Jump to content

10 години Eastern spirit


Анкета по повод рождения ден на Eastern Spirit  

63 гласа

  1. 1. Имате ли желание да присъствате на национална форумна среща по повод събитието?

    • Идвам на всяка цена, където и да е
    • Идвам, ако е удобно времето/мястото
    • Не мога да дойда
  2. 2. Коя дата е по-удобна за вас?

    • 20 април
    • 21 април
    • Няма значение, идвам
    • Няма значение, няма да идвам
  3. 3. Бихте ли искали сувенир от срещата?

    • Да, тениска
    • Да, чаша
    • Да, и двете
    • Да, но няма да присъствам на срещата и искам да си го поръчам по друг начин
    • Да, но нещо различно (дайте ваше предложение какво да е в коментар)
    • Не, не ми е необходим

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ще ви чакаме да се видим на живо :).

 

Публикувам информацията за цените на тениски и чаши по случай събитието.

За 1 брой  тениска - 15 лв, чаша - 9 лв.

Приемаме плащане предварително чрез Пейпал https://www.paypal.me/easternspirit , за да сме наясно с точната бройка.

Може да платите и по банков път - IBAN BG10RZBB91551097419383, получател Соня Галчева. Моля ви се като основание пишете освен име и какво точно очаквате - тениска с размер, чаша и бройки от съответния артикул.

 

suveniri.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм ползвала PayPal, ще е интересен опит. Да попитам обаче нещо. Като валута се показва USD, не намирам BGN/лв в падащото меню. Може в мен да е грешката, но моля кажете как да я коригирам. Или плащането трябва да е в долари? Колко? Очаквам насоки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление PayPal не поддържат BGN, тъй че от падащото меню селектирайте USD.

Тук можете да видите колко трябва да платите съответно с курса:

 

https://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=60&From=BGN&To=USD

 

 Веднъж, като избереш сумата трябва да цъкнеш на NEXT и да се регистрираш/логнеш в PayPal. Там не мога да ти кажа как точно се случват нещата, тъй като ми дава, че не мога да плащам сама на себе си, но най-вероятно ще трябва да въведеш някаква кредитна/дебитна карта, нейната дата на изтичане и CVV-то (3 или 4 цифри отзад на картата) и да натиснеш Pay/Send или нещо от сорта.

 

Смених валутата на USD, тъй като има някакви такси за превалутиране. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, страхонти са станали, браво!

@kandalaАз като си правих регистрацията в PayPal, преди сто години, първо си въведох картата, като в нея задължително трябваше да има някакви пари/2-3лв/, които ти ги дърпат за ауторизация или нещо подобно, след това картата се запаметява в системата на пейпал и става активна след ден или два. 

Нещо подобно беше преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Yoyo_ko написа:

Мале, страхонти са станали, браво!

@kandalaАз като си правих регистрацията в PayPal, преди сто години, първо си въведох картата, като в нея задължително трябваше да има някакви пари/2-3лв/, които ти ги дърпат за ауторизация или нещо подобно, след това картата се запаметява в системата на пейпал и става активна след ден или два. 

Нещо подобно беше преди.

 

Sonka88 вчера каза, че можело да се плати директно с карта - искрено се надявам, че малко са си опростили начина на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пълен индианец в онлайн плащанията; не ми се ще да си правя регистрация в Пейпал защото знам, че няма да го ползвам никога повече след плащането на сувенирите; но все пак ми се ще някоя добра душа да ми обясни с най - прости думи как да изпратя парите; а ако се намери и друг по - лесен начин за изпращане на парите, вече ще е идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и по банков път, на ЛС ще дадем информация за желаещите да платят така.

Може и лично за хората от София. Нека ми пишат ЛС, за да се разберем за място и време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :)

Превод в лева може да изпратите по сметка с IBAN BG10RZBB91551097419383, получател Соня Галчева. Моля да в основание да напишете никнейм и име, както и размер на тениската ( който иска тениска де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хората извън София, а и от София, които нямат възможност да присъстват, но искат да имат чаша или тениска, ще им бъдат изпратени по куриер след събитието, но пак е важно да заявят желаната бройка и да я платят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли докога е крайния срок за превод на парите за сувенири? Аз съм от малък град и точно днес се оказа че единствената банка в градчето няма да работи, което означава че трябва да отложа изпращането на парите за понеделник сутрин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно срокът е днес, защото днес даваме поръчката за бройките, но ти си от сигурните хора, така че те смятаме в цифрата, пусни ги в понеделник, не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно, искам и аз да се запиша с две чаши и една дамска тениска размер L, ще пусна плащането довечера по банка, но предполагам ще стигне в понеделник най-рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...