Jump to content

10 години Eastern spirit


Анкета по повод рождения ден на Eastern Spirit  

63 гласа

  1. 1. Имате ли желание да присъствате на национална форумна среща по повод събитието?

    • Идвам на всяка цена, където и да е
    • Идвам, ако е удобно времето/мястото
    • Не мога да дойда
  2. 2. Коя дата е по-удобна за вас?

    • 20 април
    • 21 април
    • Няма значение, идвам
    • Няма значение, няма да идвам
  3. 3. Бихте ли искали сувенир от срещата?

    • Да, тениска
    • Да, чаша
    • Да, и двете
    • Да, но няма да присъствам на срещата и искам да си го поръчам по друг начин
    • Да, но нещо различно (дайте ваше предложение какво да е в коментар)
    • Не, не ми е необходим

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Благодаря на всички, които дойдоха или бяха мисловно с нас! Съжалявам, че така и не се запознах с всички дошли (а с някои се запознах повече от веднъж), но ще го оставим за някое по-камерно или нешумно събитие. 

Надявам се да сте се изкефили, а ако не сте, ще работим по усъвършенстване следващите 10 години :D. Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз май се запознах с някой два пъти, а с други се припознавах и тръгнах да ги поздравявам :D

 

Хубаво е че го отбелязахме събитието, получи се интересно. Доста приятно съм изненадан от това, че не се прибирам гладен и хапнахме хубаво. Особено тази солената торта беше трепач. Доста време се чудех какво ям. Благодарско на всички трудили се по организацията. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно  беше, разбира се малко по-шумно и затова общуването беше не лесно. Но пък танцувах, ядох, разговарях, въпреки че можеше още. Каква съм максималистка:D. И пак забравих от коя група беше младежа с чудесния глас и страхотния корейски?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stereorush  е групата му.

За ранобудниците и недоспалите, ако желаете, отиваме в макдоналдс Младост 2 на кафе към 10 часа. От ония хубавите рисуваните кафета да ни направят.

29088113_1476177105838248_81669885765846

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо:(, жалко че трябва да ходя в Дружба след малко. Иначе като нищо щях да цъфна в кафето. Тенкс за инфото не си пия редовно гинкото та затова. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам, че дойдох(най-после). Не успях да се запозная(на живо) и припозная с всички( загубихме се в тъмното :D), но се надявам да има и следващи пъти. Специални благодарности на @helyg и @eowina

 

П.П. Тениските са супер! :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях обещала да отида на това кафе, но транспортът е малко неудобен за мен(обаче си запазвам правото на друго кафе:lol:). Сега да изкажа своите благодарности - Хелиг и Итадакимасу, вие превърнахте този празник в нещо незабравимо за мен, ще ми останат много скъпи спомени :es:. Запознах се с много готини хора и искам да им кажа, че всички са страхотни, такива са и тези с които не успях в запознаването! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа,  на това се казва купон - не до ранни зори , а направо със сутрешно кафе завършва! Или не? Да не продължите и с някой обяд/ вечеря в китайски ресторант...:28558: 

Страхотни сте -  е много слаб израз на всичкото преживяване! :kissx::wub:

Най- искрено благодаря за топлото посрещане, слънчевите ви усмивки и за прекрасната организация на събитието! 

Запознавах с някои по няколко пъти, с други за съжаление не успях / в навалицата и така се случва понякога/ Или не помня. Може да сме се здрависали с реалните си имена , но те на мен нищо не ми говорят. Тройната връзка :  човек - име - никнейм,  за толкова кратко време малко ми убягва. Моля , да ми простите!

Особено е усещането да се видиш на живо с хора , с които дълго време си споделял какво ли не. И хем не ги познаваш , хем са ти близки...  Още по- интересно е, когато един ник и аватар изведнъж се материализират в "човешкия " си облик.  

Толкова много срещи, толкова много лица, емоции и теми за разговор - започнати , недовършени... Ще донаваксаме тук, надявам се. :D

Благодаря ви за всичко! 

ПС : Отчет - броят на тръгванията е равен на броя на пристиганията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, kcekce написа:

Тва не беше солена торта, а бака-маки;) И много се радвам, че ти се е усладила/уасабила :28558:

 

Беше, абсолютно бижу! Не разбрах, защо не се запознахме :(

 

Радвам се, че се видях с толкова много познати и непознати. Беше страхотно :)

Благодаря за организацията, хапването, игрите и веселото настроение. :wub:

 

Шори, Шори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, kcekce написа:

Е как що, щото аз по стар народен обичай изкарах цялата вечер горе в подлеза, лапнала цигара :28558:

И ся, ко? :blush:  За 15 -20 годишнината аз ли ще трябва да пропушвам или ти да ги отказваш? :896767:

  Щеше да ми е наистина приятно да се запознаем лично.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, има време до 15-20 годишнината да го измислим :28558:

 

Преди 2 часа, helyg написа:

За кулинарния конкурс това бака-маки печели и наградата. Ксе, наградата ти е в мен. Ще се разберем как да ти я дам.

 

Ама аз нали ви казах, че не участвам у надпреварата. Или мойта е била единствената домашна торта на партито? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, kcekce написа:

Е как що, щото аз по стар народен обичай изкарах цялата вечер горе в подлеза, лапнала цигара :28558:

 

 

Че то и аз бая време изкарах там :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следващия път, както някой предложи снощи: с баджове с имената и никнем :D трябва да бъдем. И въпреки всичко все пак успях да си поговоря, да се запозная с немалко съфорумци. Дори си набелязах няколко филма за гледане.:D:panda-145: Ще чакам с нетърпение следващата среща:asian:.

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kcekce написа:

Е как що, щото аз по стар народен обичай изкарах цялата вечер горе в подлеза, лапнала цигара :28558:

   Хах, аз също, но поне с Никс се засякохме на няколко пъти.:-)))   Всъщност по едно време се присъединяваха и непушачи, съвсем доброволно.:-)))  Ксе,  и да сме се запознали, не съм чула, че си ти. На всичкото отгоре, виждам лошо в полумрак.  Жалко...  Нищо, само идеята, че сме били заедно ме топли. Остана да гадая, коя от непознатите пушачки си ми ти... :-)))

Ако щеш вярвай, не успях да поздравя Ваня/Параб и още колко хора. Те се разкатаха от тичане с Ели останалите от екипа, за което им благодаря от сърце!!!!

Както каза Аша, душевни и духовни приятели се материализираха в реални хора и за пореден пък установих, че съм късметлия да съм с вас.

    А за старите, любими муцунки, няма да говоря, да сте ми живи и здрави!

Благодаря, че ви има, познати и не познати хора!





 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз получих заявки за преводи. Хихи!

Много беше хубаво, въпреки шума и проблема с техниката! 

Ксе, ти къде беше, че не те видяхме? Голям пропуск. На излизане в подлеза се снимаме с няколко човека, но не помня ти да беше там.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...