Jump to content

10 години Eastern spirit


Анкета по повод рождения ден на Eastern Spirit  

63 гласа

  1. 1. Имате ли желание да присъствате на национална форумна среща по повод събитието?

    • Идвам на всяка цена, където и да е
    • Идвам, ако е удобно времето/мястото
    • Не мога да дойда
  2. 2. Коя дата е по-удобна за вас?

    • 20 април
    • 21 април
    • Няма значение, идвам
    • Няма значение, няма да идвам
  3. 3. Бихте ли искали сувенир от срещата?

    • Да, тениска
    • Да, чаша
    • Да, и двете
    • Да, но няма да присъствам на срещата и искам да си го поръчам по друг начин
    • Да, но нещо различно (дайте ваше предложение какво да е в коментар)
    • Не, не ми е необходим

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

 

Скъпи съфорумници, на 16 април 2018 форумът ни става на 10 години!

Нека се съберем и заедно да отпразнуваме годишнината на любимия ни форум на 21 април!

Сувенирите ще се плащат, цената ще ви я напишем допълнително.

Очакваме всички желаещи да се запишат тук, за да определим бройката.

Можете да проследите и събитието на нашата фейсбук страница.

 

 

 

Партито ще има вход 10 лв, в които са включени 5 лв консумация.

ES10earslogo.jpg

 

Ето цените на тениски и чаши по случай събитието. Ще се радваме да ни подкрепите.

За 1 брой  тениска - 15 лв, чаша - 9 лв.

 

suveniri.jpg

 

Приемаме плащане предварително чрез Пейпал https://www.paypal.me/easternspirit , за да сме наясно с точната бройка. Като плащате, ползвайте моля USD, защото явно другите валути имат голяма такса за превалутиране. https://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=60&From=BGN&To=USD тук може да се превалутират цените.

 

В случай, че някой има желание да ползва Skrill wallet или epay.bg, може да се уговорим допълнително. Моля ви се като основание пишете освен име и какво точно очаквате - тениска ( с размер), чаша и бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениските може да се избират между дамски и мъжки модели, както и размер. Чашите са бели, чаени, стават и за микровълнова. Дизайнът все още не е уточнен, затова и не мога да постна снимка, за да видите. Ще стане в някой от следващите дни, както и с подробности за видовете и цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че май клоним към събота, 21-ви април(от анкетата изхождам)...Ако наистина остане за тогава, аз също се записвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, впрочем, кажете дали отсега да пускаме заявки за тези неща... И трябва да се разберем за отличителни знаци, че не ме бива много да разпознавам хора по снимки..:D Освен да тръгна да поздравявам на корейски и ако чуя отговор, да зная, че съм намерила правилната компания. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още нямаме твърдите цени. Това ще стане съвсем скоро. А понеже сувенирите ще се плащат, е редно първо да ви кажем цените, преди да заявите твърдо, че искате някой от тях.
itadakimasu, на азиатско парти няма как да объркаш компанията и 99% от поздравените ще ти отговорят, колкото и да не знаят език. :D Ще имаме списъци за заявилите сувенири и ще се разпознаем, не се притеснявайте за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурна дали ще успея да дойда. Ако мога ще присъствам, но зависи от много фактори. Все още не знам дали точно този ден ще съм в София. В случай, че успея и аз ще присъствам, може би за малко: час-два /не сте написали колко време ще продължи въпросното парти/. Сувенири не искам, за мен е важно да се видим. Лесно ще ме познаете, снимката си е моя, никога не ползвам чужди. Ако мога и мъжът ми ще взема /двама сме/. Лошото е, че в СЪБОТА има голяма вероятност да пътувам до Пловдив, ако овощните градините ВСЕ ОЩЕ цъфтят. Ако са прецъфтели няма да ходим. Проблемът е, че няма кой да попитам от там дистанционно по телефона, за да ми каже, та май ще се ходи, за да се види. Ако по-рано разбера, че вече не цъфтят, ще съм в София и ще мога да присъствам на партито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, aria написа:

 /не сте написали колко време ще продължи въпросното парти/. 

от 19.30 до 1.00 явно до толкова работи самия клуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не съм от активните потребители, не съм ходила и на форумни срещи, но сега ми се прииска да дойда. Даже навих и съпруга ми.;)

Гласувах в анкетата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...