започна да гледам корейски филми и сериали преди 8 години...

Нямаше да успея да осъществя зародилата се по-късно мечта да посетя Корея (тук във форума даже си намерих другарче за пътешествието)...

Нямаше да започна да уча по малко корейски...

И едва ли щях да планирам 2-ро пътуване за това лято - Сеул - Чежду - Осака - Киото...

Но, най-важното е, да не пропусна да благодаря на всички всеотдайни хора, които превеждат и произвеждат за нас субтитрите! Трудът ви е огромен, благодаря ви, мили хора, че го правите за всички нас! Поклон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...